Arkadaşımın Kocasının Orospusu Oldum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Asian

Arkadaşımın Kocasının Orospusu Oldum
Merhaba ben Melis. 169 cm 50 kg 89/61/90 sarışın bir hemşireyim. Geçen yaz arkadaşlarım beni Çeşme’de yazlıklarına davet etmişlerdi. Son gece beni komşularında ki bir partiye götürdüler. Güzel müzikler kendini beğenmiş bir ev sahibi, belki arkadaşlarımla takılmak güzeldi, ama orada sadece arkadaşlarımı tanıyordum ve sıkıldım. Ben de erken ayrılmak istedim daha İzmir’e dönmem gerekiyordu. Ama arkadaşım beni yalnız göndermek istemedi. Dışarı çıktık taksi çağıracaktım ki arkadaşım kocası Selim’e beni bırakmasını söyledi.
“Hem senin yarın öğleden sonra bir toplantın yok muydu sabah gideceğine şimdi gidersin. Hem de Melis’i bırakırsın” dedi.
Vedalaştık ve Selim’in arabasına bindim. Geldiğimizden beri ev sahibi ile flört ediyordu ve adım gibi biliyordum, ona vermek için kocasını benimle İzmir’e yollamıştı orospu. Çünkü o da benim kadar çapkın bir kızdı.
Eve giderken sohbet etmeye başladık alkolünde etkisiyle sohbet erotik bir hal almaya başlamıştı. Bana karşı hep bir ilgisi olduğunu biliyordum; aslında ben de ona karşı boş değildim. Çünkü boşboğaz arkadaşım her zaman yatakta ne kadar iyi olduğunu anlatır dururdu. Abada beni arzulayan yakışıklı bir erkekle beraber olmak ve radyodan gelen romantik müzik, beni üniversite zamanlarına götürdü. O zaman olsa bu arabada hemen Selim’e verirdim. Sonra neden şimdi de olmasın dedim. Üzerimde o gün kırmızı süper mini etekli tek parça straplez bir elbise, tangam, siyah çoraplarım, jartiyer ve topuklu ayakkabılarım vardı. ,koltukta biraz kayınca eteğim iyice yukarı toplandı yandan jartiyerim ve bacaklarımın arasında tangam görünüyordu. Bunu fark etti, pantolonun önünün büyüdüğünü görebiliyordum.
“Ellerim üşüdü” dedim.
“Kaloriferi açabilirim” dedi
“Aslında çocukluğum aklıma geldi. Ben çocukken ne zaman ellerim üşüse annem bacaklarının arasına alır ısıtırdı” dedim ve seksice gülümsedim.
“İstersen benim bacak aramda ısıtabilirsin” dedi ve bacaklarını ayırdı.
Ona doğru hafifçe döndüm, dönünce tangam ve göğüslerim gözünün önüne serildi. Ellerimi yavaşça bacak arasına soktum. Ellerim yarağına temas edince çok kalın olduğunu anladım ve amımdan akan suyun tangamın önünü ıslattığını hissettim. Yavaşça yarağını kavradım pantolonunun üzerinden okşamaya başladım. Hafifçe inledi. Yanımızdan her araba geçtiğinde arabanın içi aydınlanıyordu ve böylece gözlerinin zevkle parladığını görebiliyordum.
“Artık ellerim üşümüyor” dedim.
“Buna sevindim” dedi. Ama sesi tamamen farklı çıkıyordu. Tam o anda elini uzattı ve amımı tangamın üzerinden okşamaya başladı. Islaklığımı hissedince tangamı hafif kenara kaydırdı bende bacaklarımı biraz daha açtım ve içime giren parmaklarının verdiği zevkle inledim.
“Bende biraz elimi ısıtayım” dedi.
Elimin altındaki yarağının daha da büyüdüğünü hissediyordum. Yavaşça kemerini ve pantolonun önünü açtım ve yarağını çıkarıp iki elimle okşamaya başladım. Derince inledi ve amımdaki elini çekip saçımdan yakaladı ve başımı önüne bastırmaya başladı. Ne istediğini anlamıştım ve beni yönlendirmesine izin verdim ve ağzımı açarak yarağını ağzıma alıp emmeye başladım. Emniyet kemerimi çıkardım ve kapıya doğru domalarak yarağını emmeye devam ettim. Başımı bastırıyor hepsini sokmaya çalışıyordu. Ama sadece başını alabiliyordum. 18 cm civarında bileğim kalınlığında bir yarağı vardı. Ben bütün marifetlerimi göstererek emerken eli sırtımı okşayarak kıçımın üzerine getirdi. Önce götümü okşadı sonra parmakları amımı buldu ve tekrar parmaklamaya başladı. 2 parmağını içimde hissedince daha sert emmeye başladım.
Eteğim belime toplanmıştı tangamıda Selim dizime doğru indirdi. Amımda ıslattığı bir parmağını götüme sokunca taşaklarını sıkarak öyle bir emdim ki dayanamayıp ağzıma boşalmaya başladı yutabildiğim kadarını yuttum. Ağzınım kenarından akanları yalayarak temizleyip yuttum. Bu arada götüme ikinci parmak girince bende boşalmaya başladım. Yerime oturdum eteğim hala belimde tangam dizlerimdeydi. Tangamı çıkarıp yavaşça cebine koydum. Eğilip kulağını yaladım hala dışarda olan yarağını okşarken;
“Kenara çek ve beni yol kenarında ucuz bir orospu gibi sik” dedim.
Yarağı elimde büyürken otobandaki benzin istasyonun kamyoncu parkındaki tenha bir yere arabanın burnu neredeyse ağaçların arasında olacak şekilde park etti. Otoparkta birkaç kamyon vardı. Oturduğum yerden fırladım ve arabadan çıktım. Elbisemi düzelttim.
“Hava çok güzel” diye biraz sesli söyledim.
“O kadar yüksek sesle konuşma” dedi arabadan çıkarken. Onu arabanın önüne doğru çektim ve kaputa oturttum. Önünde diz çöküp yarağını çıkarak emmeye başladım. O da başımı tutmuş bastırıyordu. Bazen ağzımdan çıkarıp taşaklarını emiyor tekrar yarağını emiyordum eteğim yine belime toplanmıştı.
“Bu güzel Orospu” diyor ve straplezinim içine bahşiş sokuşturuyordu.
“Aferin Orospu bütün parayı hakkediyorsun” diyerek beni daha çok azdırıyordu.
Kalkıp göğsümdeki paraları alıp. Straplezimi de belime doğru indirip.
“Çok azdım Selim sik beni” diyerek kaputa oturdum.
Bacaklarımın arasına girdi ve beni yatırıp dudaklarıma yapıştı ve tek seferde o koca yarağını amıma köküne kadar soktu. Zevk çığlığım ağzının içinde kaybolurken sert sert beni sikmeye başladı. Bacaklarımı beline kollarımı boynuna dolayıp onu daha derine sokması için kendime doğru çekmeye başladım.
Ağzımı ağzından kurtarabildiğimde derin bir nefes alıyor ve ciyaklar gibi inliyordum.
Bana bakıp “Sessiz ol orospu komşularımızı uyandırmak istemezsin, değil mi? Eğer uyanırlarsa seni bu kamyonculara pazarlarım orospum benim” diyerek sert ve hızlıca amıma pompalıyordu.
“Kapa çeneni, daha sert, daha hızlı sik beni” diye sesimi istemeden yükseltince; elini ağzıma koydu ve bağırmama engel oldu. Tam o anda üst üste orgazm olmaya başladım bacaklarımı daha sıkı sarıp onu iyice kendime çektim ve hareket etmesine izin vermedim.
Ben biraz rahatlayınca bacak aramdan kurtuldu ve beni kaputun üzerine domalttı.
“Tanıştığımız günden beri bu götün hayalini kuruyordum. Karımı bile kaç kere götünden seni hayal ederek siktim” dedi ve bir eliyle ağzımı kapatıp diğer eliyle yarağını amımdan akan sularla ıslanmış götüme bastırmaya başladı.
Kalın yarağının götümü yararak girdiğini hissediyordum. Yavaş yavaş sokuyordu. Her santiminin her damarının daracık götüme sürttüğünü hissedince tekrar orgazma yaklaştığımı hissettim. Taşaklarının amıma değdiğini hissettiğimde bacaklarım titremeye başladı ve tekrar boşaldım bu arada götümü sıkıp bırakarak yarağını sağıyordum. Tam o anda götümün yanaklarında bir tokat hissettim ve acıyla kendimi gevşetince. İçimde hareket edebildi.
“Yavaş ol orospu beni hemen boşaltmana izin vermem” diyerek hızlandı.
Amımı siktiğinden daha sert ve daha hızlı götümü sikmeye başladı. Ağzımı kapatan eliyle beni kendine çeke çeke götümü sikiyordu. Yaklaşık 15 dakika sonra yarağının götümde iyice şiştiğini hissettiğimde; kulağıma doğru eğilip,
“İstiyor musun götünü dölleyeyim mi?” dedi.
Başımı sallayıp evet dedim ellerinin arasından ama sesim boğuk bir inleme olarak çıktı. Tam o anda tekrar boşalmaya başladım. Orgazmım bitince beni önüne diz çöktürüp;
“Senin gibi bir orospu ancak bunu hak eder” diyerek yüzüme ve göğüslerime boşalmaya başladı. Yüzüm göğüslerim hep döl olmuştu. Önünde porno yıldızı gibi sırıtarak döllerini elimle toplayıp yutmaya başladım. Hepsi bitince ayağa kalkıp dudağından öperken yarağını yerine koyup pantolonunu kapattım. . sonra üzerimi düzeltip hiçbir şey söylemeden yerime oturdum.
Oda direksiyona geçti ve evime kadar amımla oynayarak beni bıraktı. Evimin önüne gelince fikir değiştirdim. Yarağını tekrar elime alıp.
“Beni senin evine götür ve karının yatağında götümü sikmeni istiyorum” dedim.
Yarağı elimin altında tekrar taş gibi oldu. Ve yarağını çıkarıp ağzıma vererek evine götürdü. O gece sabaha kadar bir kez amımı ve iki kez daha götümü sikti. Hala arada sırada gelir beni güzelce siker ve gider. Hatta bir hafta iş gezisi diyerek beni tatile götürdü ve orada iki sevgili gibi tatil yapıp sikiştik.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir