Arabada Götüme Boşaldı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Close Up

Arabada Götüme Boşaldı
Herkese selam. İstanbul’da yaşıyorum; ismim Bora. 22 yaşındayım ve teknik bir üniversitenin 3.sınıf öğrencisiyim. Özellikle Work&Travel ile ABD’de geçirdiğim 3-4 aydan sonra bedenen ve zihnen çeşitli kadınsal dürtüler ortaya çıkmaya başladı. Başlarda onları reddetmeyi denesem de gerek üniversitede, gerekse de Malta, Bulgaristan ve Romanya gibi seyahat ederek uzun süreler geçirdiğim ülkelerde vizyonumun genişlemesi ve algı mekanizmalarımın bütünüyle değişmesi sonucu bu ‘dürtü’lere artık karşı koyamamaya ve rüzgarın savurduğu yaprak misali varacağım noktayı düşünmeme riskinin lüksünü yaşamaya duyduğum tutku ve açlıkla da bahsettiğim bu dürtülerin beni ele geçirmesine izin verdim.

Başlarda internet üzerinden başka insanlarla konuşma şeklinde gelişen bu dürtüler hızla filizlenmeye başlıyordu. Artık vücudumdaki bütün tüyleri alıyor ve yumuşak, dokunulası bir tene sahip olmak adına çeşitli krem ve kozmetik ürünleri kullanıyordum. Vücudumu esnetmek ve güzel görünmesini sağlamak için yüzme havuzuna ve spor salonuna gidiyordum. 185 cm boyundayım ve hızlı bir kilo kaybediş sürecinin ardından 75 kg gibi boyuma göre güzel bir ağırlık değerine erişebilmiştim.

İnternetten yaptığım görüşmeler; çıplak fotoğraflarımı insanlarla paylaşma ve Skype üzerinden yaptığım şovlarla devam etse de bu dürtüler artık ruhumu ele geçiriyor ve sınır noktasına ulaşıyordu. Bir kadın gibi hissetmek istiyordum ve bu hislerime, bu yaşa kadar kadınlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğrenemeyişimin, kadınlarla olan ilişkilerimde sürekli olarak hüsrana uğrayışlarımın bir dışavurumu denebilirdi.

Aylar süren bir süreçte pek çok insanı tarif ettiğim buluşma noktasına kadar getirmeyi başarmıştım ancak korktuğum için buluşmaya gidememiş ve belki de o insanların bana küfretmesine sebep olmuştum. Aradan uzun bir süre geçti ve girilen yeni ortamlarda gizliliğin korunması anlamında devamlı olarak baskılanmış bu dürtüler bir anda şiddetli bir akışa başladı. Bir su hortumuna bağlı vananın bütünüyle açık olduğunu, ancak su hortumunun ortasından büyük bir kuvvetle baskılandığını; su dolan tarafı patlamaya yakınken bu düğüm etkisini oluşturan kuvveti ortadan kaldırdığınızı düşünün. İşte bana olan şey de tam olarak buydu. Sosyal medya sitelerinde bulunduğum muhite yakın aktif arkadaşlar aramaya başladım. İçlerinden bir tanesi olan Yiğit ile çok iyi anlaştık. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğimiz birkaç saatlik bir sohbetin ardından ertesi gün akşam buluşmaya karar verdik. Aracıyla gelip tarif ettiğim adresten beni alacaktı; gün içerisinde Whatsapp üzerinden devamlı olarak görüştük ve iletişim sağladık. An geldi çattı ve nihayet buluşmaya 2 saat kalmıştı. Duşumu aldım, güzelce temizliğimi yaptım. Güzel kokular süründüm, kremimi uyguladım ve iyi giysilerimi giyindim. Altıma hiçbir şey giymemeye dikkat ettim; nitekim artık iş çığrından çıkmıştı. Bu sefer kaçmayacaktım; yüzleşecektim ve gerçek bir pasif olacaktım. Bir kadın gibi hissetmenin ne demek olduğunu anlamam gerekiyordu. Karşısına tamamen pürüzsüz bir tenle çıkmak için tanıştığımız günün akşamı bütün tüylerimi almıştım. Onu heyecanlandıracak pek çok fotoğraf çekmiş ve yollamıştım; dolayısıyla o da beni çok istiyordu. Arabası bir Passat idi; korkusuzca ancak kalbim yerinden çıkacakmışçasına etkisini gösteren bir heyecanla arabanın yanına ilerledim. Kapıyı açıp selam verdim ve konuşmaya başladık. İlk anki heyecanım rutin konulara dalınca gitmeye başlamıştı. Beni çok düşünmüş ve viski ayarlamıştı. Heyecanımı yenebilmem için şişeyi uzattı; meyvesuyu ile buluşmadan önce karıştırmıştı. Birkaç yudum aldım. Sohbete devam ettik. Çok iyi bir adam olduğunu anladım. Bu esnada, evli olduğunu da öğrendim.

Aracı gözlerden ırak bir yere çekti ve artık hazırdık. Kararlı bir şekilde bana yaklaşıp dudaklarımı emmeye başladı. Tereddütsüzce ve cüretkarca karşılık vermeye başladım. Ellerini parlak ve ince vücudumda gezdiriyor ama dudaklarımdan bir an olsun ayrılmıyordu. Uzun bir süre öpüşmeye devam ettik. Sokaktan geçen insanlar sebebiyle bir defa ayrılıp toparlanmak zorunda kaldık ve gittiklerinde tekrar öpüşmemiz başlıyordu. “Daha rahat ol, lütfen.” dedi. Elimi aldı ve pantolonunun üstüne koydu; cesaretlendim ve elimi penisine götürdüm. Bir süre sonra daha ileri giderek pantolonu üzerinden okşamaya, taşaklarını avcumda hissetmeye başlıyordum. Bir yandan da hiç durmadan öpüşüyorduk. Nihai an gelmişti; kemerini çözdü, pantolonunun düğmelerini bir bir açtı ve kocaman, leziz yarrağı önümde duruyordu. Şaşkındım. İlk defa böyle bir anı yaşıyordum. Ne yapacağımı bilemedim ama o, beni o kadar güzel yönlendiriyordu ki. Elimi alıp penisine götürdü ve “Beğendin mi?” diye sordu. Bazı anlar vardır, o an büyülenmişsinizdir ve sadece ama sadece içinizden gelenleri söyleyebilirsiniz. Tam olarak öyle bir andı; ses tonum bir anda liseli kız edasına bürünüyordu; kontrol edemiyordum. Bir sıcaklık bütün vücudumu sarmaya başlamıştı. “Müthiş.” diyebildim. Yaklaşık 15 cm boyundaki güzel ve kalın yarrağı elimdeydi. Onu masturbe etmeye başladım; bir yandansa o yine dudaklarıma yapıştı. Yarrağını okşuyorken, masturbe ediyorken deliler gibi öpüşüyorduk. “Yalamak ister misin?” diyordu. Bir kız edasındaki hafif inleme nüanslı konuşma biçimime engel olamıyordum. “Evet.” diyebildim, son hecesini düşüşlü bir sesle ağır ağır uzatarak… Eğildim ve saksoya başladım. Mükemmel bir deneyimdi. Bir yandan elim bir piston gibi hiç durmuyor, bir yandan da dudaklarımla yarrağa yapışmış halde kafamı indirip kaldırıyordum. Beni cesaretlendirici şeyler söylüyor, “Müthişsin, devam et.” diyordu. Daha hard bir saksoya geçtim, boğazıma kadar almayı deniyordum. O ise kalçalarıma uzanmış, sıkıyor, şaplaklıyor, göt deliğimi parmaklıyordu. Tek kelimeyle harika bir andı. O esnada yine birileri geçiyor olacak ki “Öyle kal.” dedi. Benimse umrumda bile değildi, saksoya devam ediyordum. 5-6 dakika emdikten sonra “Harika, bunu içimde istiyorum.” diye inlemeye, ağlar tarzdaki o liseli kız edasındaki ses tonuyla “Sik beni lütfen.” demeye başladım. Tutup kaldırdı, ne kadar erimiş ve bitmiş bir halde olduğumu; arzumu gördü gözlerimde belki de ve dudaklarıma yumuldu. Bir elim hala yarrağındaydı, bırakamıyordum… Çünkü müthişti. O kadar karşı konulmazdı ki eğilip biraz daha yalamaya başladım. “Alabilecek misin?” diye sordu. Ağzımdan yarrağını hiç çıkarmadan “Hıım–hı-hı” şeklinde onayladım. Elbette toplarını yalamanın da ayrı bir zevk olduğunu da söylemeliyim.

Kaldırdı beni ve “Tamam, gidiyoruz o halde.” dedi. “Aslında aklımda bugün, bu noktaya bile gelemeyiz diyordum fakat bu kadar istekli olabileceğini tahmin etmemiştim.” diyordu. 20 dakika sonra orman tarzı bir yerdeydik. Bizim gibi seks amacıyla gelen birkaç araç daha vardı. Viskiyi kaçırmıştım, biraz sarhoş olmuştum ancak her anı hatırlıyorum. Yine öpüşme ile başladık ve yarrağını ağzıma aldım. Bir müddet emdim ve yine o beni “Hadi arkaya geçelim.” diyerek yönlendirdi. Ön taraftan indik ve arkaya geçtik. Pantolonumu tamamen indirdim. Karanlık olmasına rağmen bütün vücudum Ay ışığında parlıyordu. Koltuğa yan şekilde uzandım. O güzel yarrağını deliğime doğrulttu ve önce benden ıslatmamı istedi. Güzelce ıslattım ve tekrar deniyorduk. Çok zorlandım, acı veriyordu ve altında adeta bir fahişe gibi inliyordum: “Mmmh… Sik beni erkeğim, sik beni kocacım, çok iyisin, çok güçlüsün sikicim.” İçime tamamını köklediğinde zevkten uçuyorduk. Birkaç dakika geçmeden yarrağını çıkardı ve bir nebze de olsa hayal kırıklığına uğramıştım. “Boşaldın mı?” diye sordum, “Evet.” diyordu. Yarrağına yumuldum ve kalan spermleri iyice temizledim. O kadar fahişe ruhluydum ki götümden akan spermlerini alıp alıp ağzıma götürüyordum. Ön tarafa geçip bir süre sohbet ettik ve 10 dakika sonra yeniden öpüşmeye başladık. İnik yarrağına güzelce sakso çektim ve kaldırdım. Yarrağını ağzımda kaldırmak müthiş zevkliydi. Tekrar arkaya geçtik ve aynı pozisyonda beni tekrar sikti. Sarhoşluğun etkisiyle kendimden o kadar geçmiştim ki kesik kesik inlemelerle “Sikicim, erkeğim, sik beni…” diyordum. “Lütfen bu kez ağzıma boşal.” dedim; son anda çıkardı ve “Gel.” dedi. Hemen döndüm ve patlarken yarrağını ağzıma aldım. Bütün spermlerini yuttum ve çok güzeldi. Beni söylediğim yere bıraktı ve tekrar görüşmek için sabırsızlandığımı belirttim.

Ertesi gün kalktığımda bile spermlerini boğazımda hissedebiliyordum. Evli olduğu için büyük problem yaşıyor ve şimdilik gelemiyor. Ama ben onu ve yarrağını çok özlüyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir