Eniştenin çılgınlıkları ve yeni deneyimler 6

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Eniştenin çılgınlıkları ve yeni deneyimler 6
Günlerim kafe, ev ve haftasonları ise eniştenin garsoniyeri arasında geçmeye devam etti bir iki ay daha. Ablam çevresinden duyduğu tanıdığı bir iki kişi ile tanıştırmayı denedi. Ama klasik tutucu kafayla ya onlar dulum diye beni istemedi ya da ben bir bahane bulup ilgilenmedim bile. Klasik taşra tiplerini ben de istemiyordum artık, tüm dünyayı gezerken yanımda olacak güçlü bir erkekti aradığım. Haftasonları yediğim sik sayesınde bir iki defa boşalmama rağmen haftaiçinde de canım çekince evde filmler veya internette hikayeler okuyarak kendi kendimi tatmin ediyordum. Küveti doldurup ılık suyu amımı akıtarak kendimden geçiyordum. Genç kızlığımda yapmadığım kadar mastürbasyon sevdalısı olmuştum.

Hayal edemeyeceğim kadar kendi hayatımı yaşamak beni daha güvenli biri haline getiriyordu.Bir pazar günü sabahtan akşama eniştemin iki posta üzerimden geçmesi ve benim de en az üç kere nefessiz kalarak boşalmanın ertesinde, eve ulaşıp kendimi kanepeye attım. Bacak aramda ve arka deliğimde koca sikinin sızısı ve üst üste boşalmanın mutluluğu ile nasıl uykuya daldığımı bile hatırlamıyorum. Kapının zilinin ve telefonumun aynı anda çalıyor olması ile fırladım. Ablam yeğenim ile kapıya gelmiş bana ulaşmaya çalışıyormuş. ‘Bekle açıyorum şimdi’ dedim. Acele ile bir ıslak mendil ile yüzüme dağılmış makyajımı sildim üzerimdeki pahalı gömleği çıkarıp eski bir penye giydim. ‘Niye açmadın kız merak ettim valla’ dedi. “ Evi toparladım biraz abla sonra yorgunluktan uyuyakalmışım.” İçeri aldım. “Sen kendine bir şeyler hazırla abla ben şu teri atayım üzerimden” diyerek banyoya girdim.

Kocasının spermleri yapışmış külodumu kirliye atıp yine kocasının kızarttığı ve suyun altında sızlayan vücudumu temizledim. Bu kadar iyi bir insanın kocasının altına yatmak ve sonra hiç bir şey yokmuş gibi davranmak utandırıyordu hala beni. Saçlarımı kurulayıp çıktığımda ablam çayı koymuştu bile. ‘Hayırdır kız, sen gelmezdin böyle çat kapı’dedim. ‘Hayır mı bilmiyorum’ dedi. Yeğenimi hadi sen TV seyret diye içeri gönderdi biz balkona çıktık. ‘Ne oldu abla meraklandım şimdi.’ ‘Bilmiyorum kimseyle konuşulacak bir şey değil ama eniştenden şüpheleniyorum’ dedi. ‘Ne diyorsun abla’ dedim sadece bir refleks olarak. Balkonda sokağın gürültüsü olmasa herhalde kalbimin çarpıntısını duyabilirdi. ‘Kesin bir şey yok. Ama her hafta cumartesi veya pazar bir bahane ile evden çıkıyor bak bu saat oldu aramadı hala. Gelince de yorgunum ben diye yatıp uyuyor.’ ‘Aman kim ne yapsın o adamı’ dedim. Küçüklüğümden beri eniştemden korktuğumu bilen ablam güldü. ‘Sen bilmezsin onu ne azgındı gençken her gün isterdi. Sonra sonra azaldı.’ Tabii dedim içimden kankası ile tuttukları evde kimbilir kaç kişiyi sikmişlerdir. “ Normalde her pazar mutlaka isterdi” dedi. Hazır yakalamışken devam ettirme kararını verdim. ‘Ee dedim hiç mi sokulmuyor mu sana artık.’ ‘Yok bir şikayetim hala haftada bir iki beraber oluyoruz’ dedi utanarak. “ aman be abla bilmiyor muydun benim öküzü sen de buldun da daha da istiyon” Güldük ikimizde.

Sessizce biraz daha oturduk. Çaylarımızı doldurdum tekrar. ‘Bak ben asıl ne söylemek istiyorum sana’ dedi balkon kapısını örterek. ‘Bence bu herif şirketin deposunda bir haltlar karıştırıyor. Ben gitsem çok kızar zaten ne bok yiyorsa güvenlik beni görünce haber verir ona. Diyorum ki önümüzdeki hafta bir iki kere uğrasana depoya çat kapı. Akıllısın sen. Çevreye bakınca anlarsın kimi attığını yatağa veye ne bok yediğini’ ‘Ya olur mu abla depo bir saatlik yol ne işim var o taraflarda.’ ‘Alışverişe gidiyordum Istanbul’a uğradım filan dersin bul işte bir şey. Ilk defa bir yardım istedim senden.’ Çaresiz bir havayla “iyi” dedim. Kocasının güzel yarağını paylaşanın karşısında oturan kardeşi olduğundan habersiz gülümsedi bana. Sarıldım. ‘Yapmaz eniştem öyle bir şey biraz öküzdür ama yapmaz’ dedim. Kahkahalar ile güldük. Bir iki saat sonra kalkıp gittiler. Hemen telefona sarılıp eniştemi arayıp olanları anlattım. ‘Ben bir plan yaparım peki sen ne zaman geliyorsun habersizce depoya’ diye sordu. Çarşamba günü için sözleştik.

Çarşamba öğlenden sonra yola çıktım. Ablamın saçma planına bağlı kalarak mal bakmaya gelen bir dükkan sahibi gibi satış bölümüne girecek sonra doğru eniştemin yanına gidecektim. Ablama göre akşamüstü sekreteri ve diğer çalışanlar çıkınca daha rahat çapkınlık yapabilir idi. Yaklaşırken aradım. ‘Geliyorum baskına’ diye. ‘Gel gel ben de sana çok güzel bir karşılama ayarladım. Dimdik bekliyor seni’ dedi.

Güvenlik eniştenin odasına kadar eşlik etti. Odasını yıllardır görmemiştim ama hatırladığımdan daha büyük ve lükstü. ‘Ooo hayırdır hangi rüzgar attı seni.’ Yalandan şaşırarak, sekreteri olan yaşlıca kadına, ‘bak bu da bizim baldız hatırladın mı’ dedi. Masasının toplamakta olan kadın isteksizce merhaba deyip servisler kalkıyor benim kalmam gerekir mi diye sordu. ‘Yok’ dedi ‘birer kahve getirip çıkabilirsin.’ Kahveleri içerken ’ çıktı bizim suratsız, bilerek güzel bir sekreter almıyorum. Herkesin gözünde evcimen bir adamım bu şirkette.’ Tehlikeli derecede planlı ve akıllı bir adam diye düşündüm. ‘Gel sana katları gezdireyim sonra da surprizim var.’ Gereksiz bir kaç depoya girdik çıktık. Sonra yönetim katına geldik. ‘Genel müdür ile tanıştırayım seni’ derken etrafa bakındı ve koridorun dibindeki bir odanın kapısını anahtar ile açtı. Geniş bir oda, bir tv, bir sehpa,geniş bir yatak ve köşede kapısı buzlu camlı bir duş. ‘Buraya mı karı atıyorsun’ dedim. ‘Bu binada mı asla dişi sinekle bile görülmem. Burası yöneticilerin sabahladıkları gecelerde kaldıkları, arada Rusları attıkları yer. Ben onaylamıyormuşum gibi davranıyorum.’
Kapı aralığında dudaklarıma yapışıp sonra kıçımı avuçladı. Kalkmış sikini eteğimi kaldırıp götüme sürttü. ‘Çok azdırdı beni buraya gelecek olman’ diyerek kapıyı kilitleyip çıktık.

Genel müdürü bizi görür görmez ayağa fırladı. Tanışma faslından sonra bana dikkatli bakmamaya çalışarak enişte ile konuşuyordu ayakta. Kumral hafif uzun saçları, batılı yüz hatları ve sportif vücudu ile yakışıklı bir adamdı. Benden beş altı santim uzundu boyu. Eniştem anlamış olacak ki, ‘Bora Bey benim ilk yöneticimin oğlu. Baba aslan gibi bir Türk anne de Alman olunca bu kadar yakışıklı oluyorsun işte.’ Gülüştük. Odadan çıkarken bu sefer daha uzun tuttu elimi. ’ Bir öğle yemeği vakti gelin bir dahakine hep beraber yemek yeriz’ dedi. Odasından çıkınca ‘içine düştün kız adamın, onun da aklı kaldı bence sende.’ Üzerimdeki iş kadını kıyafeti açık olmamakla birlikte dar etek kalçalarımı, gömlek de iri göğüslerimi belli ediyordu. ‘Bekar aklında bulunsun. Biraz daha tanısan daha çok beğenirsin.’ Odasına girer girmez ikimize de birer kadeh viski koydu. Gel gel diyerek elimden tutup makam odasından geçilen bir küçük odaya soktu, içerde kısa süreli kestirmeler için uygun bir dar kanepe ve büyük bir ekran onun altındaki sehpada da uydu alıcısına benzeyen çok sayıda elektronik alet vardı.

Kanepeye oturup beni de yanına çekti. Kumanda ile tv yi açınca benim kafede de olan kamera sisteminin bir benzeri açıldı. ‘Bak şimdi sana ne gösterecem sana gösterdiğim odanın kayıtları.’ Bu arada kameralar ve alıcılar arasında geziniyordu ‘ha buldum, diyerek durdu. Görüntüyü ikiye bölerek dev ekrana verdi. Az evvel bana gösterdiği odanın bir banyo tarafından bir de tam yatağın üzerinden iki görüntüsü aynı anda ekranda idi. ‘Tüm depoya güvenlik sistemi döşerken bu odaya da koydurdum. Diğerlerini güvenlik de görüyor ama bunun bağlantısı sadece ben de.’ Aklıma beni daha evli iken kendi evimde siktiği gün söyledikleri geldi. Kızarak ‘benim öküzün videosunu mu seyrettireceksin? Yapma böyle bir şey.’ Güldü. ‘Unut şu herifi’ dedi ve kolunu omzuma atıp şevkatle kendine doğru çekti.

Boş oda görüntüsünü ileri doğru aldı. Her defasında olduğu gibi bugün de aklına geldiği gibi davranıyor ben de yanında olacakları bekliyordum. Gücü ve kararlılığı ile bana hükmetmesini seviyordum. Boştaki elini gömleğimden içeri sokarken ben de ona genç kız gibi sokulup kafamı göğsüne koydum. ‘Eyvah ablanı aramadık. Ara da rapor ver’ diyerek doğruldu. Ben telefonu ararken boşalmış kadehleri yere bıraktı ve beni kucağına çocuk gibi yan oturttu. Ablama aniden odasına girdiğimi toplantı yaptığını ofiste bir tane bile güzel kadın olmadığını anlatırken o gömleğimin düğmelerini açmış kendi gömleğini de çıkarmıştı. Ablam ‘evet yeni bir proje varmış çok çalışıyor boşuna evhamlandım galiba’ deyince aynı yerden devam ettim ‘evet evet bana da bekle deyip tüm yöneticilerini topladı içeri’ dedim.

Bu sırada sesini kıstığı ekranda mini kot etekli üzerinde kısa bir ceket olan sarışın uzun ince bir kadın içeri girdi. Üzerindeki uzun palotyu çıkardığında içinde sadece iç çamaşırları vardı. Güzel ama ipince bir vücudu vardı.

Kadın doğruca tuvalete girdi. Hızlıca ileri alıyordu eniştem, kadın çıkıp yatağın üzerine oturduğunda normal hıza döndü. Hala konuşan ablam akşam ‘yemeğe bize gel o zaman’ deyince tamam diyerek kapattım. Göğsüne doğru hafif uzanarak bacaklarımı kanepeye çektim. O üstünü tamamen çıkarmış sadece hafif dikilmiş sikini saklayan boxer ile kalmıştı. Elimi çamaşırından içine sokarak sikini tuttum. Sütyenimin kopçasını kurtardığında ben de belden üstüm çıplak, bir göğsüm eniştemin elinin altında ekrana daldım. Biraz daha ileri alınca içeri giren adamı hemen tanıdım, az evvel tanıştığım Bora Bey. ‘Sen sapıksın gerçekten’ deyince beni kendine çekerek uzun uzun öptü. Yeniden ekrana döndüğümde ise Bora Bey banyo bölümünden elinde bir havlu ile çıkıyordu. Eniştem ise sağ elini fermuarını açtığı eteğimden içeri sokmuş ıslanmaya başlayan kadınlığımı külodumun üzerinden okşuyordu.

Sesi açınca ilk gelen kadının sesi oldu. Bozuk bir aksan ile ‘yine verecek 300 USD istiyorsa aynı şeyleri.’ Gömleğinin düğmelerini çözen Bora Bey pantolonundan çıkardığı parayı kadına gösterip masanın üzerine bıraktı. Gömleğini ve pantolonu çıkarıp sandalye üzerine attı. Arkadaki kameradan sırtı tepedeki kameradan ise yüzü gözüküyordu. Hafif kilolu ama biçimli bir vücudu vardı slip don giymesi komik geldi ama kalçalarına yakışmıştı. Kadın da üstünü çıkardığında hafif küçük memeleri ortaya çıktı. Şimdi yatakta yan yana öpüşüyorlar kadının yalan olduğu çok belli inlemeleri duyuluyordu sadece. ‘Bu orospuyu sikmeyen kalmadı yönetimden’ dedi, ‘ben hariç.’ ‘Işini bir an önce bitirmeye çalışıyor hep ’ diye anlattı enişte. Tüm şirketi seyretmişti demek bu odadan. Gerçekten de kadın hızlıca Bora Bey’in üzerine çıktı ve göğsüne bir kaç öpücük değdirdikten sonra bacak arasına indi. Slibini indirmesi ve ağzına alması o kadar hızlı olmuştu ki hiç bir şey göremedim. Derdimi anlayan eniştem ‘birazdan görecen herşeyi merak etme’ diyerek amımı iyice sıktı eli ile.

‘Bak dibine kadar soktu gırtlağına bir hamlede’ diye anlatmaya devam ediyordu. Yandaki kameranın görüntüsünü tam ekran haline getirince hafif sarı kıllar ile kaplı taşaklar ve orospunun dibine kadar ağzına sokup çıkardığı siki daha rahat görüyordum. Kadının kafasını sikinden kurtarıp otur üzerine deyince boşta kalan sik tamamen ortada idi. Vücudu gibi açık renkli sikin üzerinde tek kalın bir damar belli oluyor ve dimdik heykel gibi duruyordu. ‘Iyi mal var herifte dedi enişte kütük gibi.’

Kadından çıkardığı kocaman sikinin önünde sperm dolu prezervatifi sallanarak tuvalete girdi. Eniştem yine kumandayı alarak hızlıca ileri sardı görüntüleri. Şimdi yatağın üzerinde yarı inmiş siki ile oturan Bora Beydi. Sikin dikkat çeken hali uzunluğundan çok kalınlığı idi. Orospu tuvaletten elinde bir krem ile çıktı ve Bora Bey’ in önünde arkası bize dönük domalarak siki ağzına aldı. ‘Kremlendi orospu’ dedi. Eniştem de beni elimden çekip gel buraya diyerek ters olarak kucağına oturttu. Şimdi ikimizin de yüzü ekrana dönük onun kalkmış siki amıma sürterek seyrediyorduk. Eniştem ise arada sırtımı öpüyor büyük memelerimi sıkıyordu. Sikini am dudaklarında hissediyordum. Ekrandaki orospu ise Bora Bey’in sikini iyice kaldırmış ve yeniden üstüne prezervatif geçiriyordu. ’ Aynısını sen yap şimdi’ dedi enişte. Orospu yavaş yavaş götünü kalın sike denk getirip bu sefer zorlanarak üstüne oturmaya başladı. Am sularımdan ıslanmış eniştemin sikini de ben de göt deliğime dayadım. Elini tükürükleyen eniştenin yardımı ile ıslansın diye önce amıma sonra yavaşça götüme yerleştirdim.

Ekrandaki kalın sik tamamen gözden kaybolunca bu sefer gerçek olduğunu düşündüğüm inlemeler kadından çıkmaya başladı. Şimdi götlerindeki sikler nedeni ile inleyen iki kadının sesleri birbirine karışıyordu. Benim dikkatimi çeken ise Bora Bey’ in sert tavırları idi. Kadına daima hakaret ediyor tokatladığı götünde elinin izi çıkıyordu. Kadının canımı yakıyorsun diye bağırmalarına aldırış etmeden “paranı verecem daha çok bağır orospu” diyerek daha sert tokatlar atıyor, küçük memelerin uçlarını dişleri ile uzatıyordu.

Ben ve eniştem ise seyrettiğimiz gerçek filmin tadını alarak yavaş yavaş sevişiyor, içimdeki sike sadece kalçalarımı hafif hafif oynatarak hükmediyordum. Bora nın geliyorum orospu demesi yine dikkatimi ekrana verdim. Prezervatifi çıkardı. Kalın sik ve sol eli ile kadının yanaklarını tokatlıyor, sikin başını dudaklarına sürtüyordu. Al hepsini demesi ile döllerini orospunun makyajı dağılmış yüzüne, burnuna ve dudaklarına doğru fışkırttı. Beni şaşırtan ikinci boşalmasına rağmen çıkan döllerin fazlalığı idi.

Onlar yavaş yavaş toparlanırken altımdaki eniştemin hareketleri de hızlanmış, göğüslerimi iyice sıkarak beni kucağında hoplatmaya başlamıştı. Göğsümden indirdiği bir eli ile önden bızırıma dokunmaya başlayınca ben de daha fazla dayanamadım ve kendimi geriye doğru bırakarak boşaldım. Amımdaki parmağın da hareketlenmesi gözlerimi yaşartacak kadar kontrolden çıkarmıştı beni. Bu halde götümün iyice daralması eniştemin de dirincini kırmıştı. ’ her gün gel her gün sikecem bu götü’ cümlesini nefes nefes söylerken götümde iyice sıkışan sikten sıcak döllerin aktığını hissettim.

Siki kendiliğinden içimden çıkana kadar öylece kaldık. Pozisyonumuzun garipliğinden ikimizde elimiz ayağımız tutulmuş olarak zorla kalktık. Eniştem kalkıp üzerinde sadece gömleği ile odasına yürüdü ve elinde bir paket ıslak mendil ile dönüp bana uzattı ’ çok iyiydi yine, cuma da gel beni kontrole, güzel amını da özledim” dudaklarımı öperken parmağı da am dudaklarımın arasını okşuyordu. Ben de üstümü başımı toplayıp yeniden makyaj yapıp iki araba önlü arkalı akşam yemeği için ablama doğru yola çıktık.

Ablam neşe içinde bize sofralar hazırladı. Mutfakta yardım etme bahanesi ile yanına gittim. ‘Abla hayatımda gördüğüm en suratsız sekreter bi sürüde çirkin karı var şirkette. Bence adam ibne olur orada’ dedim. Sağol kız dedi. Alt katta çalışanlar çıkmıştı ben gittiğimde cuma da sabah gider oraları da kolaçan ederim senin için ama dedektiflik ücreti olarak yap şimdi bana bir kahve.“

Ertesi gün kafedeki koşuşturma içinde enişteyi aramak aklıma gelmedi. Yolda iken o aradı, cuma sabahı yapacağım sözde habersiz baskın için sözleştik. Kahvaltı sırasında aradı. ‘sekretere izin verdim bugün güvenlik seni doğrudan odama getirecek bir de etek giy altına sadece külotlu çorapla’ Dediği gibi hazırlandım hafif koyu renk külotlu çorabımı altımda çamaşır olmadan giydim. Ayna karşısındaki görüntü benim de hoşuma gitti. Eniştenin sevdiği gibi hafif kıllı amımın ve çıplak götümün görüntüsü oldukça seksi idi. İşini biliyor herif dedim içimden. Bir saat sonra filan odasındaydım ama o yoktu. On dakika sonra geldi pardon dedi. Yurtdışından misafirler vardı. Üzerinde siyah yelekli bir takım, pahalı kol düğmeleri ve yine o çok pahalı saatlerinden biri ile yürüyen karizma şeklinde dudaklarımı usulca öptü ve kocaman makam masasına oturdu….

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir