Benim Hikayem 6

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Benim Hikayem 6
6
Son ders zilinin çalması neden bugün bu kadar uzun sürdü, okul bitmek bilmedi bilmiyorum. Çantamı kaptığım gibi kalabalığın arasından sıyrılmaya Metini aramaya çalışıyordum ki Fatmayı önümde gördüm. Yanında kankası Melek’le beraber bana bakıp bir şeyler fıslıldaşıyorlardı… ben onlara yaklaşınca Fatma;
-Beraber ders çalışsak olur mu, bugünkü matematikten hiçbir şey anlamadım. Bana anlatır mısın Yusuf diye sordu. Bir anda şaşırdım. Ne diyeceğimi bilemedim…
-Olur dedim
-Akşam bize gelir misin…
-Tabi gelirim…
Fatma Melekle beraber kıkırdaya kıkırdaya uzaklaşırken enseme küçük bir şaplak vuruldu. Dönüp baktım Metin. Gülümsedim.
-Ne o lan Fatmayı mı götürecen piç…
Fatma okulun güzel kızlarından biriydi. Kumral düz saçları, bembeyaz yüzlü. Akranlarına göre erken gelişmiş memeleri erkekler arasında onu en çok beğenilen hayal edilen kızlardan biri konumuna yükseltiyordu. O da bunun farkındaydı elbette. Sınıftaki kızlar içinde en rahat davranan en fazla frikik veren de oydu aslında. Bu durum onu biz abazan takımı arasında en popüler 31 malzemesi yapıyordu zaten. Okula gelirken her sabah mutlaka etek boyunu kısaltır, yüzünde hafif bir makyaj ağzında sakızla bizim tuvalette veya kömürlükteki hayallerimizin başrol oyuncusu oluverirdi.
Bir seferinde bizim sınıfın abazanlarından biri, sınıfta öğretmen ders anlatırken Fatmaya göstere göstere 31 çekmesiyle epey efsane olmuştu zaten.
Metinin Fatmayı bana yakıştırması gizli bir gurur kaynağı olmuştu benim için. Evlerimiz yakındı ve ailelerimiz de tanışıyorlardı aslında. Fatmanın bize gidip gelmesi çok da şaşılacak bir şey değildi benim için. Ama şimdi Fatmayı “götürecek” olma fikri beni bambaşka bir pencereden bakmama sebep oluyordu.
-Şuna bak şanslı orospu çocuğu… Ulan ben Fatmayla biraz baş başa kalsam onu nasıl sikerdim biliyor musun? Anam avradım olsun inim inim inletirdim…
Oysa Fatma hakkında benim hep, sevgilim olsa, karım olsa, saatlerce bakışsak, el ele tutuşsak gibi ter temiz hayallerim olmuştu bugüne kadar. Tamam, kantin kalabalığında arkasından yaslanıyordum ama bu benim sevgi göstermemin bir çeşidi gibiydi daha fazlası değil. Fatma gösterip gösterip vermeyen cinsten bir kız diye biliyordum. Ben dahil okuldaki çocukların çoğunun uzaktan uzağa hayranlıkla baktığı Fatma hakkında Metinin böyle konuşması beni acayip azdırıyor Fatmayı sikebilme olasılıklarını aramama sebep oluyordu.
-Nasıl sikerdin… bu soruyu nasıl sorduğuma ben bile şaşırdım aslında. Sanki kendim nasıl sikebileceğime dair yardım ipucu arar gibiydim. Aslında sormak istediğim nasıl sikebilirim nasıl başlayabilirim olmalıydı… ağzımdan bir anda
-Nasıl sikerdin sorusu çıkmış oldu.
-Of ulan of. O orospunun bacaklarını iki yana ayırır, abartısız onbeş dakika amını götünü yalardım önce. Sonra da taş gibi olmuş koca yarrağımı amcığına sokar, saatlerce o daracık amcığına gidip gelirdim. Her pozisyonda sikerdim ama en çok kantin kuyruğunda yaslandığım gibi domaltıp sikerdim orospuyu…
Aslında kantin kalabalığında Fatmanın dışarıya doğru çıkıntılı poposunun arkasına geçen tek kişi ben değildim. Ben zaten yaslananları görüp Fatmanın itiraz etmemesinden cesaretlenmiştim. Yoksa birçok öğrenci aynı şeyi defalarca yapmış, birçoğunu ben kendi gözlerimle zaten görmüştüm. Demek ki Metin de Fatmanın götünün tadını alanlardanmış.
Konuşa konuşa Metinlerin evinin önüne gelmiştik bile. Bir an içeri girip girmemekte tereddüt etmiştim ama Metinin Fatmayı nasıl sikeceğini uzun uzun, ballandıra ballandıra anlatması benim sikimi taş gibi yapmış ve irade denen ne varsa yerle bir etmişti. Çok fena azmıştım ve bir an önce 31 çekmem lazımdı. Hiç düşünecek durumum yoktu. Metinin evine girecektim.
Eve girer girmez çantalarımızı fırlatıp Metinin yatağının altındaki porno dergilere daldık.
-Bak şu nasıl, Fatmanın götüne benziyor mu… diye sordum.
Metin kocaman olmuş sikini çıkarmış 31 çekmeye başlamıştı bile. Sikinin damarları bile belirginleşmeye başlamıştı. Çok gergin görünüyordu. Elimi uzatıp uzatmamak arasında kararsız kaldım. Çok da istekli görünmek istemiyordum ama içim gidiyordu. O sertliği avuçlarımda hissetmek istiyordum. Şaşılacak bir şekilde kıçım da sanki açılıp kapanır gibi oluyordu.
-Off o orospu burada olsa nasıl sikerdim onu şimdi…
Metini beklemeden soyunmaya başladım. Benim soyunduğumu görünce o da ara verdi 31ine. Hızlıca fırlatıp attı giysilerini. Çıplak 31 çekmek hakikatten çok daha güzeldi.
-Fatmanın teni de seninki gibi bembeyaz. Gel buraya Fatmacığım… benimle ne zaman ilgilenecek diye beklerken birden bire böyle söylemesi içimi bir hoş etmişti. Sokuldum yanına. Çırılçıplak bedenlerimiz birbirine değince sanki zevkin doruklarında dolaşıyor gibiydim. Bu sefer daha hoyrat davranıyordu bana karşı. Sanki gözünde Fatmaydım. Ve bir an önce sikmesi gerekiyordu.
-Fatmanın sesini taklit etmeye çalışarak “gelemem aşkım” “gelirsem beni sikersin” dedim. Bir kahkaha kopardı.
-Gel kız orospu gel valla az sikicem korkma… deyince ben Fatma rolünü sürdürerek
–ıııh olmaz diye nazlanır gibi yaptım.
Bu rol oynama olayı anlık olarak gelişmiş benim hoşuma gittiği gibi Metin de anında uyum sağlamıştı. Bir an uzanarak kolumdan yatağa çekti ikimiz de gülüyorduk. Hemen altına alıverdi beni. Boynumu göğüslerimi öpmeye başladı. Bir yandan da
-Oh güzelim, tatlım, ne kadar hoşsun. Sen okulun en güzel kızısın. Sana bayılıyorum. Seni sikmek için yanıp tutuşuyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir