Gonca 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Gonca 1
–Alıntı–

Bölüm 1
Merhaba,

Burada okuduğum bazı günlüklerde anlatılanlar bana o kadar tanıdık geldi ki, bir an okurken gözlerime inanamadım. Çünkü ben de bunlara
benzer şeyler yaşadım ve yaşarken bir başkasının da benzer şeyler yaşamış olabileceğini düşünmemiştim. Görüyorum ki benim yaşadıklarım tek örnek değilmiş.

Aslına bakarsanız benim hikayem çok uzun yıllara dayanıyor ve elimden geldiğince kısa tutmaya çalışacağım.

Kimya sektöründe bir aile şirketimiz var. Kosmetikten ve ilaç sektöründen boya sektörüne kadar değişik firmalara yarı mamul ve hammadde tedariki yapıyoruz. Bir çok temsilciliklerimiz var bir de kendimize ait bir orta büyüklükte fabrikamız var.

Ben yurt dışında kimya okudum. (babamın isteğiydi). Amcamın ani ölümü ile birden kendimi genç yaşta önemli bir iş sorumluluğu altında buluverdim. Babam benim daha çok pazarlamaya girmemi istedi. Piyasayı tanıma açısından. İmalat ve diğer işleri babam yürütüyordu.

Bu arada evlendim. Ailecek tanıştığımız bir ailenin kızıydı. Çok hoş sevimli sakin uysal ve canayakın bir kızdı. Bir süre sonra bir de oğlumuz oldu. Hiç bir sorunumuz yoktu. İşler iyi gidiyordu. Biz eşimle iyi geçiniyorduk. Bir de dünya tatlısı bir oğlumuz olmuştu. Huzur doluydu hayatım.

Ancak içten içe birşeylerin eksikliğini hissediyordum. Okuldayken bir çok kız ile olmuştum. Bazıları bir gecelik ilişkilerdi. Gözüme koyduğum ve yatağa atamadığım kız olmamıştı diyebilirim. Ama bir süre sonra durulmuştum. Farketmiştim ki ben öyle 1 gecelik ilişkilerin adamı değilim. Gerçekten sevdiğim bir kadın olsun ve sadece hayatımda o olsun diyordum. Ve sonunda olmuştu işte. Başımı çevirip başka kadınlara bakmıyordum bile. Buna rağmen bana asılan kadınlar olmuştur ve hiçbirine yüz vermemişimdir.

İyi de peki neydi hissettiğim boşluk? Artık sevişemlerimiz eskisi kadar ateşli değildi. Arada sevişmelerimiz yasak savar cinstendi. Bazan sertleşemiyordum bile. Ancak seyahatlerde otel odasına çekildiğimde içimi arzu kaplıyor tıpkı liseli çocuklar gibi masturbasyon yapıyordum. Internette cinsel içerikli sitelere takılıyordum. Kısacası karım beni artık heyecanlandırmıyordu. Neredeyse kardeş gibi yaşar olmuştuk. Ben bir kaç kez bunu konuşup acaba nasıl ilişkimizi tekrar ateşleyebiliriz? denemelerinde bulundum. Ama karım durumdan şikayetçi değildi.

İşte tam bu sıralarda bir kosmetik firmasının satın alma departmanında Gonca ile tanıştım. 22 yaşında çok güzel bir genç kadındı. Ne yalan söyleleyim görür görmez etkilenmiştim. Parmağında nişan yüzüğü vardı. Demek yakında evlenecekti. Bir iki satış ziyaretinden sonra kendimi Gonca’ya kur yaparken buldum. O da ilgisiz gibi durmuyordu. Yemeğe davet ettim. ( iş yemeği ). Kabul etti. Ve yemekte öyle güzel bir sohbete daldık ki saatlerin nasıl geçtiğini farkedemedik bile.

Neyse dediğim gibi konu çok uzun. Araları atlayarak gideceğim yoksa herşeyi anlatsam 100lerce sayfa yazmam gerekir.

Ve Gonca ile ilişkimiz başladı. İlk sevişmemizi asla unutamam. Olağanüstüydü. Gonca adeta vahşi bir kaplan gibiydi. O gece eve geldiğimde duşta farkettim ki her tarafım tırnak izleri ısırık izleri doluydu. Bir kedi kadar yırtıcıydı. İşte ruh ikizimi bulmuştum. O nişanlı ben evli. Neyseki onun durumu benden kolaydı. Nişanlısı başka şehirdeydi ve sadece hafta sonları gelebiliyordu. Gonca ailesi ile kalıyordu. Ve biz neredeyse her akşam buluşuyor sevişiyorduk.

Hafta sonları o nişanlısı ile ben de karım ile geçiriyorduk ama gene de aklımız biribirimizde oluyor gizli gizli sms leşiyorduk.

Kaçamaklar sıkıntı verdiği için ben bir daire tuttum. O işten çıkar çıkmaz dairemize geliyor. sevişiyor. ve o evine ben evime gidiyorduk.

Bu arada o nişanı attı. Zaten soğumuştum nişanlımdan dedi. Yaklaşık 1 sene böyle devam ettik. Aramızdaki tutku azalmak şöyle dursun her geçen gün daha da artıyordu. Birbirimize delicesine tutulmuştuk. Her dakika her saniye birbirimiz düşünüyorduk. BU sırada eşim sonunda durumu farketti. Bana sordu. Ben de inkar etmedim. Tabi büyük patırtı koptu evde.

Ama ben dürüstçe herşeyi söyledim. Aramızdaki ateş sönmüştü dedim. Seni seviyorum ama arzu kalmadı. İncinmeni istemem. Ama boşanmak istersen seni anlarım. Benim seni boşamak ve oğlumuzu babasız bırakmak gibi bir niyetim yok.

Neyse bu uzun gerginliklerden sonra eşim birden değişti. Yatakta arzu dolu olmaya başladı. ( rekabet dürtüsü sanırım). Esk**en hiç sevişmeyi başlatmaz hep benden beklerdi. Şimdi kendi başlatıyordu. Başlarda karşılık veriyordum. Sevişiyorduk ama Gonca ile olan tutku ve ateşin esamesi yoktu. Bir süre sonra bu sevişmelerden de kaçar oldum. Açıkçası Gonca dan başka kadın istemiyordum.

Dile kolay tam 5 yıl sürdü bu durum. Ama bir süre sonra Gonca sızlanmaya başladı. Eşimi kıskanıyordu. Ona doğruyu söylüyordum. Sevişmiyoruz. Sadece kardeş gibi yaşıyoruz diye. Peki o zaman niye boşanmıyorsun? soruları başladı. Oğlum daha çok küçük. Biraz büyüsün boşanacağım diyordum.

Eşim Gonca konusunu hiç açmıyordu. Onunla düzenli buluştuğumu seviştiğimi biliyordu ( çünkü saklamıyordum ki). Bir keresinde ona yatakta 2 kadın fantazimden söz etmiştim. Unutmamış. Bir gün bana bir kız bulsan 3lü yapsak dedi. Şaşırdım. Ve bana sürekli başka bir kadını arkasından becerirken beni izlemenin onu nasıl heyecanlandırdığını anlatmaya başladı. Sen onu becerirken ben de o kızın her yerini emeceğim diyordu. Bunu hiçbir zaman yapamadık. Hayal olarak kaldı.

Ve sonunda kaçınılmaz olan oldu. Gerçekleri ikimiz de kabullendik. İlişkiyi kurtarma çabaları işe yaramıyordu. Kavgasız gürültüsüz boşandık.

Gonca inanamadı. Hep benim asla boşanmayacağımı söylüyor bazan sinir bozucu kavgalar ediyorduk. Artık özgürdüm. Zaten her zaman seviştiğimiz daireye 1 bavul ile geldim. Zaten 5 yıl boyunca dairemizde herşeyimiz vardı.

En kısa zamanda Gonca ile evlenmek istiyordum. Hala akşamları belli saatte ailesi ile yaşadığı için eve dönmek zorundaydı. Gonca gittiğinde içime bir yanlızlık çöküyordu.

Bir akşam çıkarken telefonunu unutmuş. İkimiz de farketmemişiz. Sessiz konuma aldığı için sesi de çıkmıyor.

Sabah farkettim. Üzerinde sayısız cevapsız çağrı vardı. Ve bir dolu da mesaj. Cağrılara baktım. Oğuz, sinan metin…. İyi de kim bunlar?

Çağrı saatleri hepsi gece yarısı.. Ve mesajlar. Kendimi tutamadım ve mesajları açtım. Ve başıma kaynar sular döküldü. Bu 3 adamla da ilişkisi varmış. Elim ayağım titriyordu. Ve arşivdeki giden mesajlara bakınca daha net oldu herşey. Beynim zonkluyordu. Yaşadıklarıma inanamıyordum. Hemen koşup bilgisayarı açtım. Msn dosyalarını karıştırmaya başladım ve benim bildiğim msn hesaplarının dışında 5 tane daha bilmediğim hesabı vardı. O sırada telefonum çaldı. Ekranda gonca yazıyordu. Eee peki bu elimdeki telefon ne? O zaman anladım ki benim bilmediğim bir başka telefonu daha varmış ve yanlışlıkla onu unutmuş.

Şaşkındım elim ayağım titriyordu. Karımdan boşanmış ve gonca ile evlilik hayalleri kurarken bu gördüklerim beynime balyoz gibi inmişti.

Oturup bilgisayardaki bütün msn geçmişlerini okudum. Toplam 5 erkek vardı ve bunlarla ilişkisi vardı.

Akşam eve geldiğinde büyük bir cıngar çıktı. Ona olan güvenim inancım herşeyim sarsılmıştı. Ayrıldık.

Bana günlerce sms ler yolluyor, email atıyor telefonlarım susmuyordu. Sürekli ağlıyordu. Bir iki hafta böyle geçti. Bir akşam buluştuk. Hali perişandı. Ağlamaktan gözleri kan çanağına dönmüştü.

Sürekli olarak beni sevdiğini aşık olduğunu kaybetmek istemediğini söylüyordu. Ben hafta sonları eşim ileyken ya da ailecek tatile gittiğimizde kıskançlıktan delirdiğini ve bu nedenle bu erkekler ile olduğunu söylüyordu. Artık hayatımda yoklar. Bir tek sen varsın diyordu. Ona inanmak istiyordum. Ama güvenim çok sarsılmıştı.

Tekrar eskisi gibi buluşup sevişmeye başladık. Gerçekten o kişileri hayatından silmişti. Bunu her haliyle gösteriyordu.

Ben hayatımda tek bir kadın olsun. O da Gonca olsun derken… Ama güvenim sarsılmıştı. Ben ne karıma ne Gonca ya tek bir yalan söylememiştim. Ama Gonca bana yıllarca yalan söylemişti. Şimdi ona nasıl güvenebilirdim. ( bu arada boşandıktan bayaa sonra bir tesadüf eseri eşimin biz boşanmadan önce biriyle ilişkisi olduğunu öğrendim. Hem de ailecek görüştüğümüz evli biriyle. Yani eşim de beni aldatıyormuş)

Ben 2 kadına da tek bir yalan söylemezken onlar beni yalanlarla kandırıyorlarmış.

Bu arada Gonca göz yaşları içinde herşeyi itiraf ederken bu sayının 5 değil 9 olduğunu öğrendim. Bu arada bunun dışında isimlerini hatırlamadığı tek gecelik ilişkileri de olmuş.

Sen karınla beraberken senin yokluğunun acısına ancak böyle katlanabiliyordum diyor. Ve adeta beni suçluyor. Ve hala delicesine aşık olduğunu söylüyor. Artık herşeyi geride bırakalım diyor.

Benim ise en büyük hayalim sevdiğim kadın ile tek eşli ilişki yaşamaktı. O bana bağlı ve sadık ben de ona. 5 yıl boyunca ben hep sadıktım. Karşıma fırsatlar çıkmadı mı?.. Çok çıktı. Ama ben Goncaya hep sadık kalmıştım. Hiçbir kadına bakmamıştım bile.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir