21 Yaşıma Kadar (18)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

21 Yaşıma Kadar (18)
Cuma günü Handan aradı, “Bu haftasonu Antalya’ya gidiyorum, tatil yapmaya. Daha sonra işlerim var ve burada olamayacağım bir süre. Haftasonunu beraber geçirelim istedim!” dediğinde, “Tamam olur!” dedim. Handan baya sevinmişti, “Öyleyse, bu akşam saat 8 gibi bende ol!” dedi ve kapattı telefonu. Saat 19:30 gibi çantam hazır bir şekilde, bir taksi çevirerek Handan’ın evine gittim. Handan açtı kapıyı. İlk defa Handan’ı böyle görüyordum, fakat bu da çok hoşuma gitmişti. Altına mini kot şort giymişti, sadece kalçalarının hizasına kadar kapatıyordu. Üzerinde de bol bir tişört vardı. Normalde Handan’ı pahalı ve gösterişli elbiselerle görürdüm hep, ilk defa böyle sade bir giyimle karşımdaydı, fakat o bile yakışmıştı.

Handan, “Hiç içeriye girme, hemen çıkıyoruz!” dedi ve kapının kenarındaki çantalardan birkaç tanesini bana verdikten sonra kalanını da kendi aldı ve arabasına yükledik. Handan şöför koltuğuna geçti, ben de yanına oturdum ve yolculuğa başladık. Handan sürekli beni özlediğini söylüyordu. Epeydir görüşememiştik. Handan’ın bacağına elimi attım ve “Bu haftasonu beraberiz!” dedim. Handan gülümseyerek, “Umarım, orada da bir kadın bulup beni boşta bırakmazsın!” dedi ve gülüştük.

Saat 24:00’ü geçiyordu, Antalya’ya 2-3 saatlik yolumuz kalmıştı. Handan’a, “Ormanlık bir yere sapsan da, orada açıkta sevişsek?” dediğimde, Handan gülerek, “Olur!” dedi. Bulduğu bir sapaktan döndü ve otoyoldan 150 – 200 metre kadar uzaklaştıktan sonra arabayı kenara park etti. Etrafta hiç ışık yoktu. Farları söndürüp, sadece park lambalarını açık bıraktı. Şimdi bize yetecek kadar ışık vardı. Handan’ı arabanın ön tarafına getirdim ve dudaklarına yapıştım. Öpüşürken onu arabanın kaputunun üstüne oturttum ve öyle öpmeye devam ettim. Handan öpüşürken dizini sikime sürterek iyice beni tahrik etmeye çalışıyordu ve bunu başarıyordu da.

Handan öpüşmeyi bırakarak, “Hadi artık, geç kalmayalım!” dediğinde, “Geç kalsak ne olacak ki?” dedim ve tekrardan dudaklarına yapıştım. Birkaç dakika sonra Handan arabanın kaputunun üstünden indi ve önümde diz çöküp kemerimi çözdü. Ardından hızlıca pantolonumu ve boxerimi dizlerime kadar indirdi. Sikim dışarıya fırladığında Handan ağzına aldı ve emmeye başladı. Fena azmış olmalıydı, sikimi çok hızlı yalıyordu. Sikim ağzında iyice ıslanmaya başlamıştı, ben de aldığım zevkle Handan’ın saçlarını okşuyordum. Handan’a 5 dakika kadar sikimi yalattırdıktan sonra ağzından çektim ve kolundan tutarak arabanın kaputuna doğru domalttım.

Arkasına geçerek, mini kotunu dizlerine kadar indirdiğimde, altına külot giymediğini gördüm. Handan kotunu ayaklarından çıkarıp motor kaputunun üstüne bıraktı. Kalçalarını iki elimle aralayarak amını ve götünü yalamaya başladım. Kendimden geçmiş gibiydim, iki deliğini de sürekli yalıyordum ve ellerimle de kalçalarını ayırıyordum bu arada. Handan da zevkten iniyordu. Handan orgazm olana kadar amını ve götünü yaladım, orgazm olduğunda ise zevk suları bitmek bilmemişti. Ayağa kalktım ve Handan’ın amına sikimi biraz sürttüm. Fakat o amına gireceğimi beklerken, ben birden götüne soktum sikimi ve yarısına kadar geçirdim. Handan sağlam bir çığlık attı, fakat onu etrafta duyabilecek kimse yoktu.

Handan’ın götünü o pozisyonda 20 dakika kadar siktikten sonra içine boşalıp, götünden çıktım. Handan gülümseyerek doğruldu ve “Harikaydın, ayak üstü bile iyi siktin!” dedi. Handan alt tarafı çıplak halde arabanın arkasına giderken, ben de üzerimi toparladım. Handan bir şişe su çıkarttı, çömelip, götünden akan döllerimi yıkadıktan sonra götünü havluyla kuruladı ve kotunu giyip, tekrar arabaya bindik. Otoyola çıkacakken, ona, “Tişörtünü çıkartsana, Antalya’ya kadar öyle sür arabayı, kimse görmez bu karanlıkta?” dedim. Handan gülümseyerek, “Peki!” dedi ve tişörtünü tek hamlede çıkarttı. Südyen giymemişti, çırılçıplak göğüsleri serbest kalmıştı.

Otoyolda ‘Antalya’ya Hoşgeldiniz!’ tabelasını görünce, Handan tişörtünü üzerine geçirdi. Gecenin 03:00’ünde varmıştık Antalya’ya. Oteli bulmamız da bir yarım saatimiz aldı. Resepsiyonda odamızın girişini yaptık. Bellboyla beraber asansöre bindik. Bellboy, Handan’ın tişörtünden belli olan göğüslerine ara sıra kaçamak bakışlar atıyordu. En üst kata çıktık, suit odalardan birini tutmuştu Handan. Bellboy bahşişini alıp gittiğinde, Handan, “Nedense hiç uykum yok!” dedi. “Al benden de o kadar, hem de kaç saatlik yoldan geldik!” dedim. Handan gülerek, “O zaman birşeyler yapalım, daha havanın aydınlanmasına baya var!” dedi. O saatte çıktık ve sahilde el ele yürümeye başladık. Sahil kenarında 24 saat açık bir tekel bayisinden birer bira aldık. İçe içe dolaştık sahil boyunca.

Daha sonra otele döndük ve kahvaltı yaptık. O saatten sonra odamıza, lavabo ihtiyacımız haricinde girmedik desek yeridir. Tüm gün otelin etkinliklerine katıldık, Handan’ın tanıdığı birkaç kişiyle muhabbet ederek vakit geçirdik, 2-3 saat kadar yüzdük. Saat 20:00 gibi de Handan’la baş başa Antalya merkezdeki lüks bir restorana giderek yemeğimizi yedik. Saat 21:30 gibi tekrardan otele döndük. Fakat dün gece de uyumadığımızdan dolayı acayip bir uykumuz vardı. Odaya çıkar çıkmaz üzerimizdekileri çıkartıp kenara attık ve sadece iç çamaşırlarımızla uyuduk.

Sabah saat 8 gibi Handan’ın boynumu öpmesiyle uyandım. Önce kahvaltıya indik, güzel bir kahvaltı yaptık ve ardından tekrardan yukarıya çıktık ve hazırlanıp otelden ayrıldık. Şehir merkezine inerek alışveriş yaptık, yemek yedik, dolaştık. Vaktimiz çok güzel geçiyordu. Saat 16:00 gibi tekrardan otele döndük. Odamıza çıktık. Ben dinlenmeyi düşünürken, Handan, “Hadi mayonu giy, havuza inelim!” dedi. “Tamam inelim, ama ben çok yüzemem, acayip yorgunum!” dedim. Handan da gülümseyerek, “Gece görürüm senin yorgunluğunu!” dedi. Aşağıya indik. Handan üzerine kırmızı bir bikini takımı giymişti, vücudunu cüretkat bir şekilde gösteriyordu.

Ben 15 dakika kadar yüzdükten sonra çıktım ve bira alarak şezlonguma geçtim. Şezlonga uzanarak biramı içerken, bir yandan da Handan’ı izliyordum. Ben 21 yaşındaydım, Handan ise 45 yaşındaydı, fakat aramızdaki yaş farkı belli olmuyordu. Handan bakımlı bir kadındı ve çok genç gösteriyordu. Ben bu düşünceler içerisindeyken Handan havuzdan çıktı, ıslak vücudu ona daha da bir sexy’lik katmıştı. Handan bana doğru yürürken kenardaki erkeklerin Handan’ı göz ucuyla kestiklerini gördüm.

Tekrar odamıza çıktık ve duş aldıktan sonra giyinerek akşam yemeğine indik. Akşam yemeğini hızlı hızlı yemiştim heyecandan. Handan birer kadeh şarap içmek istediğini söyledi, fakat ben, “Bence odamıza çıkalım, orada devam ederiz!” dedim. Handan gülümseyerek, “İyi madem, çıkalım!” dedi. O an dünyalar benim olmuştu. Koluma girdi ve asansöre bindik. Asansörde bile rahat durmuyordum ve kalçalarını elliyordum. Handan da, “Dur biraz, odaya kadar sabret!” dedi.

Nihayet odaya girmiştik. Handan’ı hemen duvara dayadım ve dudaklarına yapıştım, kapıyı ayağımla kapattıktan sonra öpüşerek yatağa doğru ilerlemeye başladık. Handan beni yatağa sırt üstü attı ve üzerindeki tek parça kırmızı elbiseyi çıkartmaya başladı. Oldukça yavaş hareket ediyordu, ben ise saniyeler içinde boxerimle kalmıştım bile. Handan’a, “Hadi aşkım, hızlan biraz!” dedim. Handan, “Acelemiz mi var?” diyerek gülümsedi. En sonunda elbiseyi çıkarıp, iç çamaşırı takımıyla kaldı. Yavaş yavaş üzerime doğru yürüdü ve kucağıma oturduktan sonra eğilerek dudaklarıma yapıştı.

Dudaklarımız kenetlenmişti. Handan beni öperken yanaklarımdan tutuyordu elleriyle. Ben de kalçalarını okşuyor, ara sıra yavaş tokatlar atıyordum. Handan dudaklarımda çok durmadı, yavaşça boynuma doğru indi. Ben de saçlarının kokusunu içime çekiyordum, azdırıcı bir kokusu vardı. Handan öperek iyice aşağıya iniyordu. Boxerime geldiğinde, ben de boşalacak duruma gelmiştim. Handan bir eliyle boxerimdan asılarak sıyırdı ve ayağımdan çıkartıp boxerimi kenara fırlattı. Sonra kendi de südyen ve külotunu çıkarttı.

Tam sikimi yalayacakken, “Dur, 69 olalım!” dedim. Handan gülerek, “Tamam!” dedi ve bir bacağını kafamın diğer tarafına atarak, ters bir şekilde üzerime yattı ve sikimi emmeye başladı. Ben de onun sulanmış amını yalıyordum, dilim değdikçe daha da sular akıyordu amından. Orgazm’a yaklaştıkça bacaklarını istemsizce kasıp bırakıyordu ve en sonunda orgazm oldu. Sularını önemsemeden halen yalamaya çalışıyordum amını. Handan da azgınlığın verdiği etkiyle sikime daha güzel muammele yapıyordu. Bu pozisyonda yaklaşık 15 dakika birbirimizi yaladık ve o sürenin nasıl geçtiğini aldığım zevkten fark etmedim bile. Handan’ın, “Hadi artık, gir içime, dayanamıyorum!” demesiyle kendime geldim ve üzerimden kaldırıp, yatağa sırt üstü yatırdım Handan’ı.

Göğüs uçları iyice kabarmıştı. Bir elimi göğsüne attım, yoğururken, diğer elimle de sikimi tutup amına soktum ve bastırdım. Handan ince bir çığlık attığında, elimi sikimden çektim ve diğer göğsüne koydum. Git gel yapmaya başladığımda, Handan’ın hafif hafif inlemeleri de artmaya başladı. Gözlerini kapatmış, kendini bana bırakmış ve aldığı zevkin tadını çıkartıyordu altımda. Hafif hafif hızlanmaya başladığımda ise, taşaklarım götüne iyice sert çarparak değişik sesler çıkartıyordu. 15 dakika kadar amını siktikten sonra hırlayarak içine boşaldım. Amından çıkıp, yanına attım kendimi…

(Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir