Benim Hikayem 12

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Benim Hikayem 12

12
Hiç tereddüt etmeden Metin’in odasına aşk yuvamıza yöneldim. Kapıyı yavaşça açtım. Metin hala yatakta çıplak ve sırtüstü yatıyordu. İçeri girdiğimi duymadı. Kapıyı biraz sertçe kapatınca başını kaldırdı. Baktı. Gördüğüne anlam veremedi önce. Şaşkınca bi daha baktı. Gözlerine inanamıyordu…
-Ananın amına koyayım. Yusuf sen misin?
Cevap vermeden yanına sokuldum.
-Beğendin mi?
-Vay ananı sikiyim Yusuf sen ne olmuşsun böyle… gözleri fal taşı gibi açılmış şaşkınlıktan ne diyeceğini bilmez bir halde küfürler savurup duruyordu.
-Off amına koduğumun orospusu. Sen ne güzel bişeysin böyle. Belimden kavrayarak kendine çekti. Dudaklarımdan hırsla tutkuyla öptü. Koparırcasına. Sonra beni kendisinden biraz uzaklaştırarak bir daha baktı.
-Dön bakayım şöyle bir. Kalçalarıma mini eteğime göğüslerime her yerime dikkatlice baktı.
-Gel buraya amına koduğumun kızı… kendine çekti tekrar. Tekrar hırsla öptü.
-Aşkım, Fatmam, orospum, küfür iltifat bir arada, ne dediğini bilmez bir halde kendinden geçmiş gibi öptü beni. Doğrusu beni mi öpüyordu Fatmayı mı bilmiyorum. Onu Fatma ile azdıran bendim zaten. O da şimdi bana “Fatmaam” diyerek bana sahip olmaya çalışıyordu. Aslında çok da hoşuma gidiyordu. Metin okulun hem popüler-serseri çocuklarından biriydi ve benimle birlikte özel bir şeyler yaşıyor olması çok güzel bir şeydi.
Sanki az önce boşalan o değilmiş gibi, siki anında taş gibi sertleşmişti. Fakat bu sefer bir genç kıza yaklaşır gibi kibar nazik davranıyordu bana. Dudaklarımı kopartırcasına değil usulca öpüyor dilini dilime değdirirken bastırmadan yavaş hareketlerle inanılmaz zevk almamı sağlıyordu. Boynuma küçük ıslak öpücükler konduruyor, bir eliyle sütyenimi _sanki göğüsüm varmış gibi_ okşarken, diğer elini eteğimin altından kalçalarıma götürüyordu. Kalçalarımı okşarken kilodumu kalçalarımın arasına iterek göt yanaklarımı avuçlamaya beni kendi kucağına doğru çekmeye başladı. Kazağımı çıkartmaya çalıştım.
-Soyunma aşkım… dedi.
-Böyle daha güzelsin.
Bana sımsıkı sarılması öyle çok hoşuma gitti ki sanırım aşık oluyordum.
-Çook güzel olmuşsun aşkım. Harikasın. Sarıp sarmaladığı kolları arsında beni usulca yönlendirerek arkamı döndürdü. Şimdi sikinin sertliğini kalçalarımda çok net hissediyordum. Ben de üzerime düşeni yapmalıydım. Dizlerimi yatağın üzerine koyup, kalçalarımı geriye doğru kaldırarak domaldım. Belimi de iyice çukurlaştırdım. Metin eteğimi kaldırdı. Donumu görünce,
-Ne kadar güzel olmuşsun, çok yakışmış aşkım dedi. Külodumu sadece yarıya kadar sıyırdı. Tamamını çıkartmadı. Kocaman elleriyle kalçalarımı avuçlayarak iki yana ayırdı. Sıcacık dilin göt deliğinde bıraktığı o inanılmaz duyguyu tatmayanlar bilemez. Orospu çocuğu zevk vermeyi nasıl bu kadar iyi beceriyordu anlamıyorum. Eriyordum, kendimden geçiyordum. Dakikalarca yaladı. Artık siksin diye yalvaracaktım neredeyse. Sikime azıcık dokunsam boşalacak haldeydim. Boşalmak istemiyordum. Çünkü biraz sonra alacağım zevk çok daha fazla hoşuma gidiyordu. Boşalırsam sikiş bir an önce bitsin isteyecektim. Bitsin istemiyordum. Sikinin kafasını göt deliğime değdirdiğinde kalbimin atışlarını neredeyse kulaklarımla duyacaktım. Bir süre yavaş yavaş fırçalar gibi sürttü göt deliğime sikini. Sonra da okkalı bir tükürük. Sikinin sadece kafası milim milim içime girip çıkmaya başladığında sikimden yatağın üzerine sıvılar boşalmaya başlamıştı bile. Elimi bile sürmeden boşalmaya başlamıştım. Şaşkındım. Boşalmak istememiştim ama aldığım zevk dayanılmaz olunca son da kaçınılmaz oluyordu. Sonra milim milim girişler biraz daha ve biraz daha derine girmeye başlayınca bir anda sikinin yarısını iççimde hissettim. O sıcaklık, o sertlik inanılmaz zevk veriyordu. Son bir hamleyle geri kalanın tamamını göt deliğimin ta dibine bastırınca istemeden bir “ooh“ sesi çıktı ağzımdan. Gerçekten dayanılmaz bi zevk. Daha çok soksun daha çok geçirsin istiyordum. İçime sokup çıkartırken kasıklarını kalçalarımda hissetmek, taşşaklarının götüme çarpması tarif edilmez ancak yaşanır… dibime kadar sokup kökledikçe sikimin yeniden sertleştiğine ben de şaşırdım doğrusu.
Metinin yanında her gün yeni bir şey oluyor, her seferinde değişik şeyler yaşıyordum. Bu sefer bir kızı siker gibi kibarca sikiyordu beni. Sanki gerçek bir kızmışım gibi davranıyordu bana. Sürekli iltifatlar ediyor, ”canım, aşkım, güzelim, bir tanem, sevgilim. Fakat en çok “Fatmaam” deyişi hoşuma gidiyordu.
Taş gibi sertleşmiş sikinin arkama piston gibi girip çıkması benim için müthiş bir duyguydu. Zevkten gözlerim kararıyordu. Pipimde hiç hareket yoktu ama müthiş bir zevk vardı. Metinse arkamdan daha bir hızlı girip çıkıyordu. Kafam yatağa gömülmüş popom iyice dikleşmiş biçimde domalmış durumda, odadan sadece kasıklarının kalçama çarpma sesi yankılanıyordu. İlk seferinde duyduğum acı zaten hemen hemen hiç yoktu. Sadece ilk giriş anında biraz tedirginlik yaşıyordum o kadar.
Arkama girip çıkan sertliğin zonkladığını hissettiğimde boşalacağını anlamıştım. İyice kendimi arkaya doğru bastırdım. Derin hırıltılar çıkartarak ilk atışını ta dibimde en derinimdeyken yaptı. Sonra da ‘oooh’layarak beni hızlıca döndürdü, spermlerinin büyük bir kısmını yumuşak pipimin üstüne boşalttı. Sanki ilk defa boşalmış gibi epey bir miktar döl pipimin ve Nilüferin puantiyeli donunun üzerine gelmişti. Hiç tereddüt etmeden üzerime doğru yatarak dudaklarını dudaklarıma birleştirdi. Bana sımsıkı sarılarak
-Seni seviyorum aşkım… dedi. İşte bu her şeye değmişti doğrusu. Hem sınırsız zevk alıyor hem de seviliyordum. Bir insan başka ne ister ki.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir