ben, annem ve mert (alıntı)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

ben, annem ve mert (alıntı)
Merhaba ensest hikaye okurlar .Annem ile artık zevkin doruklarında yaşıyorduk o işten gelir gelmez soyunup her türlü fantezileri deniyorduk annem sürekli cinsel gücü arttırıcı ilaçlar ve viagralar kullanıyordu annem striptiz bile yapıyordu .Bir gün yine annem eve geldi belli ki günü gelmişti birkaç gündür yapamıyorduk bu gün ne yapıyoruz dedi soyun geliyorum dedim mutfaktan aldığım kiloluk nutellayı kaptığım gibi yanına gittim önce her yerine nutella sürdüm sonra da nutellaları yalamaya başlattım bu belli ki annem fena yakmıştı nutellelar erimeye başlıyordu üstünde sonrada annem benim kini yalamaya başladı.ve günü sonlandırdık.Ama annem bir türlü hapların etkisinden çıkamıyor daha da istiyordu kafamızda planlar kuruyorduk sonunda annem aramıza bir 3. katılması lazım dedi hemen karşı geldim seni kimse ile paylaşamam dedim ama annem hapların artık bağımlısı olmuştu menapoza girmeden her şeyi yaşamak istiyordu .

ben-kardesim-ve-annem-ile-fantezilerimiz

Sonraları ben bu durumu insanlara anlatmak istedim internette paylaştım skype adresimi de verdim milletle sohbet ediyoruz fotoğraf yolluyorum türlü türlü insanlarla tanıştık biride Erol abiydi zaten onu anlattım . Annem tabi bu durumu sonradan öğrendi oda birkaç kişiyle konuştu falan eğlenceli buldu hatla bir abimiz karısıyla birlikte swinger yapmayı bile teklif etti .

Annemi anlatmak gerekirse 160 boylarında hafif balık etli çakma sarışın bir bankacı işi gereği genellikle dekolte ve dar giyinir. Cinsel hayatta monotonluğu hiç sevmez sürekli farklı şeyler arar sonra bu huy bana da geçti farklı şeyler denedik. Annemle konuşurken benimle olan ilişkilerinden en iyisinin ilki olduğunu itiraf etti daha ondan çok zevk almadığını söyledi. Nedenini sordum bakir olduğumu ve bunun onu çok azdırdığını söyledi ilk zamanlar acemi olduğum için kontrol tamamıyla ondaydı . Bunu tekrar denek ister misin dedim aklıma geldikçe uçuyorum dedi . Bende o ara skype tan bir çocukla konuşuyorum adı Mert liseli 17 yaşında benden 2 yaş küçük foto falan atıyorum . Anneme hayran kalıyordu sürekli kibarca annemi beni övüyordu . Ankara yeni mahallede oturuyormuş Anneme gösterdim bu çocukla konuş sevinsin dedim iyi biri şimdi işim var dedi . bir kaç hafta sonra annem evdeyken Mert de skypatan online oldu annem yazıştı önce sonra kamerayı açtı mert şok oldu bir an inanamadı annemle seviyeli bir sohpete başladılar . Annem Merte daha önce hiç ilişkiye girip girmediğini sordu mert yapmadığını söyledi annem nasıl olur senin gibi yakışıklı bir çocuk hiç bir kızın ilgisini çekmez dedi gülüştüler bende girdim araya orada olduğumu hatırlatmak için . Mert sonunda dayanamayıp yüz yüze tanışmak istedi. Annemde cumartesi bize gelebilirsin dedi.

Annem de çok heyecanlanmıştı çok yakışıklı çocuk dedi hemde ilki olacak benim sinirlendiğimi anladı ama geçici sen hep benimsin dedi.Cumartesi akşam saat 7 ye doğru kapı çaldı gelen mertti . Annem kapıyı açınca mert uzunca annemi kesti annemin üstünde borda tek parça bir elbise ayağın siyah topuklular vardı saçları her zamanki gibi dalgalıydı . Sarılıp öpüştüler annem Mert’i içeri davet etti bende selamlaştım hep bana abi diyor. oturma odasında mert tam annemin karşısına oturdu annem sürekli Mert konuşurken aynı zamanda frikik veriyordu o bana abi deyince bende ona kardeşim demeye başladım neyse konu dönüp dolaşıp cinselliğe geldi mert bakir olduğunu bundan utandığını söyledi annem yine kahkahayı bastı çocuk iyice kızardı mert bana çok şanslı olduğumu böyle bir kadınla yaşamanın milyonlardan daha değerli olduğunu söyledi dedikleri mantıklıydı zeki bir çocuktu annem peki öpüşmeyi biliyor musun dedi mert utanarak yine başını salladı annem ayağa kalktı yanına oturdu yavaşça Mert’in dudaklarını emmeye başladı çocuk put kesildi kıpırdamadı bile annem Mert’in elini alıp göğüsüne koydu Mert’e okşa dedi mert yavaşça utanarak okşamaya başladı çocuğun utanması iyice annemi zevke getirdi sonra annem kalkıp tekrar eski yerine getirdi. Annem Mertciğim biliyorsun buraya niye geldiğini gecenin sonunda üçümüz birlikte olacağız ama bundan kimsenin haberi olmayacak ne annenin ne babanın nede okul arkadaşlarının yoksa bu son birlikteliğimiz olur dedi mert hemen asla dedi annem aferin sana ben şimdi gidip hazırlanıyorum abin sana her şeyi anlatsın sende artık benim bir oğlumsun bana bir daha canan hanım değil anne de dedi Mert tamam anne dedi .

Ben Merte planı anlattım o benim kardeşim ikimiz beraber annemizi sikecektik durum bu kadar basitti.

10 dakika sonra Merti de alıp yatak odasına geçtim annem yatakta uzanmış üstünde siyah üstüne beyaz dantel işlemeli bir sutyen ve diz üstüne kadar siyah çorap vardı yine benim için deri çizmesini giymişti . Biz girince aaa çocuklar hoş geldiniz dedi ben anne Mert’in zamanı gelmedi mi artık dedim annem geldi geçiyor dedi Mert yine utancından konuşmadı gelin oğluşlarım dedi annem Mert’e hazır mısın dedi mert hazırım dedi annem hazırım ne dedi hazırım anneciğim dedi annem önce abinden bak öğren dedi ben penisimi açtım yalan yok 19 cm iridir hafif inikti annem eliyle kaldırdı sonra ben annemle öpüşmeye başladım yatağa üstüne çıkıp boynundan başlayıp yalarayarak aşağı indim annem hafif hafif inlerken mert aklına geldi annem bana sen şöyle otur da kardeşini seyret dedi Mertinkinin sertleştiği pantolonundan belli oluyordu annem üstünü soydu Mert’i elinden tutarak yatağa çekti mert cidden yapılı bir çocuktu annem bu sefer Mert’in üstüne çıkıp sürtünmeye başladı Mert de artık gevşemişti annem elliyor kendine çekiyordu annem hadi aslan oğlum deyip Mert’in kini içine aldı mert annemin elinden tutarak onun zıplamasına yardım ediyordu annem cidden koşuyormuş gibi nefes alıp veriyordu kenardan izleyen bense ayrı bir zevk alıyordum aklıma ilk yapışım geldi mert anne galiba boşalıyorum dedi annem boşal dedi mert cidden kadın gibi bir ses çıkararak boşalmıştı ama annem belli ki daha doymamıştı ben bu sefer annemi kucağıma aldım Mertin döllerini temizledi annem sonra annem kucağımda ben içindeyken yatağa attım kendimi hızla içinde gidip gelmeye başladım darbeli matkap gibi vuruyordum sonunda ben boşaldım annemde yatağa yattık . Mertinki 5 dk sonra yine kalktı anneme girebilir miyim dedi annem güldü bu gün çok yoruldum ama istersen seni rahatlatabilirim dedikten sonra bana bile çok nadir yapar Mert^’e sakso çekmeye başladı mert ikinci kez boşaldıktan sonra beraber duş aldık mert çok mutlu olduğunu söyledi ve sık sık gelmek istediğini söyledi annem önceden haber vererek istediğin zaman gelirsin ama habersiz gelirsen bu son olur dedi. Annem birkaç duble votka içtikten sonra yattık bizde mert kardeşimle sonradan daha samimi olduk.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir