Hanife’nin Çilesi 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Hanife’nin Çilesi 2

Şehre yaklaştıklarında Tahsin torpido gözündeki ıslak mendili arka koltukta yatan Hanife’ye fırlattı
– Kes ağlamayı da, ağzını yüzünü sil.
Hanife yaşadığı olayın şokuyla ağlıyordu, yüzünde Tahsin’in dölleri, saçına, baş örtüsüne, her yanına bulaşmış ve kurumaya başlamıştı. Ağladıkça oynayan yüz kaslarında kurumaya başlayan dölleri hissediyor daha da utanıyordu. Tahsin’in umurunda değildi arka koltukta uzanan kadının halleri, sigarasını yakmış radyoda çalan parçaya ıslık ile eşlik ediyordu.

Hanife doğruldu paketten ıslak mendil alıp ağzını yüzünü silmeye başladı, sildikçe midesi bulanıyor, gözleri yaşarıyordu. Şu düştüğü durum tam bir orospu muamelesi görmüş oğlu yaşındaki adamın öz suları ile sulanmış, hayatında ilk defa gördüğü büyük siki ağzı ile indirmişti. Kulaklarında hala Tahsin’in ağzının içine yerleştirdiği yarağı ileri geri yaparken çıkan glok glok glok sesleri yankılanıyordu.

Eve geldiğinde kendini banyoya attı, kendini kirlenmiş gibi hissediyor, sıcak suyla derisini özellikle Tahsinin attırdığı yerleri soyarcasına yıkıyordu. Bir yandan gördüğü yarağın haşmeti ve büyüklüğünün, sertliğinin yarattığı o değişik haz bitkin bedeninin sikilmiş ruhunun derinliklerinden sızıyor ve amının içini dolduruyordu. Olan her şeyi unutmaya yarın gidip senetleri almaya karar verdi, senetleri yırtıp atacak her şeyi arkasında bırakıp yeni bir iş bulacaktı.

Tahsin’in ofise gelmesini bekliyordu, o kadar utanıyordu ki oturmamıştı bile koltuğa. Tahsin’in kösele ayakkabılarının çıkardığı sesi tanıdı, her adımı beyninde yankılanıyor, ses yaklaştıkça Tahsin’in o iri sikini yüzüne vura vura zorla yaptırdığı oral seksi hatırlıyordu. Tahsin onu görünce bir an duraksadı. Kapıyı örttü yavaşça arkasından yaklaşıp götünü avuçlarının arasına alıp sıktırdı. Tahsin’in iri ellerini kumaş keten pantolonunu yırtarcasına götünü sıktırmıştı bir vahşi hayvanın pençesini hissediyor bir avın yaşadığı şoku yaşıyordu. Ansızın o vahşi hayvan elini orta büyüklükteki götünden çekince rahatladı. Tahsin koltuğuna kurulup karşısında duran Hanife’ye baktı.
– Ne istiyorsun
– Senetleri…
– Ha şu mesele, al bakalım.

Senetleri eline aldığında ağlamamak için zor tutuyordu kendini üzerinde yazan rakamlar yüzünden neler gelmişti başına, bu kadar kolay mıydı bu. Tahsin denilen şerefsiz bu kadar kolayca verir miydi bu senetleri demek ki başka amacı yok diye düşündü, kalbi gel gitler içinde çırpıyordu.
– İşi bırakıyorum dedi sessizce
– Sebep
– Sebeb mi, dalga mı geçiyorsun Tahsin neler yaşadım dün biliyor musun. Evli barklı kadın oğlum yaşındaki adamın…
– Eeee
– Oğlum yaşındaki adamın….
– Hahahaha

Tam kapıdan çıkarken
– Hiçbir yere gitmiyorsun Hanifeciğim deyip telefonundan bir video açtı. Şaşkınca ekrana yanşayan görüntüye bakıyordu ne zaman çekmişti bunu bu çocuk sikini ağzına verdiği anda yüzü gözü her yeri görünerek çekilen video ile beyninden vurulmuşa döndü.
– Hiçbir yere gitmiyorsun, fakat muhasebeye bir yalan uydur benden izin aldığını söyle bizim eski depoya doğru yola çık yoldan alırım seni.
– Ne istiyorsun benden
– Dediğimi yap yoksa ailenin hepsi namuslu Hanife’nin emdiği siki görür tabi o küçük ağızlı seni de.

Depoya doğru yola çıktığında şaşkındı, dün o amının boşluğuna dolan haz bütün bedenini sarıyordu. Ne yani istiyor muydu bunu, ağlamıyordu artık ama ne olacaktı depoda ne bütün her şeyi mahvolmuştu sakin olmalıydı bir karar verdi Tahsin’e karşı itaat ederse kurtulabileceğini düşündü en fazla bir iki defa yapar sonra hevesini alıp bırakır ne uğraşacak ki benimle dedi. En doğrusu buydu bütün her şeyi birkaç kere göğüslemeli ve sonra başının çaresine bakmalıydı.

Depoya yaklaştıkça içindeki merak ve haz baskın gelmeye başlamıştı, şaşırıyordu bu duruma ama çelişkiler yumağı içinde sürükleniyordu yolun başından Tahsin’in arabası göründü. Park edip demir kapıyı açıp içeri girdiler hiç konuşmadan yürüyorlardı Tahsin önde o arkada. Kesilmeye giden bir kurban gibiydi. Tahsin’i inceliyordu genç adamın diri ve iri bedeninin kıvrımlarına gözü takılıyordu, kendini alamıyordu ona bakmaktan.

Tahsin iç kapıyı açıp içeri buyur etti, daha önce çalıştığı küçük atölyeye şimdi patronun oğlunun zevk nesnesi olmak için giriyordu. İçeri adımını attı anıları gözünde canlanırken bir kilit sesi duydu ve arkasından kendisine sarılan gergin kolları hissetti. Götüne çoktan baskı yapmaya başlayan şeyin ne olduğunu biliyordu öylece duruyordu. Tahsin’in nefesini boynunda hissetti
– Sakin ol ve güzel vakit geçirelim, merak etme sana bir kötülüğüm dokunmaz.
– Daha ne yapacaksın…

Tahsin götüne koca yarağını bastıra bastıra onu dipteki ofislerin olduğu bölüme götürüyordu. İlk defa yaşıyordu bunu bir erkek ilk defa sarılmış heybetli sikini götüne bastırıyordu .

Ofise girdiklerinde yerde bir yatak vardı, Tahsin’in iri elleri elbisesinin üstünden memelerini okşuyor, avuçluyordu, diri memeleri Tahsin’in ellerinin arasında sıkıştırılıyordu. Elini önüne doğru saldı ve hafifçe geriye attı artık dayanacak hali kalmamıştı dün geceden beri gözünün önünden gitmeyen yarağa dokunmaya başladı.
– Orospu ooooohhh aldın tabi büyük yarağın kokusunu

Kendini bu kadar kolayca teslim ettiği için utandı bir an ama ellerini çekmedi. Önündeki gömleğin düğmelerinin birer ikişer çözüldüğünü hissetti yavaşça önüne eğdiğinde kafasını Tahsin’in ellerinin çoktan sütyenli memelerini okşayıp durduğunu gördü hisleri kadınlığı sulanıyor bütün ruhu “sik beni Tahsin” demek için bağırıyordu, sessizdi fakat bu sessizliğine karışan oğlunun yüzü, kocasının sesi..beyni uğulduyordu gömleği ve sütyeni boş beton odaya atılırken. Bir anda önündeki masaya doğru ardından bastıran güçlü ellerle eğildi. Pantalonu bacaklarından sıyrılmıştı güzel biçimli götünü örten sadece siyah kiloduydu . Götü bir kere daha Tahsin’in elleri arasındaydı. O koca eller göt yanaklarını okşayıp bırakıyor, küçük şaplaklar atıyordu kocası hiç böyle şekilde sevip okşamazdı onu. Kemer şıkırtısından anlamıştı olacakları hemencecik mi sikecekti Tahsin o koca yarağı nasıl alacaktı içine. Gömlek, pantolon, atlet, baksır ayaklarının dibine düştüğünde kafasını geriye çevirip baktı offf o iri yarak neredeyse Tahsin’in göbeğine değecekti, mor kafalı canavar mağarasını tarumar etmek için hazırdı. O esnada başındaki türbanın farkına vardı, çıkarmak istedi ama ellerini tutan tahsin izin vermedi
– Böyle ol orospu…

Tekrar önüne döndü. Dişlerini sıktı. Köyde boğanın altına sürülen ineği hatırladı ne farkı vardı şimdi o inekten götüne inen şaplakla dişlerini daha da sıktı ama göt yanakları ayrılmıştı sıcak bir nefes hissetti kafasını çevirip baktı tekrar ne yapıyordu bu adam. O esnada Tahsin’in ıslak dilini hissetti amının üzerinde. Dil amının bütün her yerine kast etmeye başlamıştı deliğinin üzerinde, kenarlarında, hatta göt deliğinde. Amansızca fırça çekiyordu Tahsin dil ucuyla amının içine girip çıkıyordu, ıslandığını hissediyordu yüzü al al olmuş terlemeye başlamıştı. Kesik kesik inliyordu şimdi nefesi ağzında dolanıyor ve bir ohhhh diye salınıyordu dünyaya ilk defa amıyla uğraşıyordu birisi, ilk defa bir dil amının bütün her yerinde dolanıyor, öpülüyor, okşanıyordu. Bir anda Tahsin kendine çevirdi onu masanın üzerine oturtup memelerine yapıştı “oohhh” demişti bir de “morartma” diyebildi. Tahsin’in amından çıkardığı dili şimdi meme uçlarını dövüyordu, parmakları ile de hababam amını kurcalıyordu. Islaklığı hissediyordu, ıslanmış delirmiş kesik kesik inlemeye devam ediyordu. Memesini kah ağzına alıyordu Tahsin kah küçük tokatlar atıyor, kah uçlarını çekiştiriyordu. Fındık gibi olmuştu uçları. Amını okşayan parmaklar dudaklarını ayırıyor kenarlarından çekiştiriyordu.
– Sik beni tahsin, amıma koy.

Tahsin’in acelesinin olmaması onu çıldırtıyordu o koca yarağı amının ta dibine kadar almak istiyor kasıklarını yaran siki karnında hissetmek ona bütün darlığı ile sımsıkı sarılmak istiyordu.

– Sik beni ne olur.. sik amıma koy…
– Sen nesin
– Orospuyum ben lütfen sik artık beni….
– Hahahahha ya kocan…
– Boynuzlu…

Söylediklerine inanamıyordu ama bütün bedeni gerilmişti kasıkları resmen bir dağın patlayan lavları gibiydi bunu ancak koca bir yarak içine göme göme bitirebilirdi. Çok beklemeyecekti bunun için.

Tahsin bir bacağını omuzlarına koymuş o dev siki amının girişine sürtmeye başlamıştı
– Yavaş ol lütfen…
– Hiç yarak yemedin mi amcık
– Yedim de bunun gibisini yemedim, kocamın siki bunun yarısı kadar yok
– Kocan mı hahahaha o şimdi it gibi çalışıyordur, karısı da koca bir yarak yiyecek

Bastırmaya başlamıştı küçük amcığı büyük yarağa boyun eğiyor, açılmaya çabalıyor, çabaladıkça bir sızı yavaşça bütün bedenini sarıyordu. Yarağın mantar kafası yavaşça içine girmişti bile dehşet bir acı duydu bütün hücreleri ayrılıyor, gözleri kararıyor neredeyse bileği kalınlığındaki yarak amını yoruyordu bastırdı biraz daha bastırdı sakince içine giriyordu işte elinin birini Tahsin’in omuzlarına atmış tırnaklarını geçirmeye çalışıyordu tahsin ise meme uçları ile oynuyor daha fazla zevk almasını sağlamaya çalışıyordu bir zevk aldığı falan yoktu amı yırtılıyordu resmen alnı terliyordu dişlerini sıkarak içine aldığı o koca şeye hayretler içinde bakıyordu. Çocuk doğuran bir kadın kadar acı çekiyordu derin derin soluk alıp veriyor Tahsin ile kasıklarının birleşeceği anı iple çekiyordu Tahsin götünü avuçlayıp kendine çekince mutlak birleşme gerçekleşmişti.

Belinden tuta tuta girip çıkmaya başlamıştı Tahsin koca yarak ileri geri ilerledikçe acısı sancısı diniyordu ama yine de dudakları sızlıyordu amının alıştıkça sertleşiyordu Tahsin, darbeleri daha güçlü daha uzun vuruşlar eşliğinde devam ediyordu, bacağı ağrımaya başlamıştı ama o bunu düşünecek halde değildi genç bir boğanın altında sikiliyor sikildikçe alışıyordu. Ne kadar sürecekti bu böyle kocası olsa şimdiye çoktan boşalmıştı bile ama Tahsin denilen hayvan bırak boşalmayı giderek daha da sertleşiyor o koca yarağın kafasını rahminde hissediyordu. İnlemeleri çığlıkları öpüşme sesleri eşliğinde nefes kesen bir sikiş yaşanıyordu ofisin boşluğunda sesler yankılanıyordu Tahsin alıştığına emin olunca hareketlerini daha da sertleştirdi aldığı zevkten nutku tutulmuştu memelerinde parmaklar dudaklar dolaşıyor sertçe sikilmenin zevkine varıyordu dün ilk defa bir yarak ağzını bozmuş aynı yarak bir gün sonra amının bütün gizli noktalarını ateşliyordu.

Tahsin hırlamaya başladı, sertçe vuruşları dayanılmaz olmuştu çığlık çığlığa bağırıyor omuzlarına vuruyor bu boşalmaya yaklaşan hayvanı sakinleştirmek istiyordu çok geçmeden içinde kasılan yarak döllerini püskürtmeye başladı, amın içine akan döller, yapışıp kalıyordu ve ansızın Tahsin sikini çekmişti bir avuç döl basınçla dışarıya fırladı. Tahsin hemen giyinip

– Acil bir toplantı var bebeğim sen buradan eve geç, sonra konuşuruz diyerek gitmişti.

Sikilip bırakılmıştı yani, kasıklarında bir avuç döl, amında sızı, sikilen bedeni, becerilen ruhuyla öylece kaldı masanın başında Hanife.

Devam edecek

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir