Canım Kayınvalidem 20

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Canım Kayınvalidem 20
Sabah kaynanamın ”uyan bebeğim hadi artık” cümlelerini kulağımda duyarken sikimi de uyanmama yardımcı olsun diye avuçlamasıyla kendime geliyordum. Kaynanamla çırıçıplak aynı yatakta uyanıyordum ve sikimi avuçlayıp ileri geri yapıyordu sabah sabah. Hafif esnedim ve yüzümü ona dönüp ufak hareketlerle bende götünü avuçlamaya başladım.

-Saat 8 oldu giyinip hastaneye gitmen 9′ u bulur
-Evet tatlım. Uyandırmasan 10 dan önce uyanamazdım bugün.
-E yoruldun tabi. Dedi gülerek. ”Bişeyler hazırlayayım mı kahvaltı yapar mısın”
-Yok sultanım. Gideyim bir an evvel. Meral bekliyodur. Orda kantinde beraber çay içer atıştırırız
-Tamam sen kalk duşunu al giyin. Sonra ben de duşumu alır Erva’nın uyanmasını beklerim.

Duşumu aldığımda kaynanam Erva’nın biraz ateşinin olduğunu söyledi. ”Beraber çıkalım o zaman ben sizi sağlık ocağına bırakır geçerim” dedim. Öyle yaptık. Eşimin yanına gittiğimde saat 9 olmuştu. Erva’nın bişeyi yokmuş boğazlarını üşütmüş, ilaç vermiş doktor. Bunları Eşim söylüyordu bana az önce kaynanamla konuşmuşlar. Beraber Gülsüm’ün yanına giderken eşim Gülsüm’ün çok üzgün olduğunu söyledi. Hasan Bey durumunun farkındaymış ve gece iki defa ağlayarak uyanmış. Teselli etmeye çalışmışlar ama Gülsüm çok üzgünmüş.

Gülsüm beni ayakta karşıladı artık kalkmıştı. ”Tekrar geçmiş olsun, üzmeyin artık kendinizi bu kadar herşey olacağına varır. Hem daha tedavisi var bunun” dedim. ”Teşekkür ederim ama babamı öyle görünce dayanamıyorum dedi. O an bıraksalar boynuma sarılacaktı Gülsüm. Tamam siz bi kafeye geçin çay söyleyin ben Hasan Beyle beş dakika konuşup gelecem” dedim. Onlar gittiler Hasan Beyin yanına oturdum.

-Hasan Bey geçmiş olsun tekrardan. Böyle salıvermeyin kendinizi tedavisi mümkün doktorlar rahatlar tedaviniz konusunda.

Dedim biraz da abartarak.

-Teşekkür ederim İlyas Bey. Normal de üzülecek değilim bu yaştan sonra ama tam evlilik öncesi böyle bişey olunca ,,, dedi ve gözleri yine nemlendi

O an gerçekten ben de üzüldüm. Keşke böyle bişey yaşamasaydı adamcaz ben bi şekilde zaten evlenmelerine mani olurdum diye aklımdan geçirdim. Zor durumdu erkek için.

-Yapmayın Allah aşkına evlilik sadece o iş değildir. Huzurlu bir beraberlik bu yaştan sonra önemli kısmıdır. O da zaten olmayacak değil. Tedaviniz sizin ruh halinizle de alakalı bırakmayın kendinizi.

Dedim ama bunları o an gerçekten kendim söylüyor olduğuma inanamadım. Ben merhametli biriyim gerçekten. O an bir şeye karar verdim. Belli ki Hasan Beyin bu yaştan sonra erkekliğini geri kazanması imkansız gibiydi. Bari adamın hayata küsmesinin sebebi olmayalım dedim. Kaynanam da isterse bu evliliğin önüne geçmeyecektim. Ağabey ve bacı gibi devam edecek olan evliliklerinin kimseye bi zararı olmayacağı gibi bize faydası bile olurdu ilişkimiz için. Hem Gülsüm’le daha da yakınlaşacaktım. Ayrıca bu adamı da buhranlarından kurtaracaktık. Evet parlak bir plandı çok hoşuma gitti.

-Seval Hanım durumumu biliyor mu peki? diye sordu yattığı yerden
-Biliyor Hasan Bey merak etmeyin. Hiç te sorun falan etmiyor. Olabilir kaza ile insanlar kolunu bacağını, gözünü kaybediyor. Ne yapalım Allah’tan gelen birşey diyor.

Dedim yalanıma yalan katarak. Rahatladığını hissettim hafif tebessüm etti çocuk gibi.

”Sağolsun Seval Hanım, çok iyi insanlarsınız İlyas Bey” dedi. İyice morallendirmek için ”artık İlyas bey değil de oğlum deseniz Hasan Bey” dedim gülerek. İşte bu bence tam bir terapiydi onun için. Belki o an iyilieşebilirdi mutluluktan adamcaz.

-Çok teşekkür ederim sen oğlumsun Meral de kızımdır.

Bir kaç daha muhabbet ettikten sonra musaade istedim kafede bekliyorlar diye. Tabi ki oğlum dedi. Kafeye gelip kendime bi çay alarak eşimin yanına oturdum. Hasan beyle olan dialogumuzu aynen anlattım. Gülsüm’ün gözleri bu sefer sevinçten dolmuştu. Eşim de ellerimi ellerine alarak hayran bi edayla bana baktı. ”Aslan kocam benim işte budur. sana her gün aşık oluyorum” dedi. Gülsüm hem kıskanmış bi iç geçirmeyle hem de o anın mutluluğuyla karışık gözlerime baktı biraz. Çaylarımızı içip birer tost yedik ve Hasan Beyin yanına geçtik. Hasan Beyin yüzündeki solgun ifade gitmiş adam resmen hayata dönmüştü. Bir kere daha iyi ki böyle bişeye karar verdim dedim kendi kendime. Gülsüm’ün hayranlığı ve eşimin bir kere daha sonsuz güveni de perçinlenmiş oldu….

Gülsüm kendisini de eve bırakmamızı rica etti. Evden bir kaç eşya alması gerekiyordu. Hasan Beye yedek, kıyafet eşofman çamaşır vs.. Üçümüz yola çıktık. Yolda Gülsüm’ün morali daha iyi olduğu için neşeli bi muhabbetimiz vardı artık. Eşim, Gülsümün eşyaları olacağı için benim o gün önemli bi işim yoksa Gülsüm’ü tekrar hastaneye götürüp götüremeyeceğimi sordu. ”İşim olsa da sorun değil canım tabi ki götürürüm” dedim. Bu duruma sevinmiştim o an. Gülsüm ”hiç gerek yok Meral’cim elime küçük bi valiz alacağım hepsi bu. Otobüsle giderim merak etme” dedi. Ama eşim hiç oralı bile değildi. ”Olur mu canım öyle şey. İmkanımız olmasa hadi neyse, asıl sen merak etme canım benim” dedi eşim. ”Çok teşekkür ederim çok mahcup oluyorum” dedi. Eşim ”Ah canım benim ne mahcupluğu yabancı değiliz artık. Erva hasta olmasa ben de gelecektim ama kusura bakma Gülsümcüm” ”Ahh kıyamam ben ervacığıma. Sen ona iyi bak yeter canım”

Eşimi evin önünde bıraktık el salladı arkamızdan gülerek. Böyle güzel bi kadından eşim beni kskanmıyor değildi durumun özeti. Eşim bana, bize çok güveniyor hiç aklından bile geçirmiyordu sadece. Gözüyle görse inanmazdı o derece. Gülsümün binanın önüne geldik.

-İlyas Bey buyrun bi kahve içelim yoruldunuz bir saatlik yolu git gel. Burda beklemeyin ben hazırlanırken. Daha fazla mahcup olmayayım.

Dedi gülerek. Canıma minneti tabi. ”Peki” dedim. O önde ben arkada çıktık eve. Asansörde teninin kokusunu alıyordum Gülsümün ve bana bakıp tatlı tatlı gülümsüyordu iri kahverengi gözleriyle. Önce ben indim asansörden 4. kata gelince asansörün kapısını açıp Gülsüme yol verdim. Yine teşekkür eder gibi başını eğdi önümden geçerken. O , evin kapısına anahtarı sokup açarken ben de asansörün kapısını kapatıyor olduğum için ona doğru yaklaştım. Mesafe dardı çünkü. Hafif domalmış olan Gülsümün götüne biraz abandım bu durumda. Önümdeki şişliği kalçasının arasında hissetti hatta. O an o da ben de tuhaf olduk. Çok ta hoşuma gitmişti. Sonra içeri girdik…

-İlyas Bey siz geçin salona ben bi üzerimi değiştirim bikaç bişey alim, sonra birer kahve içelim.

Tamam deyip salona geçtim ve kanepeye oturdum. Etrafta gözlerimi gezdiriyordum ve bir taraftan da soyunuyor olduğunu bildiğim için içim kıpırdıyordu. Ama tabi ki yerimden bile kalkamazdım. Beş dakika sonra Gülsümün odasından ”ayyyyy’ diye bir bağırma geldi. Fırladım gittim yanına ,kapıdan baktım. Gülsüm gardrobun tek menteşesi kopmuş üst kapağını iki eliyle tutuyordu. Üzerinde bej rengi külot ve sütyen vardı sadece. O anki görüntüyle elektrik çarpmış gibi oldum. Altındaki külot incecik transparan gibiydi. Götü tüm güzelliğiyle karşımda duruyordu. Hemen arkasından yaklaştım ve elleriyle tuttuğu kapağa uzandım. Şu an tam arksında tamamen ona yaslanmış vaziyette ikimiz de kapağı tutuyorduk. Pantolonumun içinde ileriye doğru uzanmış olan aletim çoktan götünün arasına girmişti bile. Aletimi kazık gibi kalçalarının arasında hisseden gülsüm önce bi kapar gibi oldu kalçalarını. Anlık şaşkınlık yaşıyordu sanırım. Sonra bir iki saniye sonra geri açtı ve sikim arasına girdi tekrar.

-İlyas bey ne oldu anlamadım üst kapağı açayım derken birden üzerime gelir gibi oldu çok korktum.
-Sanırım menteşenin bir kısmının vidası yerinden çıkmış Gülsüm

Ayakta ikimiz de yukarıya uzanmış vaziyette kapağı tutarken konuşuyorduk bunları. Ben durumumdan gayet memnun vaziyette hatta kapağı biraz yerine oturtmak ister gibi havaya kaldırarak kazık gibi olan sikimi Gülsümün götünün arasına iyice yerleştiriyordum. Gülsüm önce korku ve sonra şaşkınlık yaşamış ama şimdi halinden memnun gibi yüz ifadesini belli etmemeye çalışıyordu.

Ben lafa girdim

-Kusura bakmayın soyunukmuşsunuz ama siz bağırınca korktum fırladım geldim
-Yok estafurlah asıl siz kusura bakmayın. Teşekkür ederim koşup geldiğiniz için.

Bu rahat hali beni iyice rahatlatmıştı ve götünün arasına doğru sikimi bir iki sokup çıkardım hafif. O kadar güzeldi ki götünün arası. Götü hafif iri, bembeyaz yumuşacık. Sikim arasına baskı yaptıkça göt yanakları etrafa yayılıyor biraz ve daha güzel görünüyor. Aletimi bu pozisyondayken çıplak götünün arasına bir iki kere sokup çıkarınca ayakta sikiyor gibi hayal ettim gülsümü. O hafif karşılık verdi. Ben en son sokup çıkardığımda hafif götünü açıp kapadı zevkten ve birazcık kendini bana bastırdığını hissettim sanki. Hep böyle bekleyemezdik tabi.

-Gülsüm sen bırak şimdi ben biraz daha yukarı kaldırıp yerinden çıkartacağım kapağı.

İlk ”sen” deyişimdi Gülsüm’e. Tamam deyip yavaşça bırakırken iyice götünü dayadı bana. O an yüzünün ifadesi çok hoşuma gitti. Bu kadın acaba hayatında hiç yarak yemiş miydi hala onu merak ediyordum. Yediyse yiyeli çok olmuştur eminim dedim. Özlemiştir yani. Yemediyse de deli gibi yemek istiyordur, hayatı boyunca eliyle boşalttığı amcığından… Hele ki beğendiği İlyasın iri sikini… Yavaşça bırakıp önümden çekilirken güzelce sürtündü aletime. Zaten sürtünmemesi imkansızdı benden ilerde mızrak gibi duruyordu önümde mubarek. Önce götünün arasından çıktı sikim sonra göt yanaklarına bastırıyordu ve aradan çekildi. Hemen üzerini örtmek veya üzerine bişey almak yerine ayakta bana bakıyordu öylece. Guya kapak düşecek olursa yardım etmek için. Öyle ya böyle bir durumda sadece kendini düşünecek değildi guya!!! Ama ben onun daha çok dimdik ayakta olan aletime baktığını farkediyordum. Kapağı daha yukarı kaldırmaya çalıştım, parmaklarımın üzerinde yükselebildiğim kadar yükseldim. Tam çıkaracakken yapmadım özellikle. Guya olmuyormuş gibi oflayarak eski yerine geri indirdim.

-Olmayacaksa bırakın ve geri çekilin İlyas bey size bişey olmasın
-Yok olur ama az daha yükselebilem lazım dengem kayboluyor dedim, yalandan.
-Benim yapabileceğim bişey var mı?
-Siz beni arkamdan tutarak destekleyin ben biraz daha parmaklarımın üzerinde yükselirsem olur bu iş

Dedim ve parmaklarımın üzerine yükseldim ellerimde kapak ile. Gülsüm telaşla arkamdan bana sarıldığında güzelim iri göğüslerini sırtımda hissettim. Ben zorlanıyor gibi sesler çıkarıyordum. O tabi biraz panik oldu. Panikle yanlarımdan tuttuğu ellerini önüme sardı göğsümden ve karnımdan tutuyordu. Tabi doğal olarak bana arkamdan yarı çıplak sımsıkı sarılmıştı. Ben zorlanır bi sesle ”biraz daha alttan Gülsüm” dedim ama o an nerdeyse gülecektim . Alttan ne alaka diye. Gülsüm yine panikle ellerini aşağı kaydırdı. Ben iyice uzandığım için bir eli göbeğime geliyordu öbür eli de göbeğimin hemen altından tutuyordu. Ben ayaklarımı yere indirip tekrar kalktım parmaklarımın üzerinde. Benim bu hareketimle aynen düşündüğüm gibi Gülsümün biraz daha aşağıda olan eli o an sikimin üzerine geliverdi. Bir an afalladı ve sikimi avuçlamıştı bana destek olurken. Ben o saniye tamamen ne yapacağını anlamak maksadıyla yine kendimi gülmemek için zor tutarak ”hah böyle devam et” dedim. Tam elini sikimden çekecekken tekrar sikimin üzerine koydu. Bu sefer resmen sikimi sıkıca avuçlamıştı. Ben çok tahrik oldum Gülsümün tatlı ellerinde. O’nun yüz ifadesini o an görmek isterdim. Şimdi Gülsümün bir eli göbeğimin hemen altında diğer eli de sikimde idi. Gülsüm hoşuna gitmese sikimi bırakır iki eliyle de göbeğimin altından tutardı diye düşündüm. Ben böyle devam et deyince zaten sikimi eline almıştı. Kapağı yerinden yavaşça çıkardım. Kapak elimde yere indirirken Gülsüm hala sikimi bırakmamış ve bana arkadan sarılıyordu. Kapağı dolabın yanına yere bırakınca Gülsüm sikimi bıraktı. Arkam ona dönüktü. Önümü döndüm ve kapıya yöneldim. Gülsüm hala kendini saklamaya çalışmıyor ve ”çok teşekkür ederim İlyas Bey iyi ki burdaydınız” diyordu. Ben ondan tarafa dönmeyecektim çıplaklığını fırsatçılığa çevirdiğim belli olmasın diye. Ama o böyle konuşunca döndüm ona ve ”Önemli değil Gülsüm, dediğin gibi iyi ki burdaymışım” derken tepeden tırnağa vücudunu yalar gibi öylece baktım heryerine. Bembeyaz göğüsleri o kadar iri ve yerinden fırlayacak gibi duruyordu ki o an sütyeni kenara çekip yumulmamak için kendimi zor tuttum. O an hiç beklemediğim bi hareket yaptı…..

Bana birden sarıldı ve ”siz çok iyi birisiniz hele ki bugün babamla olan diyalogunuz, benimle buraya gelip bana yardım etmeniz” diyordu. Elleri boynumdan sarılmış başını omzuma dayamıştı hafif. Ben durur muyum, sarıldım elimin birini bel çukuruna diğerini de kalçasına attım. Atar atmaz da hafiften göt yanağını avuçlayarak okşadım külotun üzerinden. Külot göt yanaklarının dörtte birini zor kapattığından çıplak götünü avuçluyordum daha çok. Sikim yerinden fırlayacak kadar uzamış ve demir kazık gibi olmuş bacağının arasından amına değiyordu.

-Ne demek Gülsümcüm. Biz bundan sonra bi aileyiz artık unuttun mu?

Önce gülsüm şimdi de ”cüm” demiştim. Bu cümleyi Hasan beyle kaynanamdan ziyade ikimiz için kurmuştum. Ne kadar anladı o an bilemiyordum tabi. Cümleme devam ettim

-Ve lütfen bundan sonra bana bey falan deme. Aile içinde beni rahatsız eder
-Peki tamam İlyas. Çok teşekkür ederim yine de.

Senin İlyas diyen dudaklarını yerim demedim tabi 🙂 Öylece hala sarılıyorduk. Bu konuşma esnasında o ellerini sırtımda sabit tutuyordu ama ben hem bel çukurunu götüne doğru, hem de elimdeki kalçasını okşuyor elimi gezdiriyordum. Kalçasını hafiften sıkıp bırakıyordum. Yüz yüze geldik bir an gözlerimin içine baktı . O an dudaklarıma yumulacak sandım. Ama o iş öyle kolay bir iş değildi. Eşimle kardeş gibiydiler. Bu aşkı kolay zahir edecek biri hiç değildi zaten. Ama ben şimdilik bu kadarına çoktan razıydım Nasıl razı olmayayım ki. Ani gelişen bir fırsatla az önce hem sikimi eline vermiştim hem şimdi yarı çıplak götünü okşayıp avuçluyordum.

-Artık giyineyim ben ve çıkalım,, dedi sadece
-Tamam bekliyorum ben salonda. Ama sakın üst kapaklara yalnız uzanma,, dedim gülerek
-Tamam uzanacak olursam söz seni çağırırım 🙂

Kalçasını bırakırken yanağına bi öpücük kondurdum. Bunu o da beklemiyordu ve bir anda çıktım odadan.

On beş dakika sonra elinde valiz ”hazırım çıkabiliriz” dedi. Altında biraz bol ama ince boydan bir etek, üzerinde de biraz dar bi gömlek vardı. Gözlerinin rengiyle uyumlu eşarbı çok güzel duruyordu. Biraz da makyaj yapmıştı dolgun dudakları parlıyordu. Benim sikim hala inmemişti. Ayağa kalktığım da zaten hemen ben burdayım dedi kerata. Elindeki küçük valize uzandım aldım. Teşekkür eder gibi başını salladı ve çıktık. Asansör biraz dardı. Özellikle valizi aramıza koymadım yanıma koydum ve sikimi yan duran vücudundan kalçasının yan kısmına değdiriyordum. Hiç hareket etmeden alt dudağını biraz ısırarak durdu öylece ve indik….

Arabada giderken havadan sudan muhabbete daldık.

-Araba kullanmasını öğrenmeye bir türlü vaktimi veremedim. Meral çok güzel kullanıyor. Eğer ben de kullanıyor olsaydım kendim giderdim şimdi
-Gitme kısmı önemli değil de istiyorsan öğretebilirim sana. Meral’e ben öğrettim ilk senemizde ve altı ay sonra da ehliyet aldık.
-Sahiden mi. Çok güzel olurdu İlyas bey.. E şey pardon İlyas
-Tabiki gülsümcüm neden olmasın. Otomatik arabada direksiyon hakimiyetini geliştiririz önce, sonra da manuel arabada vites- debriyaj kombinasyonuna geçeriz. Böyle daha hızlı öğreniyorsun.
-Valla çok iyi olur babam bir kaç kez istedi ama ben pek yaklaşmamıştım. Ama sen iyi bi hoca olursun 🙂
-Bak istersen bu araba otomatik.Tut şimdi direksiyonu biraz kendine cesaret gelsin
-Ana yolda giderken mi olur mu ki??
-Olur ben burdayım ya ani mudahale ederim zaten yavaşladım bak

Direksiyonu sol eliyle tuttu. İki eliyle tutmasını söyledim. İki eliyle uzanınca biraz üzerime geldi. O an mis gibi kokusunu içime çektim. Sırtı göğsüme yaslanmış vaziyetteydi.

-Oluyo mu, böyle mi?
-Valla çok iyi. İlk direksiyon tutuşun değil sanırım.
-Yok ilk değil ama bayadır tutmamıştım.
-Acemi gibi değilsin hiç. Sanki usta gibisin tutarken.
-Ya gerçekten mi. Cesaret için söylemiyosun değil mi?
-Hayır canım kesinlikle iyi tutuyorsun.

Bu konuşmayı artık nereye çekersen çek dedim kendi kendime gülerek 🙂

-Bence işin bu kısmı tamam. Şöyle yapalım az ilerde sağda küçük bir arazi var musait. Bi on dakikamızı ayıralım ilk alıştırmanı yap
-Heyecanlanırım ama ben İlyas. Olur mu ki
-Olur olur dedim ve az ilerden sağa ağaçların arasına giren yola kırdım direksiyonu. İki dakika orman gibi bi araziden geçtikten sonra pamuk tarlalarının yanında düz bir araziye girdim arabayla. İn cin top atıyordu kimse yoktu. Arabayı durdurdum ”gel bu tarafa Gülsümcüm” dedim.
-ilyas inan çok heyecanlandım, sonra yapsak bu alıştırmayı
-Korkmana gerek yok araba otomatik zaten. Gaza basarsın gider frene basarsın durur merak etme.

Biraz da numara yaptığının sonradan farkına vardım. Ben de burdan yürümeye karar verdim.

-İstersen sana tam bi cesaret vereyim madem. Önce gel sen dizlerime otur. Benim kontrolümde direksiyonu al, sonra kendin kullanmak isteyeceksin zaten.

Kucağıma yerine dizlerime kelimesini ne güzel seçmiştim.

-Tamam öyle yapalım madem geliyorum

Ahhh Gülsüm. Tabi kızıştın sen bu koca yarağa sürtününce, götünün arasında amının üzerinde hissedince.. Canım benim. Sen bu siki en kısa zamanda yemek istersin biliyorum ben. Bu arada arabam dünkü panelvan değil tabi. Eşimi bıraktıktan sonra Gülsüme geçerken galeriye uğrayıp onu bırakıp bu binek otomatiği almıştım.

Koltuğu geri çektim biraz ve direksiyonu biraz daha kaldırdım. Gülsüm geldi yanıma ve ayaklarını pedal kısmına doğru uzatarak öylece kucağıma oturuverdi. Nerdeyse benden ohhhhhhhhhh diye bi ses çıkacaktı. Gülsümün yumuşacık götü şimdi kasıklarımın üzerinde bacakları bacaklarımın üzerindeydi. Elini direkiyona koyduğunda ayaklarımı yanlara çektim ve sağ ayağını gaz pedaline koydu. Yavaşça kaldırdı arabayı ve ağır ağır gidiyorduk . Aslında ustaca sürüyordu. Ben ellerimi direksiyonun üzerinde hafif tutuyordum. Amacım onu kucaklar vaziyette olmak ve göğüslerine ellerimi sürtmekti. Sikim göt yanağının içe doğru kısmındaydı. Hafif yan yaparak sikimi tam ortaya aldı. Şu an demir gibi sikim götünün arasına yatmış ve ellerim arada bir göğüslerine değip okşuyordu. O da arabanın bazı hareketleriyle götünü sağ sol yaparak sikimi iyice arasına almaya çalışıyordu. ”ellerimi bırakıyorum canım direksiyon sende” dedim. Ellerimi iki bacağının üzerine koydum ve bacaklarını tutup avuçladım. Çok güzeldi bacaklarını eteğinin üstünden de olsa okşamak ellemek. Sikimi ileri geri hareketlerle götünün arasına iyice yerleştirmeye çalışırken bacaklarını da resmen okşayıp seviyordum. Gülsüm arada bir dudaklarını ısırıyor ve çok keyif alıyordu. Ben biraz bacakarını iki elimle okşayıp sevdikten sonra kenarlara getirdim ve kalçasının yanlarından tutar gibi oraları da okşamaya başladım. Gülsüm arada bir gözlerini baymaya başlamış ve kalçasını sikimin üzerinde iyice sağa sola yaydırıyordu. O an sikimi içine almak için can attığını hissediyordum. Yola dikkatlice bakmaya çalışır gibi kafamı biraz öne getirip yüzümü yüzüne dayadım biraz. Az kafamı yana çevirsem yüzünden öpecektim. Yüzünü yüzümde hissedince daha çok arzuladım. Dudaklarına yapışmak istiyordum deli gibi. Onun da dudakları titremeye başlamıştı görebiliyordum. Parlak ve dolgun dudaklarına yapışamamak delirtti beni o an. Hıncımı kalçalarından ve bacaklarından çıkarır gibi okşamaya sevmeye devam ettim. Açıktan okşuyordum o güzelim bacaklarını. Eteğini ellerimle sıyırıp bembeyaz bacaklarını çıplak vaziyette okşasam ellesem ne yapardı acaba? Yok daha o kadar cesaretli değildim. Eminim hiçbir harekette bulunmazdı ama yapamıyordum işte. Yirmi dakika kadar boş arazide bu şekilde turladıktan sonra ”artık gidelim İlyas” dedi. Evet geç kalırdık ve iyi olmazdı bu durum. Sonra durduk kucağımdan indi. Arkasından baktım sikim resmen ince eteğini götünün arasına sokmuş ve orayı sırılsıklam ıslatmıştı. Tabi benim önümde ıpıslaktı ve sikimin başı bu ıslaklıkta dikiliydi. Eliyle götünün arasına girmiş ince eteğini çekti çıkardı bu görüntü beni delirtmişti bir kez daha…….

Hastaneye geldiğimizde kapıda kaynanam arıyordu beni. Gülsüm önden yürüdü babasının odasına doğru ben telefonu cevapladım. ”Nerdesiniz vardınız mı” diye sordu kaynanam. Sesi biraz sertti ben gülümsüyor ama belli etmiyordum. Kıskançlık halini gizleyemiyordu kaynanacım. Yanında eşim de vardı muhtemelen. ”Evet sultanım geldik hastanedeyiz. ”Biraz yavaş mı gittiniz geç varmışsınız” Bu cümlede ne haltlar yediniz cümlesi gizliydi tabi. ”Normal geldik ama yolda 20 dakikalık bi çevirme ve kimlik kontrolü vardı”. Bende yalan mı biter. Anında ortaya koyarım senaryoyu. ”hmmm tamam hadi kendilerine dikkat etsinler”

Hasan Beyin yanına geldim hemşireler yenice pansuman yapmış gidiyorlardı.

-İlyas Oğlum çok teşekkür ederiz. Baya zahmet verdik
-Yok Hasan Bey ne zahmeti olur mu öyle şey. Bundan sonra aileyiz.

Derken Gülsümüme baktım. O da gözlerime bakıp tebessüm ederek;

-Tabi ki aileyiz İlyas Bey. Çok iyisiniz çok sağolun.

Bundan sonra aile olmamız ikisinin de çok hoşuna gitmişti. Hele Hasan Beyin ağzı kulaklarına varıyordu. Erkekliği elden gitmesine rağmen hiç bişey olmamış gibi yine de evlenebilmek zor işti. Ama Kaynanamın zaten tek sikicisi ben olduğum için bu konuya hiç takılmayacağını biliyordum. Eminim eşim eve varınca bu meseleyi konuşmuşlardır zaten. Değilse kendilerine dikkat etsinler falan demezdi. Aklı sıra beni kıskandırmak için de demiştir ama işin kıskanacak şekli şemaili kalmamıştı artık 🙂 Hasan şimdi kaynanamın dünya ahret bacısıydı 🙂

-Ben artık gideyim siz kendinize iyi bakın ve hiçbişey için üzülmeyin. Allahtan ki sağsınız ve yaşıyorsunuz.
-Öyle öyle evet. Ne yapalım takdir. Buna da şükür. Siz bizi düşünmeyin artık oğlum.

Gülsüme döndüm.

-Herhangi bi ihtiyaç olursa ne olursa olsun çekinmeyin arayın Gülsüm Hanım.
-Tekrar teşekkürler İlyas bey. Bi ihtiyacımız yok ama olursa tamam söz.
-Aynı zamanda taburcu olunca da arayın kesinlikle. Öyle otobüsle falan gitmek yok. Zaten Hasan Beyin dikişleri var.
-Tamam ararım çok sağolun. Herhalde 3 gün sonra sabah çıkarız

Benle dış kapıya kadar geldi Gülsümcüm. Babasının yanında hanım bey devam ediyorduk ama vedalaşırkan olmayacaktı tabi böyle bişey.

-Kendine iyi bak canım. Aklım sizde kalmasın
Aslında onun Türkçe çevirisi tam olarak şöyleydi: (aklım sende kalıyor).

-Tamam ilyas sen de kendine çok iyi bak. Aynı şekilde bizim de aklımız sizde kalmasın.

Artık tükçe çevirisini biliyoruz tekrarına gerek yok. Aşık olmuştuk ikimiz de. Benim aşkım beşgen olmuştu. Ben, eşim, serap, kaynanam ve gülsümcüm. Dört karımın dördünü de ayrı ayrı çok seviyordum. Dördüne de ayrı ayrı aşıktım. İnşallah beşincisi altıncısı eklenmez diye dua ettim o an. O an artık tek istediğim dördüncü karımla çatır çatır sikişmekti. Sabahki manzarada götünü, göğüslerini, bacaklarını aklımdan çıkaramıyordum Gülsümün. En kısa zamanda sikmek istiyordum. Zaten o da bana sırısıklam aşıktı ve benimle sikişmek için kuduruyordu. Eğildim yanaklarımızı değdirerek vedalaşma öpücüğü yapacaktık. Ama ben dudağımla öpmüştüm yanaklarını. Çok hoşuna gitti ve gülümseyerek el salladı arkamdan.

Arabada Serabı aradım İki gündür görüşmemiştik. Ben aramayınca benle irtibata geçmezdi. Yanımda eşim olabileceği için. Bu durum çok hoştu. Çünkü kaynanam veya gülsüm de olabilecekti artık yanımda. Beş dakika konuştuk. Bi arkadaşımı hastane ziyaretine Alanyaya geldiğimi söyledim. Beni çok özlediğini söylüyordu. Musait olduğum zaman ona söylememi istiyordu. Sikişcektik. Telefonda öpüşüp kapattık.

O gün direkt galeriye gittim. Öğlen saat 2 gibi işyerimdeydim. Akşam da 6 da eve geçtim. Akşam yemeğini balkonda yedik. Balkonda yine çay muhabbetimiz devam etti. Kaynanam benle şakalaşmak istiyordu

-Damat Hasan beyle güzel bi konuşma yapmışsınız 🙂
-Evet sultanım adamcaz bunalıma gircek kadar üzüntülüydü
-Ama belki be bu kazadan sonra fikrimi değiştirecektim 🙂

Eşim baya bi güldü.

-Aslında anne bu konuda senin hakkını da yemememiz lazım. Herşeyden önce hala bu fikirden vazgeçebilirsin bu senin en doğal hakkın.
-Aman kızıımmm. Bu saatten sonra konuşturma beni damadımın yanında. İyi olur boşver. Belki adamcaz iyileşir ayrıca

Bunu derken çaktırmadan bana bakıp gülmüştü.

-Tabi canım çıkmayan canda ümit vardır. Tabi o can kesinlikle çıkmadıysa 🙂

Şimdi de gülme sırası bendeydi. 🙂

O akşam neşeli geçti. Eşim erken yatmaya alışıktı erken kalktığı için. Biz gece yine kaynanamla eşim yattıktan sonra salonda tv ışığında biraz seviştik. Dudaktan öpüştük, o benim sikimi avuçlayıp baya bi okşadı masturbasyon yaptı. Ben onun göğüslerini elledim yaladım. Amcığını avuçlayıp deliklerini parmakladım baya. Ben onu elimle boşalttım okşayarak. O sikim elinde masturbasyon yaptı. En sonuda boşalacağım zaman ağzına aldı ve bütün döllerimi yuttu. Yarım saatlik bi sevişmemiz oldu bu şekilde ama sikişmedik. Artık kaynanamla evde her türlü sevişip elleşip öpüşüp sikişecektik nasıl olsa. İstediğim zaman ben onu bahanesiz direk sikecektim o da kendini bana siktirecekti. Aşikar bi karı koca olmuştuk. Zaten eşim evdeyken bile odalara girip çıkıp kaynanamla anlık yalnız kaldığımız her yerde götüne amına elliyor, göğüslerini okşuyor hatta sikimi götünün arasına sürtüp sokup geçiyordum. Çok neşeli bi konuma gelmişti ilişkimiz. Ama tabiki dikkatliydik aynı zamanda. Mutfakta çalışıyorsa ve eşim yoksa ya sikimi götünün arasına sokuyordum ya da götünü avuçluyordum. Lavaboya girip çıkarken sıkıştırıyor elliyordum. Çok hoşuna gidiyordu. Kendine elletmek sürttürmek için elinden geleni yapıyordu. Her fırsattan istifade ediyordum canım kaynanamla.

O gece kaynanamla boşaldıktan sonra fısıldayarak bi konuşma yaptık.

-Demek beni Hasan beye verdin öyle mi canım
-Sen sadece benim karımsın. Adamcazın başına bu iş gelmese dünya yıkılsa karşı çıkardım
–Biliyorum bebeğim takılıyorum sana. Adama üzüldüm ama bu durum olmasa ben de evlenmeyecektim sonradan vazgeçecektim sana biraz çektirmekti amacım.
-Bak sennn. Ciddi mi söylüyorsun
-Ne sandın ya deli. Bu am senin. Senden başka erkeğim olamaz benim. Ben her söylediğimde ciddiydim ve ömrümce arkasındayım merak etme.
-Ohhhh karıcım benim. Deyip dudaklarından ıslak ıslak yalayarak öptüm uzunca.
-Ama böylesi daha iyi oldu sanırım. Kimsenin dikkatini çekmez rahat oluruz. Adamcaza da iyilik yapmış oluruz.
Göğüslerini dudaklarını öptüm yaladım yatmaya giderken. En çok ta göğüs uçlarını…..

O günden iki gün sonra cumartesi gün Serapla evimizde buluşup 2 saat kadar sevişip sikiştik. Serabımı 3 kere boşalttım her pozisyonda yalayıp sikerek. Ben de 2 defa boşaldım. İlkini ağzına boşaldım sikiştikten sonra ikincisini de götüne boşaldım.

Hafta sonu bizimkilerle piknik yaptık serin yüksek bir yerde. Kaynanamı ağaçların arasında domaltıp sikmiştim eteğini yukarı sıyırarak. Mangalımızı yapıp yedikten sonra çay demlenene kadar ormanın içinde bi oksijen yürüyüşü yapalım dedik. Erva temiz havada uyuyup kaldığı için eşim ”siz yürüyüşünüzü yapıp gelin erva uyandıktan sonra beraber de yaparız demişti. Hiç böyle bi teklifi geri çevirir miyiz. Ormanın içinde biraz ilerledikten sonra götünü avuçlayarak yürüyordum. Hiç kimseciklerin olmadığı bir yerdi burası. Arada bir durup dudaklarını öpüyor, eteğinin altından elimi sokup amını avuçluyor, parmaklıyor götünü elliyordum. O da biraz yürüyüp eşofmanımı götümün altına kadar sıyırıp sikimi yalıyor taşaklarımı emiyor sonra yürüyüşe devam ediyorduk. Baya bi yürüdükten sonra dayanamadım ağaca dayayıp domalttım. Eteğini beline topladım. Artık o da dayanamamış ve inlemeye başlamıştı zaten. Sikimi amına bir kaç kez sürttüm kalçasından tutarak. ”sik amımı erkeğim delirtme beni sikkkkkkkkk” diye yalvarınca geçirivermiştim. ”ohhhh karıcım ne çok özlüyorum ben senin bu bal amcığını böyle” deyip 15 dakika kadar şaplata şaplata siktikten sonra ikimiz de boşalmıştık deliler gibi. Sonra yine dönüş yolunda öpüşerek elleşerek yürüyüşümüzü tamamlamış ve çay keyfimize başlamıştık……

Çaylarımızı içtikten sonra erva uyandığında kaynanam ” siz yürüyüşünüzü yapın kızım ben erva ile oynayayım burda ben yoruldum biraz zaten” dedi. Çok anlayışlı bi kadındı. Kendisi benimle sikişip mutlu oluyordu ama kızının mutluluğunu gölgelemek istemezdi. Kızını çok seviyordu kaynanacım. Ben de aynı şeyleri bu sefer de birebir eşimle yaptım. Yine aynı ağaca domaltıp siktim karıcımı. Tabi tek fark olarak ben eşimin ağzına boşaldım, kaynanamın ise amına doldurmuştum döllerimi. Dönüş yolunda da eşimle öpüşe elleşe geldik. Kaynanam iyi eğlendiniz mi diye sorduğunda ikimiz de aynı anda ”çook demiştik. Biz gülüştük tabi kaynanam ise anlamazdan geldi. Helal olsun kaynana sana. On numara takdir etmiştim bu kadını….

O gece herkes erken yattı. Sabah olunca hasan beyi hastaneden almaya hep beraber gitmeye karar verdik. Bu durum Hasan beye baya bi moral vermişti. Gülsüm de çok sevindi hepimizi görünce. Dönüşte ben hasan beyle muhabbet ediyordum. Arabasıyla ilgilendiğimi kaskonun arabayı bir hafta sonra yapılmış vaziyette teslim edeceğini falan söyledim. Hasan Bey daha ne istesin ki. Gerçekten oğlu gibi yardım ediyordum ona. Bir kere daha hepinize çok teşekkür ediyorum dedi hasan da gülsüm de. Haftaya nikahımız var esprisi yaptık gülüştük. Nikahtan sonra o günün akşamı dışarda hep beraber sade bi yemek yiyecektik aile arasında. Bunu da kararlaştırdık yolda. Eşim yemeğe ahmet de gelsin eşiyle dedi. Ahmeti o an arayıp söyledim hemen. Tamam abi tabi ki demişti……….

O akşam yemeğe evlerine davet etti gülsüm bizi. Teşekkür mahiyetinde. Ben akşam işten oraya gitmiştim eşimle kaynanam akşama kadar Gülsümlerdeydi. Eşim Gülsümle çok iyi anlaşıyordu. Gülsümü çok seviyordu gerçekten. Üç karım da akşamı çabuk etmişler belli ki muhabbetleri iyi imiş. Hasan bey de sıkça yatağında istirahat ediyor bazen de balkona çıkıyormuş hava almak için…

Bu rutinlikte bir hafta geçti. Artık Hasan beyin ameliyat ağrısı falan kalmamıştı. Gelecek pazartesi öğleden sonra nikah kıyıldı. Akşam yemeğe çıktık hep beraber planladığımız gibi. Kadınlar çok güzeldi tabi yemekte. Sonra hasan beyi ve kaynanamı evlerine bıraktık. Eşim Gülsüme bu gece yalnız kalma bizde kalacaksın dedi. Gülsüm biraz olur mu falan dese de eşim ”itiraz istemez” demişti. Bize gitmiştik. Gece balkonda muhabbet ettik üçümüz. Gülsüm aşık olduğu adama bakıyordu sürekli kaçak gözlerle. Tabi ben de ondan gözlerimi alamıyordum. O akşam ona bakarken ne yapıp edip Gülsümle yine yalnız olabilmek için fırsat yakalamam lazım diye aklımdan geçiriyordum….

Ertesi gün Gülsüm evine gitmiş ben işteyken. Eşim 2 gün sonra bu sefer kaynanamları ve gülsümü akşam yemeğine bize davet etti. Ben işten çıktıktan sonra önce kaynanamları sonra gülsümü alıp eve geçecektik. Çarşamba gün saat 6 da işten çıktım kaynanamlara geldim. Kapıyı kaynanam açtı. Dudaklarıma yapışıp öpünce şaşırdım. Meğer Hasan Bey öğleyin kütüphaneye gitmiş öğretmen evinde ve daha gelivermemiş. Ben bunu duyunca kaynanama sarıldım iştahlı iştahlı dudaklarını öpüp götünü avuçlamaya başladım. Dudaklarımı yer gibi öpüyor ve kendini geri çekip sikimi avuçluyordu. Resmen delirmişti özleminden. ”Telefonla görüştük yeni çıkmış yarım saatten aşağı gelemez” dedi. Çelik kapıyı arkasından kilitledik ve ayakta yiyişerek yatak odasına yürüdük. Kaynanamda tayt vardı. Götünü avuçluyor avcuma dolduruyor, am dudaklarını elliyordum taytın üzerinden.

-Ohh çok özledim karıcım seni
-Ben de seni çok özledim kocacım. Geç gelirsin diye korktum tam seni arayacaktım
-Böyle zamanda ara tabi. Bazen gün içinde de ara, hemen gelir siker giderim seni

Yatağın kenarına geldik elleşe elleşe. Yatağa yatırdım sırt üstü, taytını çekip aldım sıyırarak. Altında külot falan yoktu. Amı tabak gibi çıktı ortaya kaynanamın. Bacaklarını açıp yumuldum hemen aç kalmış gibi somuruyor emiyor yalıyordum. Kaynanam ahhh ahh diye inliyor başını sağa sola çeviriyordu zevkten.

-Sok kocacım sikini yeter. Hemen sik beni delirdim sikin diye

Sikimi fermuarın arasından elime alıp kaynanamın amının dudaklarına koydum. Kendim de üzerine geldim. Dudaklarını öperken sikimi amının içine doğru kaymıştı. Yavaş yavaş aletimi kaynanamın amının dibine kadar sokup çıkarıyordum, dudaklarımız dillerimiz emişip yalaşıyordu.

-Ohhhh karıcımmmm. bu amcığa elletmiyorsun değil mi hasan Beye
-Yok kocacım adamcaz kendi durumundan dolayı utancından elleyemiyor bana zaten
-Ben bırak sikmeyi bu amcığa ellemesine bile dayanamam
-Bu amcık senin kocacım. Hep dediğim gibi sikicim sensin bu hayatta. Beni hep sen sikeceksin. Koca sikinden mahrum bırakma beni. O olmadan yaşayamam
-Seni bir ömür sikecem bebeğim. ohhhhh

Deyip şaplata şaplata sikişlerimi hızlandırdım. 15 dakika böyle hızlı hızlı siktikten sonra bağırarak boşaldı iki dakika sonra da ben amını doldurdum döllerimle. Sonra bi beş dakika uzanıp öpüştük ve göğüslerini öptüm. ”Sen duşunu evde al ben de gelince alayım dedi” Kalkıp giyindik. 10 dakika sonra da hasan Bey geldi. Beni görünce sevindi adamcaz. Bana hep minnettar ifadeyle bakıyordu. Beraber Gülsüme gittik, onu da apartmanın kapısından alıp bize gittik. Gülsüm de beni görünce gülleri açılmıştı özlemiştik birbirimizi….

Akşam yemeğinde hafta sonu tekrar Alanyadaki yazlığa gitmeyi konuştuk. Yaz bitmeden tatil ve deniz sefası yapalım ama bu sefer cumadan gidip pazartesiye kadar kalalım diye anlaştık. Ve tabi tek arabayla benim panelvanla gidecektik artık. Yaz bitince okul başlayacak ve bugünleri bulamayacaktı hoca hanımlar…

Hafta içiş serapla yine perşembe gün 2 saat buluşup sikiştik. Onun da işleri yoğun olduğu için anca vakit ayırabiliyordu hafta içi iki saat. ”Aşkım bu bana yetmiyor seni çok özlüyorum” diyordu. Ama iş bu, elden gelen bişey yoktu….
Cuma gün ben galeriden biraz erken ayrıldım. Saat 4 gibi önce Gülsüme gittim bu sefer. Kaynanam bu olaya sinirlenecekti ama yapacak bişey yok. Karılarımın hiç birini ihmal edecek değildim. Hepsinin de sırayla gönlünü yapmam lazım. Şu an gülsümü henüz sikmiyor olabilirim ama sikmeye başlayınca herkesi hak geçirmeden sırayla..:)

Kapıyı çalınca gülsüm arkama baktı. ”Kimse yok gülsümcüm yalnızım” dedim. ”aa geç içeri ilyas ben babamları alıp geleceksin diye bekliyordum” dedi. ”Bu sefer seni alıp onlara gideceğim arka tarafta bi esnaf arkadaşa uğramıştım” dedim. Evet yalanım bu olacaktı . ”Tamam o zaman sen geç salona ben hazırlanıvereyim” dedi mutlu bir şekilde. Salonda kanepeye otururken arkasından seslendim. ”Gardrop kapaklarına dikkat et canım”. Ordan gülme sesi geldi önce . Sonrasında o da seslendi. ”Kurtarıcım burda nasıl olsa farketmez”

Ohhh kurtarıcın yesin seni dedim mırıldanarak. Halbuki duyuyor olmasını ne çok isterdim.

Bir vesileyle yine gülsüme dokunmak istiyordum. Tenini çok özlemiştim. Öylece bacaklarımı sallayarak bekliyordum. Beklediğim fırsat gecikmedi.

-İlyas bakar mısın?

Hemen fırladım odasına.

-Fermuarıma uzanamadım da sıkışmış sanırım. Yardım eder misin?

Arkası bana dönük sırtı bembeyaz açık. Üzerinde bordo ince bi elbise tek parça. Saçları açılmış omuzlarına dökülmüş. Elbiseden muhteşem kalçaları ayrılmış gibi duruyordu. ”tabi ki” dedim ve arkasına yaklaşıp fermuarı elime aldım hemen. Pantolonumun içinde kazık gibi duran aletimi de o güzel götünü arasına koydum. Fermuarla uğraşıyordum aslında çok rahat çeksem gelecek haldeydi. Madem o da çok kolay çekebileceği halde çekmeyip beni çağırmıştı, o zaman oyunu bozmamalıydım elbet. Kendimi biraz daha yaklaştırdım ona ve sikimi götünün arasına bastırmaya başladım. Hoşuna gitmişti elbisesinin üzerinden göt yarığındaki sikim. Kendini o da bana doğru bastırıyordu. ”Elbiseni şöyle biraz bana doğru bıraksana canım” diyerek tek elimi önüne, göğsüne attım. İri göğsünü ince elisesinin üzerinden avuçlayarak kendime doğru çektim biraz. Elbisesi biraz arkaya doğru kaymıştı önden. Guya fermuarın olduğu yeri serbest bırakıyordum. Elimde tuttuğum göğsünü avuçluyor yoğuruyordum yavaşça. Çok tatlı idi göğsü. Parmaklarımla uçlarına sürttüm biraz ve ben böyle yapınca ufaktan inledi. Anlaşıldı gülsümün zevk aldığı yerlerden biri göğüsleriydi. Offfff nasıl emerdim yalardım ben onları. Götünü açıp kapamaya başladı gülsüm. Götünü de sikime doğru iyice bastırıyordu. Ben hem göğsünden tutup okşayarak kendime doğru çekiyor, hem de sikimi amına sokmak istercesine götünün arasına sokuyordum. İnce elbisesinin içinde götünün arasına pantolonumdan girmiş olan sikimi sokup çıkarır gibi ileri geri yapmaya başladım. İniltileri artmıştı gülsümün. Bir an fermuarı bıraktım parmaklarım yorulmuş gibi ve fermuarımı çıkarıp sikimi serbest bıraktım arasından. Sonra iki elimle fermuarı tekrar tuttum ve çıplak sikimi götünün arasına soktum. Şu an ince eteğinin üzerinden götünün arasında daha net bi yarak hissediyordu. Muhtemelen anlamıştı. Gözlerini baydı ve ohhhhh dedi. Sanırım çok etkilendi ve emin olmak için elini arkasına attı, eteğini guya düzeltmek ister gibi. Götünün arasına elini koyunca sikim değdi eline. Hafif kafasını arkaya çevirmek ister gibi yan döndü. Ben hala uğraşıyordum fermuarıyla guya. Yüzündeki ifade beni delirtti. Yüzümü yüzüne yaklaştırdım şimdi yanaklarımız değiyordu. Sikime değen eliyle sikimi avuçladı. İriliğini büyüklüğünü hissetmek istediğini anladım. Götünün arasına çakılmış olan götümü çektim çıkardım biraz. Şimdi sikimin gövdesi tamamen avcundaydı. Eliyle sıvazladı biraz ve götünün arasına koyarak göt yanaklarını açtı biraz. Sikimi amına doğru bastırıyordu. Kulağına eğildim ve ” daha önce yaptın mı canım” dedim kısık sesle.Konuşamadı şehvetten ve evet der gibi başını salladı. Sonra elimle tuttuğum fermuarı indirdim götüne kadar. Elbiseyi sıyırdım indirdim bacaklarından aşağı. Şimdi sadece külot ve sütyenle kalmıştı önümde. Ben de panotolunumu sıyırdım indirdim ve ayaklarımla ittim. Külotumu da indirirken öylece ayakta duruyordu gülsümüm. Şimdi ben al tarafım çıplaktım. Sikimi külotunun üzerinden götünün arasına soktum. İncecik saten külotunun üzerinden direk gibi olan sikim götünün arasına girmiş amına baskı yapıyordu. Ellerimi önüne attım göğüslerini sütyenin altından avuçlayıp okşamaya başladım. O güzelim iri göğüsleri şu an avuçlarımdaydı çırılçıplak. Omuzlarından tuttum yatağa doğru eğdim domalttım. Ellerini yatağa koydu güzelim götü önümde domalmış beni bekiyordu. Dizlerimin üzerine çöktüm göt yanağının birini elimle avuçladım, diğer elimle de külotunu yana çekip arasına dilimi sokup yalamaya başladım amını. ”ahhhhhhh” diye bağırdı. Kalçasını sağa sola oynatmaya başladı. Aynı kaynanam gibi amının dudaklarını açıp kapıyor dilimi tamamen am dudaklarında hissetmeye çalışıyordu. Kalçalarını ellerimle tuttum hareket ettirmesin diye ve dilimi amının derinliklerine sokmaya çalışarak dudaklarımla da amının etrafını somurmaya başladım. O an delirdi ve ”ooooffffffffffff” diye bağırdı. İki elimle külotunun kenarlarından tutup yavaşça sıyırıp çıkardım. Gülsümümün bembeyaz götünü iki elimle ayırdım ve kabarmış am dudaklarının arasındaki pembe deliği alttan üste doğru yaladım. Şeker yalar gibi yalıyordum. Yalama işini amının deliğine sokarak yapmaya başladım. Artık bağıra bağıra inliyordu Gülsüm. Götünün deliğini yaladım iyice, göt deliğini dilimle sikmeye başladım. Orası da en hassa noktasıydı demek ki çünkü götünü iyice ayırarak deliğini bana tamamen sundu. Başını bana çevirip baktı o an ben de ona baktım . Gözleri ve bakışları şehvet doluydu. Yalvarır gibiydi sik beni ne olur diye….

Ayağa kalktım sikimi elime aldım amına aşağıdan yukarı doğru sürtmeye başladım. Sürtüşlerim esnasında ıpıslak olmuş amının içine sikimin sadece başını hafif sokuyordum. Başını yine bana çevirdi gözlerime daha da yalvarır gibi bakıyordu. İki elimle güzel kalçalarını avuçladım ve hafif hafif sikimi amına kaydırmaya başladım. Sıcacık ıpıslak ve daracıktı amı. Kalın sikimi milim milim amına yerleştikçe ilk defa sikilir gibi acıyla karışık zevk ifadesi vardı yüzünde. Çok uzun zamandır sikilmemiş demek ki deyip dar amına sikimi geçirme işini çok dikkatli ve yavaş yapıyordum. Yavaş yavaş sokarken sikim köküne kadar amının içine yerleşti. Taşaklarım am dudaklarına yapıştı. O kadar dardı ki amı sanki sikimi sıkıca sarıyor gibiydi. Sikimi yavaş yavaş bir iki defa sokup çıkarınca am sularıyla beraber sikimin gövdesinde bir kaç damla kan gördüm……

Şaşkınlıktan ne yapacağımı bilemedim o an. Öylece durdum. Sikimi yarıya kadar sokup üzerine uzandım ağırlığımı vermeden.Yan duran yüzüne eğilip öptüm. Bu arada sikimi yavaş hareketlerle amına sokup çıkarıyordum bi taraftan. Kulağına eğildim ve ”daha önce yaptığını söylemiştin gülsüm ama sen bakireymişsin canım” dedi. Gülümsedi ve evet deyip dudaklarıma yapıştı. Dudağımı öpüyor diliyle yalamaya çalışıyordu ama daha önce öpüşmediğini de anladım. ”Gülümsemesi kaybolmadan dudağını hafif çekip ”seni seviyorum İlyas deyip tekrar yapıştı dudağıma. ”ohhhhhhhh aşkımmmm ben de seni seviyorum Gülsüm” deyip öpüşmesini öğretir gibi dilimle dilini yakaldım yaladım dudaklarını yaladım. Dillerimizi hareket ettirerek emiyor öpüyor yalıyordum. Çok hoşuna gitti ve kendisi de aynı şekilde öpüp yalamaya başladı dilimi dudağımı. Şu an resmen yiyişiyorduk dillerimizle ve ben sikimi amının dibine kadar tekrar sokup çıkarmaya başladım. Artık ilk giriş çıkışlarımdaki yüzündeki acıyla karışık zevk ifadesi yerini sadece zevke bırakmıştı.

-Demek benim kadınım olmayı tercih ettin. Ohhhh kadınım benimmmm Gülsümümmmmm. Sana aşıktım bir kere daha aşık oldum
-İlyassss, ilyasımmmm erkeğimm. Çok yanlış bişey yaptım biliyorum. Ama seni gördüğüm andan beri kendimle savaştım. Ohhhhh sik beni ilyas. Sik sevgilimmmmm. Evet erkeğim sen oldun. Sensin tek erkeğim benim. Çok mutluyum.Bundan sonra benim olmasan da mutluyum
-Bundan sonra benimsin Gülsüm. Karım benim. Tatlı amcıklı karıcım. Tatlı göğüslerini yerim senin.

Bana doğru çevirdim sırtüstü. Bacaklarını ayırdı iki yana. Sikimi eliyle amına kendi koydu. Yavaş yavaş soktum yine. ”oooooh sok erkeğimmmm’ dedi. Göğüslerini ağzıma aldım. O bembeyaz iri göğüslerini kenarlarından tutup açık kahve olan uçlarına dilimi sürtüyor,yalıyor her noktasını emiyordum. İki elini saçlarıma geçirdi. Başımı göğüslerine bastırıyordu. Göğüslerini emerek yalayarak dar amcığının içinde git gellerimi hızlandırdım. Gülsümümün kızlığını ben bozmuştum. Bana teslim etmişti kızlığını. Kocam ol demişti, ilk erkeğim ve tek erkeğim ol demişti ohhhhhh. Daracık amcığını ben sikecektim. Bu tatlı amın sahibi bendim bundan sonra. O an bunu düşündükçe azıyor, göğüslerini daha bi ateşle yalıyor emiyordum sikerken. Dudaklarına yumuldum. Dilini dudağını emip yalarken ellerimi alttan götüne attım. Güzel götünü avuçlayarak yoğurarak sikmeye devam ediyordum.

-Bana bilmediğim herşeyi öğret İlyasım. Aşık olduğum ilyasımın siki içimde ohhhhhhhh
-Senle her türlü sikişip sevişcez aşkım. Erkeğin seni aşka sevgiye sikişmeye doyuracak. Ohhhhhhh karıcıııımmmm

Dördüncü karımı da haremime katmıştım çok mutluydum Gülsümü sikerken. Sonuç ta üvey de olsa iki kardeş ve anneleri karımdı. Her birini ayrı ayrı isteklerle sikmek istiyordum ve hep isteyecektim…

Gülsümün ilk boşalmasını amını yalayarak yapacaktım ama kanaması olunca fikir değiştirdim. İçinden çıktım sırtüstü uzandım ve üzerime çektim. Bacaklarıma oturdu ve eline sikimi alıpa amının dudaklarının arsına koyarak yavaş yavaş oturdu. acele etmiyordu ve sikimi milim milim amının derinliklerine kaydırıyordu. Tamamen girince ağzıma yüzüme değen iri ve taş gibi göğüslerini iki elimle tutup emmeye başladım. Kendi de göğsünün birini eliyle tutup ağzıma yüzüme sürtüyor uçlarını emdiriyordu. O göğüslerini elleriyle bana ikram ederken ben ellerimi götüne attım. O aşık olduğum tatlı götünden tutmuş kaldırıp indiriyor ve avuçlayıp okşuyordum. Boşalmamak için bazen sikimi çıkarıp bekletiyordum ama o eliyle sikimi tekrar hızlıcaa amına sokup hızlı hızlı oturup kalkmaya başlamıştı. Boşalmak üzere olduğunu anladım. Gözlerini kısıp yanlara kaydırarak ve bağırarak boşalmaya başladı. Amını öyle bi sıkıyordu ki sikimi pres yapacaktı adeta. 30 saniye kadar titreyerek boşaldı ve göğsüme yığıldı…

Gülsümü beş dadika kadar dudaklarından öpüp götünü okşayarak üzerimde yatırdım. Sonra ”sıra bende sevgilim” deyip domalttım yatağın başlığına ellerini dayayarak. Güzelim götünün arasından 10 dakika siktikten sonra sırtına boşaldım bağırarak. Ve yanyana uzandık 10 dakika seviştik. Geç kaldığımızın farkında olarak hızlıca ikimiz de banyoya girip suyun altında sevişerek duşumuzu aldık. Orda da sikecektim ama geç kalacaktık baya. ”Seninle musait zamanımızda duşun altında sikişcez sevgilim” dedim. ‘sikişelim erkeğim, kadınını ihmal etme sakın, beni sikinsiz sensiz bırakma kocacım”..

Biraz geri çekilip baktığımda Am dudakları kıpkırmızı ve şişmişti. Ama küçücüktü sevgilimin , körpe karımın am dudakları…

Giyinip kapıdan çıkarken bir kez daha dudaktan öpüştük yiyişir gibi aceleyle. Kaynanam geldiğimizde saat 5 olmuştu. Kaynanam kapıda ikimizi görünce biraz tuhaf oldu ve hoşgeldiniz dedi. Kapıyı tutuyordu önden gülsüm selam verip doğruca salona yürüdü. Yüzünün ifadesi belli olmasın diye böyle yaptığını tahmin ettim. Kaynanam ben içeri girerken gözlerime bakıyordu hala bi ifade yakalamak için. Ben eğilip yanaklarından öptüm hoşbulduk dedim. Gülsümün salona girdiğini görünce kaynanamın götüne elimi attım ve arasını da parmaklayarak genişçe avuçlayıverdim. O an gülerek kapıyı kapattı kendine gelmişti……….

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir