Güvenli yer…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Güvenli yer…

Müdür olacak şerefsizle kavga edip işten ayrıldığımın ikinci haftası.

Benim reyondan durmadan çamaşır eksik çıkıyormuş neden dikkat etmiyor muşum… Karıların kabinde başka şey denerken içlerine kat kat don giydiklerini buna yapabileceğim bir şey olmadığını söylediğimde bir araba laf etti, “yanlarında dur sende” dedi bende “elalemin karısıyla kabine giremem” dedim. Söylendi. ben de vurdum kapıyı çıktım ama sertleşmesindeki asıl neden başkaydı. Geçen ay yani işe girmemin ikinci haftasında beni kabinde görmüş yanıma girmiş ve kapıyı kapatıp elindeki sütyeni uzatarak “şunu bir denesen ya bak çok yakışacak” demişti.

Hiç konuşmadan kabinden dışarı çıkmıştım ve o günden beri bana düşmanca bakıyordu. Öbür çalışan kızlardan birine yemekte durumu anlattığımda hepsine aynı şeyi yaptığını bazılarının evet bazılarının da hayır dediğini ama iki halde de bir olumsuzluk doğmadığını anlatmıştı. Müdür zararsız sapıktı yani. Bu hale geleceğimi bilsem o zaman biraz meme gösteriverirdim.

Şİmdi de işsizliğin ikinci haftası ve kredi kartı limiti dolu, cebimde toplam 42 lira Kadıköydeki barda oturuyorum. Sağolsun barmen kankanın ısmarladığı bira önümde ve kira ödememe 4 gün kalmış durumda. Evde makarna filan stoğu daha bir süre yeter ama kira ne olacak? Annemden isteyemem, kocası olacak şerefsizden kurtulduğum zamandan beri eve gitmedim telefonda konuşuyoruz. Dört yıl ne kadar çabuk geçmiş. Onsekizi doldurduğum gün evden gitmiştim. Bekaretim yanımdaydı rezil üvey babam olacak herif ona dokunmamaya özen göstermişti ama başka özen gösterdiği konu yoktu.

Annem olacak kadın ise herşeyi domuz gibi biliyordu sonuçta tabii, büyük te olsa bir apartman dairesinde küçücük kızı götünden siken biri varsa üçüncü kişi de o kızın annesiyse herhalde farkına varır yani değil mi? Neyse geçmiş konular ve kafamdan sildiğim şeyler bunlar.

Kira ödemek gerek, aidat, gaz bok püsür bin lira gerek. Hemen gerek. Keşke şerefsize biraz meme gösteriverseydim. Şimdi maaş almış olurdum sorun kalmazdı.

Bira da bitmeye yaklaştı, kanka bir tane daha kıyak çıkar mı acaba?

Aa bir bira daha geldi bile, “ne iş” der gibi baktım gözüyle yandaki adamı işaret etti. “beyefendi ısmarladı”. Beyefendi buraların tiplerinden değil. Ceketli, kravatlı, eller manikürlü. Değişik. Başımla teşekkür ettim, o da eliyle bir şey değil dedi. Hareketindeki kararlı zariflik ilginç. Göz ucuyla daha dikkatli baktım hoş herif ve evli. Kanka “kim kız bu” diyor sessizce. “Bilmiyorum” deyip biramı bitiriyorum.

İki birayla sarhoş olacağımı sanmadığına eminim ama yanıma geliyor. “Şimdi adını söyleyip havadan sudan hangi salatalardan hoşlandığımdan dem vuracak amına koyayım” diyorum içimden. Öyle yapmıyor. elimden tutup “gel benimle” diyor gözüme bakarak. Ayaklarım onun kontrolunda elinden elime geçen sıcaklık aklımı bulandırıyor. Onunla gidiyorum.Çıkarken kankanın hayretle arkamdan baktığını görüyorum. Bu bardan tanımadığım biriyle ilk çıkışım değil ama bu kadar çabuk olanını görmemiş, şaşkınlığı normal. “Sana gidiyoruz” diyor “evin nerede” Yalnız yaşayıp yaşamadığımı, sevgilim olup olmadığını, neler sevdiğimi ya da sevmediğimi, hangi kitapları okuduğumu, dizileri ve hatta adımı sormuyor. Evimi soruyor ve oraya gidiyoruz diyor. Elim hala elinde.

Kirası ödenmek zorunda olan ev çok yakın. İki adım sonra eski apartmanın giriş katındaki dairenin kapısındayız. Anahtarı bulup çıkartmam bir yıl sürüyor, kapıyı açıp içeri girmek bir ömür.

Kapının arkamdan kapanmasıyla tokatın suratımda patlaması aynı an. Şaşkınlıktan acıyı hissedemiyorum. İkincisi diğer yanağımda ve çok daha sert. Dişim dudağımı kesiyor. Kaçmaya çalışıyorum ama saçlarımdan yakalamış kıpırdayamıyorum. Sürükleyerek yatak odasına götürüyor. Şoktan bağıramıyorum bile.

“Ses çıkartmayacaksın” diyor. O sırada aklımdan geçen saçma bir şekilde “ses çıkartırsan gebertirim” filan demedi “çıkartmayacaksın” dedi “kim ulan bu herif” düşüncesi. Donmuş kalmış olduğumun farkındayım ama tırnaklarım kendiliğinden yüzüne geçiyor. Umursamadı bile, sadece bileğimi kırarcasına acıtarak arkaya büktü ve dizini bacak arama bastırarak kıpırdamayacak hale getirdi. “Tecavüze uğruyorum” dedim içimden “ne saçma şey zaten verecektim ben buna”. “Lütfen” dedim “ne istersen yaparım” Gülüyor. Kravatını nasıl çıkardı ne zaman bileklerimi bağladı eteğimi nasıl sıvadı bilmiyorum. İkinci kere yalvarmayı denediğimde donumu ağzıma tıkıyor artık altım çıplak. Hayal gibi aklımdan geçen reglime kaç gün olduğu ve dükkandan durmadan aşırdığım donlardan hangisinin ağzımda olduğunu hatırlama çabası. Şartlanmalarımız geçmiyor.

Ses çıkartmıyorum, debelenmiyorum, kaderime razıyım, acı sevmiyorum annem orospusunun kocasının o hastalıklı tipiyle küçücük pipisini götüme soktuğu zamanlar öğrendim bunu. Direnirsen acı gelir ve acı kötüdür.nasılsa birazdan geçecek ve ben yine unutacağım. Kafamın içinde küçücükken oluşturduğum o güvenli yere çekilmeye çalışıyorum. Oradayken bana bir şey yapamazlar.

Güvenli yere gitmeme bile izin yok. Bir hamlede içime giren sik çok büyük değil gibi ama ben kuruyum hala ve canım acıyor. Gidip gelmeleri çok hızlı değil. Sindire sindire sikiyor ve lanet olsun bedenim ihanet ediyor, ıslanıyorum kıçım kendiliğinden havaya kalkıyor, üstümdeki şerefsiz bunu anlamayacak adam değil iki eliyle götümden tutup kendine çekiyor, köklediğini hissediyorum ilk orgazmım yakında ve bedenimden bir kere daha nefret ediyorum.Yaşlar tuzlu tuzlu ağzıma geliyor, ağlamamın nedeni acı ya da aşağılanma ya da korku değil. Bedenimin ihanetine kızgınlık. bacaklarım istem dışı beline dolanıyor. Donu ağzımdan çıkarıp dudağımdan öpse ya.

Şimdi boşalır da gider artık derken ben kasılarak orgazm oluyorum. Bu kadar çabuk mu? Ne kadar zaman geçti? Beş dakika olmamıştır. İçimde kaç kere gidip geldi, of ya içime mi boşalacak bu? Bir daha köklüyor ritmi hızlandı boşaldığımın farkında değil mi? Genellikle ben orgazm olduğumda adamlar da patlar bu öyle değil. İkinci orgazmım birinciden zayıf, inliyorum. Hala gidip geliyor içimde. Gözlerimle ifade etmeye çalışıyorum artık işbirliği içinde olacağımı, hiç oralı değil. Beni bebekmişim gibi tutup çeviriyor. Biliyorum sıra götümde. Amımın ıslaklığı orayı da ıslatmış tabii kolayca giriyor götüme ve gidip gelmeye başlıyor. “Lütfen eliyle amıma dokunsun” diyorum içimden ama ellerim bağlı ve geceler boyu annem sesimi duymasın diye yastığı ısırırken elimle amımla oynamayı öğrendiğim zamanlar aklıma geliyor. Orgazm çok yakın hissediyorum ama sadece götümü sikerken boşalamam ki ben. On git gelden sonra kendimi yalancı çıkartıyorum. Tanıdığımı inkar etmeye çalıştığım o küçük kıza dönüşüyorum yine. Haftanın iki gecesi üvey babası bekaretini koruyacak şekilde itinayla tecavüz ederken orgazm olmayacağım diye inatlaşan ama her seferinde inadı bozulan o küçük kız.

Dizlerim karnıma çekili yan yatıyorum soyunuğum perdenin arasından ışık gelmiyor o kadar geç mi oldu bardan çıktığımızda gündüzdü. Don ağzımdan çıkmış ve ellerim bağlı değil. Zıplayarak kalkıyorum. Ev boş gibi. Amımdan ve götümden akan şeyler en az iki kere boşaldığının kanıtı, Ne zaman boşaldı? Ben neredeydim. Ağzımda bir tat var, evet iki kere boşalmamış, üç. Ne kadar kendimden geçmişim bilmiyorum. Kimdi?

Her yanım ağrıyor ama içimde garip bir doygunluk var, adam üç kere geldiyse ben kimbilir kaç kere boşaldım. Genelde ben bir gelirim adam da boşalır ve kıçını döner uyur ben de bir mast yapıp herifi evden kovarım. Olayın bu sefer böyle gelişmediği belli.

Duşa gidiyorum masanın üstünde bir demet para var. Saymıyorum bile bir kaç aylık kiranın çıktığı belli. Güvendeyim.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir