Komşumun Fırlama Kızı! (1)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Komşumun Fırlama Kızı! (1)
Merhaba, ben Emre. Şu anda 27 yaşındayım. 1.86 boyunda, mavi gözlü, buğday tenli ve atletik vücutlu biriyim. Yakışıklı olduğum çevrem tarafından hep söylenir. Liseyi bitirip, İstanbul’daki bir Üniversite’yi kazanınca, mecburen İstanbul’a gitmek zorunda kaldım. İstanbul’da dayım vardı. Öğrenci yurdunda kalacağımı söylediğimde, dayım, “Oğlum ne işin var yurtta, kal işte bizde, burası senin evin!” dedi. Ben rahat edemeyeceğimi söylediğimde, “Ozaman sana bir daire kiralayalım, tüm masraflarını da ben üstleneceğim!” dedi. Dayım İstanbul’a ilk geldiğinde aldığı arsaların prim yapmasından dolayı büyük paralar vurmuştu. Ben okula kayıtla falan uğraşırken, dayım bir daire kiralamış, dayayıp döşemişti bile. Evde ihtiyacım olan herşey vardı. Evin anahtarlarıyla birlikte 1000 Lira da para sıkıştırdı elime, “Lazım olur!” dedi.

Sağolsun dayımın tüm giderlerimi karşılaması sayesinde, kendimi derslere vermiştim. Karıya kıza takılmadan ve 4 sene ineklemenin sonunda başarılı bir şekilde Üniversiteyi bitirdim. Ama piyasadaki iş sıkıntısı yüzünden sağlam bir işe giremiyordum. İstediğim şirketler beni kabul etmiyor, ya da komik maaşlar öneriyordu ve benim o maaşla geçinmem imkansızdı. Dayım halen harçlığımı bol bol verdiğinden, iyi bir iş bulana kadar aramaya devam ediyordum. Tabi bu süreçte, evde eskisinden fazla takılmaya başlamıştım ve dolayısıyla komşularımla da biraz tanışmıştım.

Binada oturanların hepsi varlıklı insanlardı. Komşularımdan Aynur abla, 30’lu yaşlarda ve çok bakımlı bir kadındı. Aynur ablanın kocası Halit abi ise 50’li yaşlardaydı ve gerçekten çok zengin bir adamdı, bir o kadar da babacandı. Bunların bir kızı vardı, Beyza, 17 yaşında Liseli bir çıtırdı. Beyza, siyah saçlı, beyaz tenli, yaşına göre dolgun göğüsleri ve kalçaları olan harika bir kızdı. Rahat yetiştiği hemen belli oluyordu, hep açık kıyafetler giyer, annesi veya babası giyim yönünden onu kısıtlamazdı. Beyza’nın o insanı çıldırtan götüne bitiyordum resmen.

Cuma akşamıydı, evde oturmuş bira içiyordum. Kapım çalındı. Kapıyı açtığımda, karşımda, şıklığıyla binadaki tüm kadınlara taş çıkartan Aynur abla ve kızı Beyza duruyordu. Aynur abla, “Nasılsın Emre? Müsaitsen biraz konuşabilirmiyiz?” dedi. Hemen içeriye davet ettim. Oturunca, “Senden bir ricam var Emre, Beyza da senin bitirdiğin bölümü istiyor ve seneye sınava girecek. Onu çalıştırırmısın?” dedi. Ben hiç düşünmeden, “Tabii ki çalıştırırım Aynur abla!” dedim ve hangi günler müsait olduklarını sordum. Aynur abla, “Cumartesi ve Pazar günleri, saat 11:00’den sonra çalıştırırsın!” dedi. Biz konuşurken, Beyza’nın telefonuna bir mesaj geldi ve izin isteyerek kalktı gitti. Aynur abla, “Gitmesi iyi oldu, seninle ders ücretini konuşacaktım, Beyza’nın parasal konuları duymasını istemiyorum!” dedi. Ben, “Ne ücreti efendim, ücret falan istemem, hatırınız yeter, komşuyuz!” dedim.

Aynur abla, “İstemeyeceğini biliyorum, ama sende hatırım varsa ücretini alırsın. Haftalık 1000 Lira uygun mu?” dedi. “Gerçekten ücret istemiyorum, hem o para çok çok fazla!” dedim. Ama Aynur abla, “İtiraz istemiyorum!” dedi ve kalktı, giderken de extradan 800 Lira bıraktı, “Bu da şimdiden sana teşekkür ücretimiz olsun!” diyerek gitti. Benim bu paranın hakkını vermem için kendimi iyi yormam gerekecekti. Yarınki ilk dersimde zinde olmak için, bira içmeyi bırakarak, saat gece 22:00’ye gelmeden yattım.

Cumartesi sabahı erkenden kalktım, duşumu aldım, traşımı oldum, en güzel kıyafetlerimi giyindim, parfümümü sıktım ve iyi bir kahvaltı yaptım. Ne de olsa ilk öğretmenliğime başlayacaktım. Saat tam 11:00’de karşı dairede oturan Aynur ablaların ziline bastım. Kapıyı bana Aynur abla açtı, “Hoşgeldin Emreciğim, geç, Beyza içerde, odasında!” dedi. Kapısını tıklatıp içeriye girince Beyza’yı gördüm, altına kısa bir etek, üstüne de yeşil bir tişört giymişti. “Hoşgeldin!” diyerek ayağa kalktı, tokalaşmak için elini uzattı. Yanaklardan öpüşürken parfümü beni tahrik etmişti. Dün annesiyle bana geldiklerinde gayet soğuk ve resmi davranan Beyza’nın, şimdiki bu samimiyetine hem şaşırmıştım, hemde sevinmiştim doğrusu. Annesinin babasının yanındayken uslu kız çocuğunu oynuyordu bu Beyza!

Derse hemen başladık. Aynur abla da sürekli bize çay, bisküvi falan getiriyordu. Annesi odaya girdiğinde Beyza hemen ciddileşiyor, annesi odadan çıkınca ise saçıyla başıyla oynuyor, gözlerimin içine bakarak dudaklarını ıslatıyordu. 2 saat kadar çalıştıktan sonra dersi bitirdim ve “Bugün bu kadar yeter, yarın yine aynı saatte gelirim ve bu konuyu bitiririz, sana ödev veririm, öbür haftaya da kontrol ederim!” dedim ve kalktım. “Tamam!” diyerek yine tokalaştı ve yanaktan öpüştük. Odasından çıktığımda, Aynur abla sordu, “Nasıl, kapacak mı birşeyler?” diye. Ben de, “Gerçekten zeki bir kız, kendini biraz daha verirse istediği bölüme girer!” dedim ve vedalaşıp ayrıldım ordan. Eve gittiğimde Beyza’yın o götünü düşünerek 2 posta 31 çektim ve yarım kalan uykuma devam ettim.

Pazar günü yine saat 11:00’de gittim. Bu sefer kapıyı bana Beyza açtı ve hiç tokalaşmadan, yanaktan öpüşmeden, “Gel Emre abi, biz de kahvaltıdaydık!” dedi. İçeriye girip, Halit amcaya, “Kahvaltınızda rahatsız etmek istemezdim, olmazsa gideyim, birazdan gelirim…” dedim. Ama Halit amca ayağa kalkıp, “Gel otur oğlum, kahvaltı yap bizimle! Zaten birşeyler konuşacağım senle!” dedi ve zorla oturttu.

Beyza bana da tabak koyarken, evde kahvaltı yaptığımı, sadece bir bardak çay içebileceğimi söyledim. Beyza’ya kaçamak bakışlarla bakıyordum. Yine kısacık bir etek giymişti, gerçi kalçalarını tümden kapatıyordu, ama yine de tahrik ediciydi. Beyza’ya bakarken annesine babasına yakalanmamak için, bakışlarımı mutfaktaki eşyalara yönlendirmiştim. Halit amca söze girdi, “Emreciğim, biliyorsun benim Almanya’da bir şirketim var. Yakında Almanya’ya gitmem gerekiyor. Sen saygılı ve güvenilir birisin, Aynur ablan ve Beyza sana emanet, ben yokken göz kulak ol onlara, tamam mı?” dedi. “Tamam Halit amca, merak etme sen!” dedim. Beyza’nın kahvaltısı bitince, derse başlamak için odasına geçtik.

Derse başladık, ama Beyza yine saçıyla başıyla oynamaya başlamıştı. Beyza verdiğim soruları çözerken, ben de Beyza’nın tişörtüne zor sığan göğüslerini kesiyordum. Bir ara Beyza kalemini düşürdü ve kalem dolabın altına doğru gitti. Beyza kalkıp, resmen önümde domalarak, kalemi almaya çalıştı. Altına giydiği tanga külotuna kadar görüyordum ve benim yarak çadırı kurdu tabii. Biraz aradıktan sonra kalemi buldu. Bana bakarak sinsice güldükten sonra yerine oturdu ve tekrar derse devam ettik. Ama benim aklım o tangalı götünde kalmıştı.

Yaklaşık 45 dakikadır ders yapıyorduk ki, Aynur abla beni çağırdı. Şık bir kıyafet giymiş, makyaj yapmış, süslenmiş püslenmişti. “Emreciğim, biz çıkıyoruz, Halit’in bir akrabasının düğününe gideceğiz, siz çalışmaya devam edin!” dedi ve elindeki zarfı verdi, “Ücretin burada!” dedi. Zarfı aldım, teşekkür edip Beyza’nın yanına geri döndüm. Dış kapının kapanma sesiyle birlikte, Beyza hemen kalktı, “Kısa bir ara verebilirmiyiz, birşeyler içmek istiyorum!” diyerek odadan çıktı. Az sonra da seslendi, “Mutfağa gelsene, sen ne içmek istiyorsun?” diye. Kalktım gittim yanına. Dolaptan kola çıkarmıştı. “Ben de kola içeyim ozaman.” dedim. Bana da bir bardak doldurup verdikten sonra pencereden baktı, “Gittiler! Dur, kolanın içine biraz babamın viskisinden koyalım! Bizimkiler yokken ara sıra yapıyorum, çok güzel oluyor!” dedi, cevabımı beklemeden salona gitti.

Viski şişesini kaptı geldi, ikimizin kolasına da biraz viski ekledi. Büyük bir yudum aldıktan sonra, “Sigaran varmı, versene, yanında iyi gider!” dedi. Yanılmamıştım, annesinin babasının yanında uslu kızı oynuyordu. Ama bu kız fırlamanın önde gideniydi, Şeytana pabucunu ters giydirirdi. Sigara paketini ve çakmağı cebimden çıkardım, “Annen baban biliyor mu içtiğini?” diye sordum. “Manyakmısın, bilmiyorlar tabii ki!” deyip paketi ve çakmağı elimden aldı ve “Uyuzluk yapıp söylemeyeceksin dimi?” diyerek bir sigara yaktı. Bir fırt çekip dumanı üfledi ve yaktığı sigarayı bana verdi, kendine birtane daha yaktı. İyice kanaat getirmiştim, bu kızdan herşey beklenirdi. Sigaralarımızı ve viskili kolalarımızı içerken, “Keşke okuldaki hocalar da senin gibi olsa, çok kafa adamsın, üstelik çok yakışıklısın!” dedi. “Teşekkür ederim, ama şimdi dersimize dönelim, hadi söndür sigaranı!” dedim. Sigaralarımızı söndürüp, içeceklerimizi bitirdik ve dersin başına döndük.

Bir saat daha çalıştıktan sonra, ödevlerini verdim ve gitmek için izin istedim. Beyza beni kapıya kadar uğurlamak için önümden gidiyordu. Koridorda götünü kıvırtarak yürürken, benim yarak yine çoktan kalkmış, çadırı kurmuştu. Tam dış kapıya yaklaşırken Beyza (kasıtlı olarak) birden durunca, ben de onun arkasına yaslanmak zorunda kaldım ve direk gibi dikilmiş yarağım götüne dokundu. Beyza, “Biliyordum!” diyerek döndü ve elini önüme attı, pantolonumun üstünden sikimi tuttu. Ben şaşkınlıktan birşey diyemeden, Beyza kemerimle pantolonumun düğmesini açarak, elini boxerimden içeriye soktu ve yarrağımı okşamaya başladı.

Afallamam geçince Beyza’nın dudaklarına yumuldum. Düne kadar götünü düşünerek 31 çektiğim kızla sevişmeye başlamıştım. Acayip tahrik olmuştum ve yarrağım da Beyza’nın elinde zonkluyordu. Beyza öpüşmeyi bırakıp, “Rahatlatalım şunu!” dedi, pantolonumu boxerimle birlikte dizlerime kadar indirdi. Yarrağımı görünce şaşırmıştı, “Oha, bu ne böyle! Okuldakilerinkinden hem uzun hem kalın!” diyerek önümde çömeldi ve yarrağımı biraz inceledikten sonra ağzına alıp yalamaya, emmeye başladı.

Yarrağımı harika yalıyordu, acayip zevk alıyordum. Arada yarrağımı ağzından çıkartıyor ve 31 çekmeye başlıyor, o arada taşaklarımı yalıyordu. Yarrağımı tekrar ağzına aldığında fazla dayanamayacağımı anladım ve Beyzanın kafasını iki elimle tutup kendime doğru çektim ve böğürerek ağzına patladım. Döllerimin çoğu gırtlağından direkt midesine gitti. Boşalmamın bitmesi oldukça uzun sürmüştü, Beyza tam bitti diye düşünürken yeniden fışkırıyordu döllerim. Küçücük ağzına büyük gelen yarrağımı gırtlağına kadar bastırdığım için, Beyza zorla nefes alıyor, öğürüyor, gözlerinden yaş geliyordu. Bacağımı çimdikleyince yarrağımı ağzından çektim.

Beyza derin bir nefes alıp, “Havyan, öldürecektin beni!” dedi. Ben tam özür dileyecekken, Beyza gülümseyerek, “Az kalsın boğuluyordum, birdaha yapma böyle!” dedi. Sonra yarağımın başına tükürdü ve yarağımı 31 çektirir gibi sıvazlamaya başladı. Gözlerime bakıp sırıtmaya başlayınca, “Ne oldu, neden sırıtıyorsun?” diye sordum. “Bunu okuldaki kızlara anlatsam inanmazlar amına koyum! Eminim hiçbiri böylesini görmemiştir!” dedi. Yarağımı biraz daha sıvazladıktan sonra, “Hadi yıkayalım şunu, işimiz bitmedi daha bununla!” dedi. Ben pantolonumu ve boxerimi tamamen çıkardım ve banyoya gittik. Ben yarrağımı yıkarken, Beyza da ağzını yüzünü yıkadı. Ardından elimden tutarak beni odasına götürdü.

Beni ittirerek sırtüstü yatağa yatırdı. Ardından bacaklarımın arasına geldi ve yatakta domalarak, inik yarrağımı yalamaya başladı tekrardan. Ben arada başımı kaldırıp Beyza’nın yalayışına bakıyordum. Beyza bir süre yarrağımı yalayıp kaldırdıktan sonra bıraktı ve gömleğimin düğmelerini çözmeye başladı. Ben bu arada doğruldum ve Beyza’nın üzerindeki tişörtü çıkartarak, südyeninin üstünden göğüslerini okşamaya başladım. Dik ve beyaz göğüsleri, çoğu yetişkin kadınınkinden daha büyük ve güzeldi. Südyenini çıkarttım ve göğüslerini yalamaya başladım. Göğüslerinin uçlarını yalıyor ve ısırıyordum. Bu arada Beyza’yı kaldırıp kucağıma oturttum ve kalçalarını yoğurmaya başladım.

Beyza’nın göğüslerini bir süre yaladıktan sonra önümde çömelttim ve yarağımı göğüslerinin arasına sokarak git gel yapmaya başladım. Sonra Beyza’yı elinden tutup kaldırdım ve yatağa yatırdıktan sonra eteğini çıkarttım ve külotunun üstünden amıyla oynamaya başladım. Bir süre amını külotunun üzerinden yaladıktan sonra külotunu çıkardım. Pespembe ve yeni traşlanmış bir amı vardı, hemen yalamaya başladım. Şimdiden amı sulanmıştı bile. Amını yalarken arada klitorisini emiyor, yalıyor ve dil atıyordum. Beyza kudurmuş gibi inliyor, “Hadi yarağını sok!” diyordu. Yarrağımın başını tükürükleyip amına getirdim, ama o anda bakire olup olmadığı aklıma takılınca geri çektim ve “Bakire misin?” diye sordum. “Hayır değilim, sok hadi!” dedi.

Beyza’nın amına yarrağımı yeniden dayadım ve tam yüklenecekken, “Seninki çok büyük, lütfen yavaş sok!” dedi. “Tamam!” dedim ve yarrağımı yavaş yavaş içine sokmaya başladım. Her ilerleyişimde, Beyza biraz daha yüksek sesle inliyordu. Ve en sonunda kökünü buldum. O anda Beyza sırtıma tırnaklarını geçirmiş, bacaklarını belime dolamış, beni kendine çekiyor ve hareket etmemi engelliyordu. İçinde biraz bekledikten sonra alışmış olmalı ki gevşedi. Yavaş yavaş içinden çıkmaya başladım ve tekrardan girdim. Alıştıra alıştıra amını sikmeye başladım. Beyza arada dirsekleriyle destek alarak kafasını kaldırıp beni izliyor, bazen de dayanamayıp geri yatıyordu. Dibine kökledikçe inlemeleri çığlıklara dönüşüyordu. Bacaklarını omzuma aldım sikmeye devam ettim. Sertçe amına sokuyor ve ona çığlık attırıp, çığlık atışını izliyordum.

15 dakika kadar amını öyle siktikten sonra içinden çıktım. Beyza’yı yataktan kaldırdım ve önümde domalttım, çıkık kalçaları daha da çıktı. Kalçalarını tutarak yarrağımı yine amının deliğine dayadım. Yarrağıma alışmıştı amı artık, bir hamlede kökledim. Beyza yine bir çığlık attı. Ben yavaş yaavaş pompalamaya başladım. Az sonra Beyza, “Daha sert, daha hızlı!” gibi sözler söylüyordu. Ben tabii hemen hızlanmaya başladım. Sertçe sikiyordum. Yarrağımı her köklediğimde kalçaları sallanıyor ve dalgalanıyordu. Bir süre sonra Beyza titremeye başladı ve Orgazm oldu.

Benim ise daha boşalmaya niyetim yoktu. Beyza’nın amından çıktım ve yarrağımı ağzına vererek yalatmaya başladım. Beyza yarrağımı yalarken ona sordum, “Arkadan yaptın mı hiç?” diye. “Hayır, yapmadım!” dedi. “Yapmak istermisin?” dedim. “Bilmem ki, acıyor diye duydum!” dedi. “Korkma acımayacak, söz!” dedim. Önce götünü yalayacaktım, onun için Beyza’yı sırt üstü yatırarak, bacaklarını açıp kendisine doğru ittirdim. Nasıl yaladığımı görmesini istedim. Bu pozisyonda göt deliği iyice meydana çıkmıştı. Bir elimle amıyla oynarken, göt deliğini yalamaya başladım. Beyza acayip zevk alıyor gibi görünüyordu.

Götünü bir süre yaladıktan sonra, Beyza’nın pozisyonunu hiç bozmadan, yatağın başucuna uzandım, annesinin kremlerinden birini kaptım ve kremi göt deliğine yedirmeye başladım. Biraz da yarağımın başına sürdükten sonra, yarrağımı göt deliğine dayadım. Azıcık bastırmamla birlikte, yarrağımın başı rahatça götüne girdi. Beyza’nın yüzü ekşiyince durdum ve “Acıdı mı?” diye sordum. “Biraz acıdı!” dedi. “Dayanamayacaksan vaz geçelim istersen?” dedim. “Hayır, devam et! Okuldaki kızlar alışınca çok zevk verdiğini söylüyorlar! O orspular alıyorsa ben de alırım!” dedi. “Peki!” dedim ve sertçe bastırarak kökünü buldum. Ama o anda Beyza’dan öyle bir çığlık çıktı ki, hemen elimi ağzına kapamak zorunda kaldım.

Elimle ağzını kapadığım Beyza’nın kocaman açılmış gözlerine bakarak götüne sertçe pompalıyordum. Beyza ısırınca elimi çektim, çekmemle birlikte de hayatımda hiç bir kızdan kadından yemediğim küfürleri yedim. “Amına koyduğumun ibnesi! Orospu çocuğu! Piç kurusu! Yavşak götveren…!” diye, bildiği tüm küfür repertuarını sıralıyordu. Birden tepem öyle bir attı ki, Beyza’nın saçını elime doladığım gibi asılarak, “Sus anasını siktiğimin orospusu!” dedim. Hem saçını çekiyordum, hem de götüne sert sert pompalıyordum. Tutturduğum tempoyla Beyza’nın götünü sikerken, klitorisiyle de oynuyordum. Çığlıklar, iniltiler, ahlamalar, ohlamalar, küfürler ve Beyza’nın orgazmları birbirine karışmıştı.

Yarım saat içinden çıkmadan götünü siktim ve boşalacağımı anlayınca götünden çıktım ve Beyza’nın baş ucuna doğru kayarak, yüzüne boşaldım. Yarağımdan çıkan son damla dölden sonra kendimi yatağa attım. Yorulmuştum. Beyza da bitmişti.

Biraz dinlenip, nefes alıp vermesi düzelince, Beyza yüzündeki dölleri parmağıyla sıyırıp ağzına götürüp yalamaya başladı. Parmağındaki dölü her yaladıktan sonra, “Mmmmmh!” diyor ve sırıtıyordu. Herhalde götünün acısı geçmiş olmalıydı, “Ne sırıtıyorsun yine, hoşuna gitti galiba?” dediğimde, “Kaç kez orgazm oldum hatırlamıyorum! Bu zamana kadar sikiştiklerimin içinde en iyisi sendin. Harika sikiyorsun! Hem yarrağın büyük, hem de erken boşalmıyorsun!” gibi sözler söyleyerek beni övüyordu.

İkimiz de terden yapış yapıştık. Beyza’yı elinden tutup kaldırdım, banyoya götürdüm, birlikte duş aldık. Banyodan çıkınca biraz çıplak oturduk, öpüştük, elleştik. Herşey okadar güzel ve zevkliydi ki, hiç eve gidesim gelmiyordu. Gerçi vakit daha öğlendi ve annesi babası düğündeydi, ama ne olur ne olmaz, erkenden gelecekleri falan tutabilirdi. O şekilde yakalanırsak hiç iyi olmazdı. Onun için giyinip, istemeye istemeye evime gittim. Halen yorgunluk hissettiğim için, hemen kendimi yatağıma atarak güzel bir uyku çektim.

Gece saat 21:00 gibi kalktım. Lavaboda yüzümü yıkarken kapı çaldı…

(Alıntıdır)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir