Merve’nin Gizli Dünyası-1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Merve’nin Gizli Dünyası-1

– Sitemizdeki bir çiftimiz kendileri ile ilgili özel bir hikaye serisi yapmamı isteyince, onları kıramadım-

Merve ve Serkan çok esk**en beri tanıdığım iyi insanlardı. Çok yakın değildik Serkan ile aynı iş yerinde çalışmamıza rağmen çok zaman geçirmiyor iş dışında pek konu da konuşmuyorduk. Ara sıra her ofis de olduğu gibi karı kız, maç muhabbetleri dışına çıkmıyor çok da özel olan konulara pek girmiyorduk. Merve, ara sıra ofise uğrar hal hatır sorar bütün ilişkimiz bu kadardı. Gördüğüm kadarı ile mutlu mesut kendi halinde evli bir çiftti, ne yalan söyleyeyim kim derdi ki bu kendi halindeki ailenin neler neler yapabildiğini.

Günler böylece akıp gidiyordu işte. Serkan ile günaydınlaşıyor sonra hesapların arasına gömülüyor faturaydı fiş di derken haftalar peşi sıra akıyordu. Evimi taşımış artık onlara daha yakın olmuştum en azından üç beş sokak ötemde oturduklarını Serkan söylemişti. Serkan ile aramızı açan tek şey şirket arabasıydı. Şirket arabası ona tahsis edilmişti bu benim için tam bir yıkım olmuştu zira o arabayı çok istiyor ve en azından iş yerindeki sarışın fıstığın o araba ile gelip gittiğini biliyordum fakat nasip olmadı, eh bir kapı kapanır bir kapı açılır hesabı ben yine otobüs köşelerinde sürterken Serkan her sabah erkenden kalkıp araba ile ufak da olsa bir serviscilik yapıyordu.

Otobüs beklerken aynı durak da Merve ile karşılaştık işe başlamıştı Serkan hiç bahsetmemişti. Aynı otobüse binecektik tıklım tıklım sabah otobüsüne bir de bir tanıdığın denk gelmesi hiç de istediğim bir şey değildi ayak üstü bir muhabbet gereksiz bir iyi günler dileği basit ucu sonu bir yere bağlanmayan sohbetler. Zaman israfı gibi bir şeydi. 165 boylarında 60 -65 kilo minik bir kadındı Merve otobüs gelince hali ile birlikte bindik biraz ilerledik ama sonra daha da dolan otobüsde iğne atsak yere düşmeyecekti, biraz da bedenimin yardımı ile arkadaşımın karısıdır diye Merve’ye yer açmış onun en azından rahat bir yolculuk yapmasını sağlamaya çalışmıştım, bu hergü böyle mi olacaktı!

Otobüs hareket eder etmez sallanıp insanlar birer konserve parçacığı gibi son yerlerini almış duraktan ilerlemeye başlamıştı. İnsanların bedeni birbirini değiyor, sürtünüyor kimi ter kimi parfüm kokuyordu. Merve ise arkası bana dönük önünde tutunduğu demir öylece gidiyordu ilk defa bu kadar yakın duruyorduk birbirimize aklımda kötü şeyler geçmemişti hiçbir kaç durak sonra kalabalık daha da artmış gürültüler çoğalmış ve ister istemez Merve’nin kalçalarına temasım başlamıştı. Gayri ihtiyarı kendimi geriye çeksem de bir süre sonra dayanamadım ve resmen Merve’nin götü kucağımda yolculuk devam etmeye başladı. Bir ara eğilip kulağına özür dilemek geçti içimden ama bu ne kadar anlamsızcaydı, onun yerine başka şeyler düşünmeye olabildiğince saçma sapan konulara yönelmeyi düşündüm. Çünkü sertleşmek ve bunu Merve’ye hissettirmek istemiyordum ama ne fayda biraz sonra kot pantalonumdaki yarağım kalkmaya başlamış, mervenin giydiği bol siyah eteğin altına vurmaya başlamıştı. Yavaşça eğilip bütün utancımla “kusura bakma” diyebildim. Zira bu sertliği fark etmemesi imkansızdı “önemli değil” dedi …

Yolculuğun biran önce bitmesini istiyordum çok utanmıştım. Bir anda Merve’nin o sert götünü geriye doğru bastırması beni şaşırtmıştı acaba etkilenmiş miydi? Neler düşünüyordum böyle hatta bu geriye bastırma aşamasında ayağıma basmış gülümseyerek özür dilemişti sesindeki titreme dikkatimi çekmişti. Artık saklayacak bir şeyim kalmamıştı ellerimi mecburen demirlere doğru uzatınca Merve benim ve demirin arasında kalmış resmen iş arkadaşımın karısı kollarımın arasında duruyordu. Tam o esnada kaba saba bir herifin iteklemesi ile daha da yüklenmiştim Merve’nin o sert kalçalarına Merve ise hiç beklemediğim bir hareket yapmış ayak parmaklarının üzerinde hafifce yükselerek sikimi tam olarak götünün aralığına alıvermişti. Otobüs sarsıldıkça Mervenin göt yanakları üzerinde gidip geliyordum, nefesim ensesine değiyordu o da yavaşça kendini geriye bastırıyor sikimin kalınlığını hissetmek istercesine bana dayanıyordu. Ne yapıyordum böyle aldığım zevk artık bütün gardımı düşürmüştü, demirde yan yana tutunan ellerimiz artık birbirine dokunuyordu ani bir fren hareketi ile Merve artık kollarıma yapışmış küçük bedeni ile bana teslim olmuştu iyice sokuldum köklemek ister gibi fırsat kolluyor fren hareketi ile resmen siyah eteğin üzerinden Merve’nin sıcaklığını duymaya çalışıyordum.

Ellerimin birini serbest bırakır bırakmaz sol kalçasının üzerine gitmiş göt yanağını tutmuştum, cesaret miydi bu çılgınlık mı yoksa önümdeki sike esir olmak mıydı ya Merve şuan neler hissediyordu acaba sadece zevk mi alıyordu hem de kocasının iş arkadaşına kendini fordlatarak götünün yanağını sıkıp okşamaya başladım ses çıkarmamıştı hatta kendini daha da öne bastırmıştı bütün avucum mervenin eti ile dolmuş sikim zonklamaya başlamıştı. Merve’nin göğüsleri inip inip kalkıyordu görebildiğim kadarıyla bir zevk denizinde boğulmak üzereydik, tam düşecek gibi olduğumda refleks olarak ona tutunmuş ve öyle de kalmıştım ellerim karnındaydı hala bir şey dememişti son bir çılgınlık neden olmasın!

Elimi karnından aşağıya indirirken etrafı şöyle bir kolaçan ettim. Kimse bizi görecek durumda değildi. Eve nihayet Merve’nin o kasıklarından aşağı inmiş kuytusuna ulaşmış elbisenin üzerinden de olsa çaktırmadan okşamaya başlamıştım. Parmaklarımı batırıyor, arkasına sikimi yaslıyor diğer elimle de tuttuğum sol göt yanağını okşuyordum resmen azgın bir boğa gibi soluk alıp veriyordum. Gözü dönmüş bıraksalar oracık da haşırt diye iş arkadaşının karısını çatır çatır sikecek bir boğa…

Bir el sikimi sıkıca kavrayıp okşamaya başladığında Merve olduğunu anladım, başını okşuyor onu avuçlayıp bırakıyordu. Terlemiştim o güzel biçimli elleri erkekliğimde dolaşıyor beni daha da hırslandırıyordu. Kulağına eğilip seni sikmek istiyorum dememek için kendimi zor tutuyordum hatta dudaklarına yapışıp emmek istiyordum.

Merve ile bu gizli dünyada ikimiz de birbirimize otuzbir çektiriyorduk. Merve götünü sikime vuruyor kıvranıyor bense durmadan okşuyor parmaklarımla amında daireler çiziyor için bastırıyor kokusunu çekiyordum bu küçük fıstığın çok geçmedi sikimi öyle bir sıktı ki avuçlarındaki alevi hissetmiştim Merve boşalıyordu “hıııı” diye bir ses çıkarıp dudaklarını ısırmış arkasına dönüp kızarmış yanakları ile bana bakmıştı çok geçmedi ben de sarsılmaya başladım ve pantalonumun içine attırmaya başladım….

Şimdi ikimiz de rahatlamıştık. Biz miydik rahatlayan yoksa arzulu bedenlerimiz mi nasıl bakacaktım iş arkadaşımın yüzüne az önce resmen karısını okşamış hatta amının kıvrımlarını keşfetmiştim. Daha da önemlisi şuan ne olacağı idi ne Merve ne de ben hiçbir şey demiyor toparlanmaya çalışıyor eski pozisyonumuzu almaya çabalıyorduk. Yaptığımız şeyden pişman mıydı, gerçi ne yapmıştık ki eminim Serkan ile evlenmeden elleyip okşatmıştır kendini ama bu aynı şey miydi hem ne biliyorum kendimi haklı çıkarmak için kadına neler söylüyordum. Neyse ki otobüs yavaş yavaş boşalıyor ve aramızdaki mesafe giderek açılıyordu. Bir şeyler demeliydim içim içimi yiyordu

Müsaade eder misin dedi Merve ses tonundan hiçbir şey anlamadım ve iyi günler deyip kafası önde yavaşça indi ben ise arkasından öylece baka kaldım biraz önce okşadığım arkadaşımın karısının…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir