KARIMIN SÜRPRİZ HEDİYESİ 2

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

KARIMIN SÜRPRİZ HEDİYESİ 2
Herkese tekrar merhaba. Daha önce size karım Cerenin komşumuz Hülyayı bana nasıl sunduğunu anlatmıştım. Şimdi hikayenin devamını anlatacağım.

Hülya seks hayatımıza çok renk getirmişti. Akşamları beraber oturmaya devam ediyor, o gider gitmez çılgınca sevişmeye başlıyorduk.Çığlık çığlığa sevişip sesimizi Hülyaya dinletiyorduk. O da ertesi akşamlar gelip dün çıkardığımız sesleri anlatıyordu. Dekolteleriyle ve kocaman göğüsleriyle bizi çıldırtmayı sürdürüyordu. Herşeyi açık konuşuyorduk. Ama aramızdaki tek gizli kural, Hülya ile sevişmemizden bahsetmemizdi. Asla konusu açılmıyordu. Sadece bir keresinde mutfakta Hülya yanıma gelmiş ve sikimi avuçlayıp “Bu gece Cereni arkadan becer ki çığlıklarınızı iyice duyayım” demişti.

Yine bir akşam eve biraz geç gelmiştim. Hülya gitmiştir diye umuyordum ama gitmemişti. İçeride koyu bir muhabbet vardı. Hülya ile Ceren şarap içiyorlardı. Bir şişe devrilmiş ikincisine geçilmişti. Ortalıkta bir sürü poşet vardı. Herhalde birlikte alışverişe gittiler dedim. Selamlaşıp hoşgeldin faslını geçtim ve içeriye geçip duşa girdim. Çıktığımda poşetlerin toplanmış olduğu dikkatimi çekti. Kendime bir kadeh şarap doldurup yanlarına oturdum. “Poşetler nereye gitti” dediğimde önce kimseden ses çıkmadı. Ceren “Ne poşeti” diye sordu. “Az önce burada bir sürü vardı. Alışveriş yaptın da benden mi saklıyorsun” diyerek güldüm. “Onlar mı canım onlar Hülyanındı topladı sen gelince” dedi Ceren. İkisi birden gülmeye başladılar. Aldırmadım ve şarabımı içmeye devam ettim. Kadınlar kendi aralarında fısıldıyorlardı. Ben televizyona bakar gibi yapıp onları izliyordum. Hülya yine göğüslerini sergiliyordu. Cerenin de geri kalır yanı yoktu. Mini şortundan neredeyse kadınlığı görünecekti.

Heyecandan kumandayı koltuğun arkasına düşürdüm. Uzandığımda poşetlerin orda olduğunu gördüm. “Neler alınmış burda böyle” dedim ve poşetlerden birisini çıkarıp kucağıma alıverdim. Hülya kendisine çeşit çeşit iç çamaşırı almıştı.Hülya “Ay dur bakma” diye fırlayıverdi. Elimdeki poşeti çekti ama üzerimde siyah dantelli bir tanga kaldı. Ceren biraz kafayı bulmuş “Boşver tatlım baksın beğenirse ben de alırım” dedi ve kahkahayı bastı. Hülya tepemde durmuşken tangayı inceliyordum. Gerçekten de bir hayli seksiydi. Hülyanın kalçalarını içinde görmek için neler vermezdim ki. Arkaya eğilip diğer poşetleri çıkardım. Hülya kendine neler almıştı neler. Çeşit çeşit renk renk iç çamaşırları vardı. Bir sütyeni çıkardım ve “Bunlar sana küçük kalır söyleyim sana” dedim ve gülmeye başladım. Ceren “Hangisi bir bakayım” dedi ve yanıma gelip sütyeni elimden alıp kendi göğüslerine götürdü. “Anca bana olur bu seninkileri taşımaz tatlım” dedi. Hülya “Öyle diyorsan al giy senin olsun” dedi. “Dene hadi nasılmış görelim” dedim. Ceren yanımda soyunmaya başladı. Ne ben ne de Hülya bunu beklemiyorduk. Ceren harika göğüsleriyle bir anda karşımızda üstsüz kalıvermişti. Hülyaya “Yardım eder misin” dedi. Hülya da arkasına geçip sütyeni giymesine yardım etti. İkisi de karşımda gülüşüyordu.

Ceren “Nasıl oldu bak bakalım” dedi. İki elimle göğüslerini avuçladım ve “Çok güzel oldu” dedim. Cerenin göğüslerine yapışmamak için kendimi zor tutuyordum. Sikim şortumu parçalayacak gibiydi. Hülya şortumdaki kabarıklığa bakıp Cerenin omuzlarını okşuyordu. Hülyaya dönüp “Şimdi de sen dene bakalım küçük mü gelecek” dedim. Hülya Cerenin üzerinden sütyeni çıkardı ve ayağa kalkarak içeriye gitmeye koyuldu. Elinden tutup “Burada dene yabancı yok nasıl olsa” dedim. Elimin üzerinden Ceren de tuttu ve “Evet dene burda birlikte görelim” dedi. Cerene döndüm ve “Hadi yardım et Hülyaya” dedim. Ceren Hülyanın arkasına geçip badisini çıkarıverdi. Hülya sütyensizdi. Koca göğüsleri tam önümdeydi. Ceren sütyeni okşaya okşaya giydirdi. Hülyanın heyecandan gözleri kısılıyordu. Bense arkama yaslanıp onları izliyordum. Ceren durdu ve bana “Nasıl olduğuna bakmayacak mısın” dedi. “Sen getirsene bir bakayım” dedim. Hülyanın göğüslerini avuçlarıyla sıkıp “Bence harika oldu” dedi. Sonra da Hülyayı elinden tutup kucağıma oturtuverdi. Kendisi de yanıma geçti. Hülyanın göğüsleri gözlerimin tam önündeydi. Kalbi küt küt çarpıyor, sertleşen sikimi ufaktan sürtünüyordu. Göğüs uçlarını sütyenden çıkarıp yalamaya başladım. Hülya tüm azgınlığıyla inlemeye başladı. O sırada Ceren şortunu çıkarıp külodunun üzerinden kendini okşamaya başlamıştı bile. İki bacağını iki yana açmış bizi izliyordu. Hülyayı kaldırdım. Ayakta göğüslerini yalamaya başladım. Ardından saçlarından tuttum ve başını Cerenin kasıklarına gömdüm. Cerenin amını bir kadına yalatmaktan nasıl zevk aldığını biliyordum. Cerenin yanına oturup öpüşmeye başladım. Azgın komşumuz Hülya Cereni dilliyordu. Ceren inlemeye başlayınca Hülya kafasını kaldırıp “Geceleri inleme seslerin amımı su içinde bırakıyor” dedi. Erkeğin seni öyle güzel beceriyor ki apartmanı inletiyorsun”

Ceren iyice azmıştı. Kalın sikimi çıkarıp en dibinden yalamaya başladı. Bir yandan da kendisini Hülyaya yalatıyordu. Hülyaya dönüp “Yalamayı özledin mi?” dedi. “Bana kocanın yarağı çok büyükmüş ağzıma sığmıyordu diyordun. Gel doya doya yala Merti”

Hülya sikimi Cerenin ağzından çekip yalamaya koyuldu. Dizlerimin dibinde gözlerimin içine bakarak yalıyordu. Ceren de yanına dizlerinin üzerine çöktü. İki yandan sikimi ağızlarına alıyor her yerini yalıyorlardı. Ceren kalktı ve üzerime çıktı. Sikimi Hülyanın ağzından çekti ve üzerine oturdu. Sırtını bana dönmüş Hülyayı izliyordu. Hülya ikimizi birden dilliyordu. Ceren inat yaparcasına bağırarak inliyordu. Hülya ayağa kalkıp Cerenin göğüslerini yalamaya başladı. Sonra da öpüşmeye başladılar. Cereni çılgınca zıplatıyordum. Boşalırken çığlık attı. Hülya durmadı ve onu yatırarak tekrar bacaklarının arasına yumuldu. Komşumuzun esmer kalçaları tam karşımdaydı. O Cereni yalarken arkasına geçtim ve sikmeye başladım. Ceren “Daha sert sik doyur Hülyayı” diye bağırıyordu. Hülyanın göğüslerini avuçladım ve koltuğa yapıştırıp çok sert sikmeye koyuldum. En dibine kadar girip altımda inletiyordum onu. Bacakları zangır zangır titredi ve altımda boşalıverdi. Durmadım ve devam ettim. “Yeter” diye inliyordu. Ceren yanıma geldi ve Hülyanın kalçalarını daha da genişleterek “Fışkırt şu kadının götüne baksana sikin için nasıl da kıvranıyor” dedi. “Yoksa ikimizin de ağzına akıtmak mı istiyorsun” diyerek dizlerinin önüne çöktü. Ağzı tam da Hülyanın kalçasının seviyesindeydi. Sikimi çıkarıp Cerenin ağzına verdim. Saçlarından tutup kendime bastırıyordum. Hülya ayağa kalktı ve arkadan Cerene sarılıp göğüslerini okşamaya başladı. Sonra da eliyle sikimi kavrayıp Cerenin ağzına sokup çıkarmaya başladı. İkisine birlikte yalatmaya başladım. Sonra da sikimi dudaklarına sürerek bütün döllerimi fışkırttım. Hülya hala o kadar azgındıki tüm döllerimi yalamaya çalışıyordu. Cerene dönüp “Yala Hülyayı” dedim. Ceren büyük bir zevkle Hülyayı yere yatırdı. 69 pozisyonuna geçtiler. Hülya alttaydı. Ceren Hülyanın bacaklarını ayırıp diliyle harikalar yaratıyordu. Hülyanın amı sular içindeydi. Bir anda boşalıverdi ama “Devam et” diye inliyordu. Sikim tekrar dimdik olmuştu. Cerenin arkasına geçtim ve arka deliğini kremlemeye başladım. Hülya da Cerenin amını yalıyordu. Sikimi kremledim ve Cerenin arka deliğine soktum. Hülyanın üzerine yığıldı.İki bacağına tutunmuş, “Sik götümü” diye bağırıyordu. Hülya “Çok güzel sikiyorsun” diyor bir yandan da Cerenin amını yalamaya devam ediyordu.

Üçümüz de inliyorduk. Hülya bir kez daha boşalmıştı. Azgınlığı bitmiyordu ama. Sikime daha doymadığını biliyordum. Ceren ise Hülyanın suratına oturmuş sularını içiriyordu. Bir kez daha boşalmıştı. İçinden çıktım ve yerde yatan Hülyayı domaltıp arkasına girdim. Ceren karşımıza geçmiş bizi izliyordu. Hülya “Parçala götümü sert daha sert oooh erkeğim” diye çığlık atarak inliyordu. Onu bir kez daha boşalttım ve kalçalarını tokatlayarak içine boşaldım. Hülyanın dayanacak hali kalmamıştı artık. O yuvarlak kalçaları hala titriyordu.

Kalktım ve duşa girdim. Ardımdan Ceren de geldi. Yıkandıktan sonra banyoda onu duvara yapıştırdım ve tekrar içine girdim. Bana kendini bir posta daha siktirmek istiyordu. Hemen ardından Hülya da geldi ve bizi izleyip kendini parmaklamaya koyuldu. Son bir kez daha sikimi ağzına aldı ve tüm döllerimi gırtlağına boşalttı.İçeri geçtik. Hülya üzerini giyinip poşetlerini aldı ve “Yarın bunlardan hangisini giysem acaba” diyerek kapıdan çıkıp gitti. Bizse şimdiden bir sonraki geceyi düşünmeye başlamıştık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir