Benim Hikayem 4

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Benim Hikayem 4

4
Nasıl hazır olunuyor bilmiyorum ki demedim tabi…
-hıhı…
Elini yine kavanoza sokup bir parça kremi sikinin başına sürdü.
-Şimdi derin derin nefes al. Sıkma kendini…
Derin derin nefes alıyordum. Sikinin kafasını göt deliğime deydirdiğini hissettim. İki eliyle kalçalarımı tutarak çivi gibi sert olan sikini göt deliğime sokmaya çalıştı. Farkına varmadan göt deliğimi kasıyormuşum. Parmakları daha kolay girmişti oysa.
-Rahat ol korkma, dedi. Bir an gevşedim. Sikinin ucu götüme girdi. Canım acıyordu.
Derin nefes al rahatla… derin nefes alır almaz iki eliyle kaçmama mani olacak şekilde belimden tutup, sikini iyice bastırdı bir çığlık attım. Çok canım acımıştı kaçmaya çalıştım amam beni sıkı sıkı tutuyordu. Sikinin en az yarısı girmiş olmalıydı.
-çıkar çok acıyoo diye bağırdım.
-Sakin ol hepsi bu kadar dedi…
-Dur. Hareket etme dedim.
-Tamam tamam bitti. Zor kısmı bitti. Şimdi zevk alacaksın. dedi.
Ne zevk alması korkunç bir sancı duydum. Şükür kıpırdamıyor acımın dinmesini bekliyordu
Sanki arkamda bir kazık saplanmış gibi sert birşey vardı. İkimiz de öyle hareketsiz duruyorduk. Bir an sikinin damarlarının nabız gibi attığını duyuyordum. Açıkçası hoşuma gitmişti.
-Çıkart dedim.
-Şimdi çıkartırsam daha çok acır dedi.
-Ee ne yapıcaz. Bana ne ya çıkart dedim.
-İnan bana çok güzel olacak merak etme bak zor kısmı bitti bile…
Kıpırdamadan duruyorduk. Gerçekten o ilk sancı hafiflemeye başlamış nabız atışlarını hissetmek yine çok ilginç gelmişti. Ses çıkarmadığımı görünce az bişey geri çekerek tekrar bastırmaya başladı. Doğrusu o ilk sancı yoktu ama vaadettiği zevk de yoktu. Yavaş yavaş iyice gidip gelmeye devam etti. Artık sikinin tamamı girmişti.
-Harikasın aşkım. Çok güzelsin. Çok tatlısın… doğrusu neler dediğini hatırlamıyorum çünkü dinlemiyordum ama acı da yoktu.
-Sen Şimdi benim karım oldun. İlerde çok güzel bir orospu olacaksın… deyişi en çok hoşuma gideniydi. Açıkçası çok acı hissetmiyordum ama biraz abartırsam daha çok iltifat edeceğini düşündüğüm için biraz abartarak mızmızlanıyordum ki kalçalarıma bir şaplak daha ataraken,
-Ulan götveren çok yalvaracaksın beni sik diye bak gör…
Ufak ufak git gellere başadı. Sikini götümü iyice kremlemiş olması acımı azaltıyordu ama gene de arkama bir kazık girip çıkıyor gibi hissediyordum. Beni öpüp okşarken hatta tek parmağı içimdeyken aldığım zevk yoktu ama o inanılmaz zevk alıyor,onun zevk alması da sanki bana sirayet ediyordu.
-Ooh ne kadar darsın aşkım… harikasın… hiç seninki kadar güzel bi göt sikmemiştim. Of yavrum. Senin tek kocan benim bundan sonra benimsin. Daha neler neler. Sözleri en az siki kadar hoşuma gidiyordu. Ne kadar güzel şeyler söylüyordu… artık hızlı hızlı içime girip çıkıyor bir kadının amını siker gibi rahat bir tempoda sikiyordu beni. Bir elini sikime doğru uzatınca bi sikim olduğu aklıma geldi… Aslında zevk alıyordum ama sikim kalmamıştı. Pipimle oynmaya başladı garip bir zevk alıyordum. Biraz sonra sertleşmeyen sikimden döllerim akmaya başlaması beni çok şaşırttı. Metin arkamdan piston gibi girip çıkyor bi eliyle kalçalarımı okşuyor bir eliyle de sikimi karıştırırken bana
-Aşkım, ibnem göt oğlanı seni fahişem yapacağım. Sen benim karım oldun ben ne dersem onu yapacaksın seni yarrağa doyuracağım… gibi laflar söyleyerek beni kendimden geçiriyordu.
Göt deliğim yanmaya başlamıştı. Zevkim de kaçmaya başlamıştı.
-Boşal artık kocacığım.. dedim o laf ağzımdan nasıl çıktı ben de anlamadım. Bana sürekli karıcığım dediği için refleks olarak demişimdir diyorum.
-Kocam diyen dillerini yerim senin aşkım, geliyorum zaten orospu… diye gittikçe artan bir tempoyla götüme girip çıkmaya başladı. Biraz sonra son bir hamleyle sikini göt deliğimin ta en dibine bastırdı. Bir yandan titreyerek bir yandan hayvan gibi böğürerek döllerini içime boşalttı. Kollarını açarak bana sım sıkı sarıldı. Canım aşkım karım… diyerek sarılırken boynumu ensemi ıslak ıslak öpüyor bi yandan da siki hala içimde en dip noktamda nabız gibi atarak boşalmaya devam ediyordu.
Karma karışık duygular içindeydim bir günde hayal edemeyeceğim kadar çok şey yaşamıştım. Hem sikmiş hem sikilmiştim. Şimdi sikicimin beni sımsıkı saran kolları arasında şaşkın yorgun kalakalmıştım. Şimdi siki yumuşamaya başlamış yavaş yavaş kendiliğinden dışarıya kayıyorken bir an sanki sıçıyormuşum gibi geldi bana. Bir an önce kalkmak, buradan uzaklaşmak istiyordum. Bir yandan da en iyi arkadaşımı böylesine çok mutlu etmiş olmanın gururunu taşıyor, tadını çıkarmak istiyordum. Ne kadar süre böyle yattık zaman nasıl geçti hatırlamıyorum. Birden akşam olmak üzere olduğunu fark edip,
-Kalk annen gelmek üzeredir, dedim. Çok da umursamadı. Ben hızlıca kalktım yataktan. Kalkmaya hamle ettiğimde arkamda ciddi bi acı hissettim. Ama çok düşünecek vakit yoktu . Banyoya girecek vakit bile yoktu. Eşyalarımı hızlıca giyinip evden çıktım. Yolda hala kıçımın acısıyla bir daha asla böyle bir şey yapmayacağımı yapamayacağımı düşünüyordum…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir