Minicik’teki kocaman yarak

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Minicik’teki kocaman yarak

Sana ve en yakın arkadaşına takılan iki delikanlıdan sen git daha yakışıklı olanı ayarla, üniversite bitince evlen. Aklını değil ruhunu dinle ve salak gibi yakışıklılığa kan, ergen salak bir kız olarak. Ama dallama askerden döndükten beri evde onbire kadar yatan, işsiz olup iş beğenmeyen, bir de üstüne kelleşip kendini salan bir tipe dönüşsün. Bu yetmezmiş gibi sanki ağaymışçasına ayağına hizmet bekleyen bir ayı çıksın içinden. Sevişirken bile içerden seslensin yataktayım gel geç olmadan sevişelim. Utanmasa hiç kıpırdamayacak çükünü ben kaldıracağım, ben beyimizi yormadan üstünde tepineceğim, o da zıbarıp uyuyacak. Ben iki aydır maaş alamadığım işe gitmek için sabahın köründe kalkarken o dana da uyusun sonra. Yaşanan saçma sapan yarım yamalak seks sonrası sabaha kadar sosyal medyada gezerek yorulduğu için uyumak hakkı. En yakın arkadaşım da gitti küçüklüğümden beri bana asılan abimin de arkadaşı olan diğeri ile evlendi. Kilolu iri yarı herife Minicik derlerdi hep, adı da öyle kaldı aramızda.

Şimdi yeni evlerinde akşam yemeği sofrasında benim işsiz kel yine boş boş iş projeleri anlatır kendini överken, Minicik’in karısı en yakın arkadaşım Merve, yaşgünü için kocasının aldığı arabadan bahsediyor. Evleri saray yavrusu, Minicik, otuz yaşında baba işini üç katına çıkaran bir herif. Parasını da ben yiyeceğime bu karga burunlu, göğüssüz Merve yiyiyor. Evi gezdiriyor. Yatak odaları da yatakları da dev gibi, Merve kocasının gövdesi altında nefessiz kaldığını defalarca anlatmıştı. Ben de nasıl tatsız tutsuz üzerimde tepindiğini. Benim çulsuz ama kendini patron sanan kocam evden çıkarken gömleğimi eteğimin içinden çıkarmış, neymiş kalçalarım gözükmesinmiş. Merve ise kolsuz bir penye ile olmayan göğüslerini, bir tayt ile de tahta götünü sergiliyor. Bugünlerde işleri de sakin keyfi yerinde nasıl kaçacağımı bilemiyorum yataktan, sabahları erken gidiyor da rahat rahat uyuyorum diye anlattıkça daralıyorum. Off iyice çıldıracağım. Yardım bahanesi ile mutfakta gömleğimi içime soktum. Kemeri iyice sıkıp gömleğin göğüslerimi sarmasını sağladım. Ben götürürüm dedim kahveleri. Biraz gözü gönlü açılsın kocasının, daha çok ısrarlı olsaydı neleri kazanacağını görsün. Ah Minicik, lise yıllarımda abimi görmeye geldiği günlerdeki gibi gözlerini kaçırarak vücudumda gezdirdi, pembe yanakları kızardı. Karşısına oturdum, her kaçamak bakışında gülümsedim. Benimkinde olmayan herşeye sahip erkeği ödüllendirmeliyim. Yan dönüp Merve ile konuşurken kıçım ona dönük, onun kocama bakıp konuşurken etek ile gerilen kalçalarımdan başka şeyi görmesi mümkün değil. Biz kalkana kadar sürdü gösterim, gerine gerine gösterdim gömleği geren göğüslerimi, toplanan etekten gözüken bacaklarımı. Kız kıza gülüyormuş gibi öne eğildiğimde tabak gibi çıktı ortaya kalçalarım. Yerinde rahat duramaz oldu, kucağına bir yastık koyup oturdu.

Kıskandı tabi öküz kocam, yolda başladı söylenmeye her yerin meydana çıkmış diye. Gömlek ıslandı mutfakta ne yapayım yabancı mı var, abim sayılır o benim. Eve gittik aynı olağan sevişme. Ben dizi seyrederken içerden emir geldi. Gel ben hazırım uyuyacağım. Hayır demek kavga gürültü, kocaya karşı çıkan kötü kadın olmak onun gözünde. Siki havada yatakta, altı çıplak üstünde atleti. Tam bir seks bombası yani. Soyunup yanına gireceğim, biraz boynumu dudaklarımı öpecek, göğüs uçlarımı okşayacak, kucağına oturtacak, hazır mıyım düşünmeden, bir iki git gelden sonra misyonere geçeceğiz ve ben tam havaya girmek üzereyken yığılıp kalacak üstümde. Beyimizin zevki önemli olduğu için de o değil ben korunacağım. Prezervatife para vermesin diyedir mutlaka bu bahanesi de. Bu ritüelimiz haftanın üç veya dört gecesi aynı. Bu da övünç meselesi, diğer kocalar haftada bir zor yaparmış. Bir olsun da tam olsun, evliliğin ilk günlerindeki heyecanlar ile yaşadığım orgazmlar, uzak bir anı artık. Sonrasında uyuma şansım da yok. Kalk duşunu al öyle yat talimatı peşi sıra gelecek. Ben sabah yedide kalkıp annemden aldığım para öğlen yemeğine kalsın diye yürüyerek işe giderken, beyimiz sözde iş arayacak ama on bire kadar uyuyacak, akşam onda kahveden babasından aldığı cep harçlığı ile dönecek.

Off ilk dersten çıktım aklım dün gecede, o saray yavrusu evde kaldı. Ben olmalıydım o hayatı yaşayan. Ben olmalıydım sabahın köründe buz gibi havada işe yürümek yerine kendi arabamla işe gelen veya çalışmayıp sıcak yatakta tembellik yapan. Sıcak yatakta beni eze eze siken kocamı düşünerek uyuklayacaktım belki de. Kesin kararlıyım artık değişecek bu devran, o ya da bu şekilde. Minicik’e yazmak için bir bahane bulup mesaj attım. Benim herife bir iş ayarlasana şirketinde asgari ücret bile olsa yeter. İş beğenmiyor bir iki şey teklif ettim diye cevap yazdı. Sinirlendim iyice. Haberim yoktu diye üzüntülü bir surat gönderdim. Üzülme sen ayarlarım bir şeyler senin üzülmene dayanamam cevabına teşekkür öpücüğü emojisi gönderdim. Sonra derse girene kadar devam etti yazışmamız havadan sudan, biliyorum sıkıntılarınızı Merve biraz anlattı cümlesine tekrar üzüntülü surat gönderdim, böyle güzel karısı var seni mutlu etmek için her şeyi yapmalı aslında diye cevap yazdı sonra da ekledi konuşayım istersen. İltifat hoşuma gitti, yıllar önce abimin ağzını yoklamış benim için, hayır cevabımdan sonra ikiletmemişti. Hala boş değil demek ki bana. Biraz bekleyip inceldiği yerden kopsun harekatıma başladım. Abi ya aman boşver dedim doğru düzgün kocalığını mı gördük evlendiğimizden beri, konuşsan değişecek mi öküz yazdım. Merve ondan da bahsetti diye gülücük gönderince utanmış bir surat gönderdim. Merve sizden de bahsetti diye cevabı yapıştırdım. Ne yapayım biraz kendimi fazla kaptırıyorum, o da bana fazla ufak tefek. İyice açılmıştık artık. En azından sizinkinin anlatacak bir yanı var diyerek pası ortaya bıraktım. Bir beş altı dakika yazamadı. Derse girmek üzereyken çıkışta uğrasana üzgünsün aklım sende kalır şimdi, kahvemi içer dertleşiriz yazınca tamam yazdım sadece. Zaten beklediğim de buydu.

Ders çıkışı okulun servisi ile eve attım kendimi. Baldızın kınasında kadın kadına olduğum için giydiğim geniş V yakalı kısa elbiseyi geçirdim üstüme. Külotlu çoraplarımı çıkartıp şeffaf uzun çoraplarım ile bacaklarımı belli ettim. Elbisenin beline bir kemer takınca da neredeyse miniye döndü etek boyu. En son uzun montumu giymeden parfüme bulandım. Ya sen işe gireceksin kocacım ya da Minicik sevgili karın Şeyma’nın bir yerlerine girecek ama hangisi olursa olsun elimiz biraz para görecek. Beyaz gerdanım göğüs çatalıma kadar ortada ve göğüslerimin şekli dar elbiseden belli. Cebimde kalan on lirayı harcamamak için dolmuşa binmeden yürüyerek ofisine gittim. Asansörde rujumu tazeledim. Koskocaman katta yıllardır tanıdığım sekreteri karşıladı, içeri girdiğimde telefonda konuşuyordu. Karşısındaki koltukları işaret etti, tam masanın karşısına gelen ikili koltuğa otururken montumu çıkardım. Bol etek kısmını havalandırarak yerleştim, etek dizlerimin oldukça üstünde kaldı oturunca. Telefondakini dinlerken gözleri büyüdü ve vücudumu baştan aşağıya süzdü. Bu sefer gözlerini kaçırmadı beni seyrederek o da gelip karşımdaki koltukta devam etti konuşmasına. Kahvem geldi bile. Çok şıksınız dedi yaşlı sekreteri, buradan bir düğüne gidiyoruz diye gönderdim başımdan.

Ne bu güzellik bugün her zamankinden bile güzelsin dedi telefonu kapatır kapatmaz. Yok ya sıkıntıdan kendimi iyi hissetmek için değişiklik yapayım diyerek gülümsedim. Kıpkırmızı oldu bile tombul yanakları. O da haklı genç kızlığından bu yana ona ters davranan kadın iki gündür her yerini sergiliyor karşısında. Ne yapacağını ne diyeceğini bilememesi doğal. Beyaz ince çoraplarım ile karşısında uzanan bacaklarımda gözleri dolaşıyor, deri koltuğa gömüldüğüm için zaten dizimin bir karış üstünde kalan etek, kalçalarıma kadar yapışmış halde. Üç beş boş laftan sonra, kocam hakkımdaki tüm şikayetlerimi sıralıyorum, evlilikten hiç bir beklentimin karşılanmadığının üstüne basa basa. Bacak bacak üstüne atıp geri yaslanırken neredeyse her yerimi sergiliyorum artık. Bacaklarımın arasına anlık bir bakışını yakalıyorum. Kahve bardağını bırakmak için eğilip pozisyonumu bozmuyorum, göğüs dekolteme kayıyor gözleri. Artan kızarıklığı ile birşeyler geveliyor sadece. Tekrar geri yaslandığımda etek boyum mini şorta inmiş durumda. Nasıl çözeceğiz sizin sorunları gibi bir laf atıyor ortaya. Gözleri doğrudan bacak aramda artık. Konuyu alevlendirmek için dert bir değil ki mutlu ettiği ne var ki hangisini çözeceğiz gibi cümleler söylerken yine telefonu çalıyor. Telefon için kalkarken önündeki kabarıklık saklanacak gibi değil, kumaş pantolondan bile belli. Kendime bakıyorum eteğim tahmin ettiğim gibi kaba etlerime kadar sıyrılmış. Az evvel oturduğu yerden açık renk çamaşırımı bile görmüştür büyük ihtimal.

Telefonu kısa kesip masada kaldı. Önündeki o sertlikle gezinmek istemiyor kesin. Bir iş yaratalım bakalım şuna ama kabul etmezse yapacak başka bir şeyim yok diyor. Aman tak etti artık canıma abi diyorum, sana minnettar kalır herşeyi yaparım borçlu kalmamak için. Yıllardır istediğim bir tek şey var aslında cümlesi hırıltı ile çıkıyor ağzından. Duymamazlıktan gelip nedir o demiyorum. Gözlerinin içi de kızarmış alnı terlemiş durumda. Tüm çekingen tavırlarına rağmen, karşımdaki sağlıklı bir erkek ve karşısında her yerini sergileyen bir kadın var. İyi bile dayandı. Ofis telefonunu açıp biz buradan yemeğe çıkacağız, sen beni bekleme çık deyip kapatıyor. Cep telefonunu açıyor şimdi, uzaktan gelen kocamın sesini tanıyorum. Bak güzel bir iş var yeni şantiyede, oradaki adamları çekip çevirecek senin gibi bir yöneticiye ihtiyaç var. Yönetici mi tek başına çorap bile giyemez ki o. İyi akşam kahveden ben gelmeden kalkmayın yemek yer ayrıntısını konuşuruz diye devam ediyor.

İstediğini aldın hiç ihtiyacım olmayan bir pozisyon yarattım kocana. Sağol abi diyorum borçlu kaldım sana. Ayağa kalkmadan kravatını çıkartıyor, gömleğinin kollarını kıvırıyor, ayağa kalktığında ise önündeki şişlik yumruğum kadar. O halde kalkıp yanıma oturur oturmaz dudaklarıma yapışıyor. Beklediğim bu ama yine de biraz geri çekiyorum kendimi. Boynumu sertçe kavrayıp tekrar dudaklarıma yapışırken diğer eli göğsüme yapıştı bile. Dur abi yanlış bu yaptığın diyorum. Kendimi ağır satmak veya istemediğimden değil. Aklıma ilk gelen cümle bu. Bir de altına yatmayı kafaya koyup gelmek ile bunun gerçekleşeceğini fark etmek ayrı şeyler.

Sikerim yanlışını da seni de hırlaması ile bacaklarımı koltuğun üzerine çekip üzerime abanıyor. Dev gibi cüssesi ile bacaklarımı kaldırması ve üzerime yığılması çocuk oyuncağı onun için. Abi dur derken o boynuma saldırdı bile. Bacaklarım iki yana ayrılmış boynumu yalarken göbeği altında eziliyorum. Dudakları dudaklarımda. Etli tombul dudakları ile ağzımı kavrıyor. Ohhh seni o kadar istedim ki. Karım olacaksın birazdan, offf ne sıcak. Kocaman eli bacak aram ile buluşmuş bile. Beni de bir sıcak bastı şimdi. Karısından uzunum ama yine de bu kilolu cüssesin altında nefessiz ter içinde kalmış haldeyim. Sikilmek için gelmiştim sikecekti birazdan yine de iki elim yanda tepkisizim herifin altında. Doğal inlemelerim dışında tepkisiz. Elbisenin V yakası içinden elini sokup bir göğsümü kavradığında elbisenin yakasından yırtılma sesi geldi. Elleri ne kadar büyük, iri sayılabilecek göğüslerimden birini tek eli ile kavramış, etli dudakları ile boynum ve dudaklarım arasında gezmekte. Göğsüme gelem ilk dil darbesi ile inlemeleri tamamen serbest bırakıyorum.

Biraz doğrulup elbisemi iyice yukarı topladı, belimi kaldırarak yardım ettim ben de. Artık dönüş yok oyuna da gerek yok. Bir elini çamaşırım üstünden kadınlığıma atarken, daha sesli inlemeye başladım. Am dediğin böyle olmalı diyerek daha sert avuçladı. Şimdi parmakları çıplak tenimde. Elini çekmeden tek eli ile kemerini çıkarmaya çalıştı. Doğrulup yardım ettim çözmesine. Boştaki eli ile fermuarını indirdi. Pantolon ile külodunu çekeleyerek belinden düşürdü. Bacaklarım katlanmış kadınlığımı keşfeden parmaklarının baskısı ile inlerken, karşıma sahibine benzer bir organ çıktı. Tombul, altındaki şişman traşlı torbaları sallanan, tombul gövdesi açık renk, yine pembemsi mor kalın başı yukarı bakan bir alet. Tek gördüğüm sik olan kocamınkiyle uzaktan yakından ilgisi yok. Karım olmak üzeresin, hazır amcığın diyerek bacaklarımı iyice ayırdı. Evet hazır, sanki bir şeyler şimdiden damlıyor içinden. Yapma dedim yeniden, sanki etkisi olacak sanki tek istediğim sikilmek değilmiş gibi. İki eli ile omuzlarımı bastırdı, acıdı omuzlarım, şişman gövdesi ile iyice bacak arama yerleşti. Sikinin başını çamaşırımda sonra kadınlığımın üst taraflarında hissettim. Sert ve kalın. Oralarıma değen kocamın sikinden daha geniş bir alana baskı yapıyor. Bir iki defa daha denedi kanepe üzerindeki garip halimizden girişime yerleşemediği için omuzlarımı bastıran bir eli ile bacaklarımı iyice açtı, diğer eli çamaşırımı yana çekince sikinin baskısı kadınlığımı kapladı. Kilodumu bile çıkarmadan sikecek beni. Elleri tekrar omuzlarımdan bastırdı, kanepeye gömüldüm iyice, ağzını kapa dedi, anlamadım. Çok kısa sürede anladım. İçime saplanan sik dar bir deliğe giren piton gibi yara yara yerleşti kadınlığıma. Bağırtımı susturmak için bir eli ile ağzımı kapadı. Siki iyice yerleşince durdu, çıkar lütfen çıkar çıkar diye ağzımı kapatan eli altından zor konuşarak çırpındım altında. Tombul yanakları kırmızı, gözleri gözlerimde bekledi. İçimde parçalanmanın yangını, karnım dev göbeği altında ezilmiş, elinin kapattığı ağzımdan zor nefes alarak çaresizce bekledim ben de. Elini çekti, karım oldun işte, karımsın diye beli oynamaya başladı. Amına girerken ki gözlerini hayal ettim hep, hayalden çok daha güzel diye hızlandı. Ohh kızlığım giderken bu kadar gerilmemişti içim. Ter, sancı ve artan bir zevk.

Kalın kolları ile bacaklarımı iyice havaya dikti, dizlerinin üstünde daha hızlı bir tempo ile sikmeye başladı. Kızarmış alnında ter damlaları birikiyordu, aynı terleme kasıklarımdan benim vücuduma da yayılıyordu. Nasıl alabildim bu kadar kalın bir aleti. İçimdeki doluluk hissi kıpırtısız bırakıyor, kadınlığımın içi ise sanki tüm göbeğimi kaplayacak kadar genişlemiş. Her darbesinde birisi yakamdan çıkmış diğeri sütyen içindeki göğüslerim savruluyor. Yıllar önce yapabilirdik, sadece benim olabilirdin diyerek aynı hızla üzerime abandı. Göğüslerim ağırlığı altında ezildi iyice. O da ben de ter içindeyiz, hiç bu kadar terlememiştim sevişirken. Karım oldun bak karım oldun oo. İyi sikiyor muyum karımı. Tekrar ağırlığını verdi üzerime. Terden yüzüme yapışmış saçlarım. Dayanmak mümkün değil, bu kalınlıkta bir sikin verdiği zevke, sızıya, doygunluğa. Özlediğim orgazm kasılmaları ele geçirdi artık bünyemi. Ahh çok güzel sikiyon ahhh bak gözlerimden yaş geliyor ahhhh. Ben de boşalayım mı aşkım off ne güzel amcığının içi. Nefessizim hem üstümdeki ağırlıktan hem de kadınlığımdaki bayramdan. Durma boşal dememle dev elleri koparacak gibi iki göğsüme yapışıyor, koparacak gibi sıkıp devam ediyor batırmaya. Elleri terlemiş göğsümden kayarken son bir darbesi ile bağırıyorum o ise içimde duruyor. İçimdeki yangının ne olduğunu biliyorum. Mümkünmüş gibi kalın siki başı sanki daha da kalınlaşıp kalp gibi atıyor, içime lavlar bırakıyor. Üç dört dakika sürdü tüm sevişmemiz ama ikimizde savaştan çıkmış gibiyiz.

Dudaklarımı öperek tek aşkımsın gibi sözler fısıldayarak çıkıyor içimden. Yan yana nefes nefese duruyoruz, yarı giyiniğiz ikimiz de. Kalın sikin üstünden dölleri akıyor hala. Çantamdan gelen telefon vızıldamasını zar zor duyuyorum. Kocam arıyor. Her zamanki öküzlüğü ile nerdeydin iki kere aradım, diye söyleniyor. Ev işi yapıyordum duymadım diye başımdan savıyorum. Bacaklarım kapalı ama kadınlığım hala açıkmış gibi hissederek eteğimi elbiseyi toparlamaya çalışıyorum. Elbisenin yakası sökülmüş göğüslerim yarı ortada. Akşam yemeğe gelmeyeceğim diyor, Minicik nihayet akıllanmış bana bir müdürlük verecek, gece gelince kırmızıları giy kutlarız deyip kahkaha atıyor. Kırmızı iç çamaşırlarım tek fantezisi. Ben telefon ile konuşurken Minicik de giyinmiş karşımda hazır. Ayağa kalkarken zorlanıyorum dengemi bulmak için. Başım dönüyor. Elbiseyi yırtmışsın diye takılıyorum. Ayaktayız yüz yüze eli kalçalarıma iniyor küçük bir öpücük dudaklarıma. Birazdan kendin çıkarırsın yırtılmaz. Geç oldu eve gitmem lazım deyince gülüyor. Evet size gideceğiz zaten ve seni o kavatın yatağında bir kere daha sikeceğim. Olmaz diyorum olur olur burada istediğim gibi sikemedim. Kendimden geçtim daha nasıl sikecek ki. Yakalanırsak diye heyecanlanıyorum, bir şey olmayacak rahat ol, giy montunu çıkalım.

Dev gibi jeepinde bize doğru yola çıkıyoruz. Kendimi temizleyemedim bile, çamaşırımdaki bacakaramdaki ıslaklığın çoğu onun dölleri. Bizde olmaz diye tekrarlıyorum. Bindiğimizden beri iki aşık gibi tuttuğu elimi bırakıp arabadan kocamı arıyor. Kocamın sesi arabada yankılanırken eli bacaklarımı okşuyor. Benim işim uzadı siz benden kebap filan söyleyin, gelince öderim, bekleyin. Beleş yemek duyan kocamın sesindeki mutluluk arabada çınlıyor. Tamam sen gelmeden kalkmayız. Nasıl kalksın ki hesabı ödeyecek olan Minicik. Yine el ele konuşmadan eve kadar geliyoruz. Yüz metre ileride iniyorum, kapıya gelince ara zile basma sakın ben açarım apartman kapısını diyerek acele ile inmeye çalışıyorum. Elimi bırakmıyor. Üstünde hiç bir şey olmasını istemiyorum diyor, on dakika zaman ver bana diye çıkıyorum arabadan.

Eve girince fark ediyorum kalbimin çok hızlı attığını. Montu atıyorum yere. Bacak aramdan çorabımın üzerinden sızan soğuk sıvıya dokununca elime dölleri geliyor. Elbisenin yırtık yakasından sütyenim ortada. Üzerimdeki her şeyi banyoda çıkarıp makineye tıkıyorum. Yıkanmaya fırsat olmadan telim çalıyor. Kapıya gelmiş bile. Kimse görmeden içeri girmesi lazım, otomata basıyorum. Merdivenleri çıktığını duyunca da evin kapısını açıyorum. Yüzüne bile bakmadan sarıldığım havlu içinde banyodayım diye koşuyorum içeri. Kadınlığımın çevresi kızarmış sanki, ılık su ile temizleniyorum, göğüslerimde bir sızı var. Aynaya bakınca fark ediyorum sol göğsümde iki pembe kızarıklık. Parmaklarının izi. Kocam görürse ne yaparım. Bunları düşünerek banyodan çıkmamla çığlık atıyorum. Yatağımın üzerinde çırılçıplak bir dev beklemiyordum. Dikkat et biraz göğüslerimde iz bırakmışsın. Nerede diye üzerime sarındığım havluyu çekerek yatağa deviriyor beni de.

Kocam görse ne diyeceğim. Bir iki gün hastalandım de sevişme geçer, benimki sikilmekten bitap düşünce hep aynı yalanı atar. Haksız değil dememe gülüşüyoruz. Yatak içinde öpüşerek birbirimizin göğüslerini okşayarak oynaşıyoruz. Hep sana yakın olmak için Merve ile takıldım, sonunda karım oldu ama hiç sevemedim. Hele yatakta hiç istediğim gibi olamadı. Yatakta oynaşırken bunları anlatıyor. Ama o pek şikayetçi değil diyorum. Sen de bir saat önce pek memnundun diye dudaklarıma yapışıyor tekrar. Kocaman dili ağzımda, aşağıda düşündüm, senin okula yakın bir ev tutacağım istediğimiz zaman istediğimiz kadar doyasıya sevişeceğiz. Eli bacakarama indi, bırakamam seni karımsın artık, boynuma göğüslerime iniyor kalın dudakları, göğüs uçlarım kayboluyor ağzımda. Bırakma seninim. Senin yüzünden sıska karıya kaldım yıllardır borcun var bana sike sike alacağım. Gülüyoruz. Yine dudaklarımda. Dev elin kalın iki parmağı da kadınlığımın girişini kaplamış durumda. Sikilmek istiyor bak, şimdiden hazır mısın karıcığım, evet hazır yavaş yavaş ama diye inliyorum. Boynumu emerken fısıldıyor, sik beni kocacığım de sik beni amcığım senin de. Parmağı içime gömüldü şimdiden, hadi kocacığım, koca sikli kocam, bak seni bekliyor.

Üstüme tırmanıyor, bacaklarımı iyice aralıyorum bu sefer. O devi almanın en kolay yolu bu. Göğüslerime saldırıyor. Acıtma lütfen. Mümkün mü. Pençe gibi elleri. Merve kimbilir ne acılar çekmiştir. Tek eli kızın belini kavrar, siki kolundan kalındır. Kocaman yumuşak dudakları göğüs uçlarımı büyütüyor. Offf hiç mi yenilmedi bu memeler, taş taş. Göbeğime inince gıdıklanıyorum, bacaklarımı iyice aralayıp havaya dikiyor. Pençeleri kalçalarımda, off göt dediğin bu işte, sert sert sıkıyor aynı anda kalçalarımı, dili kadınlığımın dışında sonra bacaklarımın arasında geziyor. Ah belki aylar var kocamın oralara inmediği. Aşağıya bakıyorum tombul yanakları kıpkırmızı olmuş, bacak içlerimi öpüyor, kadınlığıma övgüler düzüyor. Offf beklenmediğim anda o koca dil yan taraftan bir tur ile amının tamamını geziyor. Etli dudakları kadınlığımın dudakları ile buluşuyor. Ballı bu amcık ballı. Ye kocacığım ye demem ile, ohh benim etli amcıklım sesleri ile saldırıyor. Pençeleri şimdi göğüslerimde. Arada ah her yerini aynı anda yemek istiyorum derken ayrılıyor aşağıdan. Göğüslerini, amını, dudaklarını aynı anda istiyorum güzel karımın. Aşk ile ama eze eze geziyor her yerimi. Bacak arama tekrar indiğinde kafasını biraz bastırıyorum orada kalması için kocan amını yiyecek şimdi diyor, ye karını senin amcığın o diye inleyince saldırıyor. Arada ayrılıp amımı seyredip tekrar saldırıyor. Etli siki gibi kalın dili içime girdikçe yatak odamda yılardır duyulmayan çığlıklarım başlıyor. Gözlerimden yaşlar süzülürken, dudakları arasında hapsettiği bızırımı bırakması için başını itekliyorum. Karnımda özlediğim kelebekler uçuşuyor. Geriliyor bacaklarım. Unuttuğum orgazm bir günde ikinci defa karşımda. Doyamadım tadına bal gibi amcığın diyerek yanıma uzanıp göğüslerimi dilliyor. Uçları tavanı gösteriyor göğüslerimin, hadi sikim seni bekliyor aşkım.

Beni üzerine çekiyor. Dizlerinin üzerine oturup siki kavrıyorum üzerine oturmak için, ıslat biraz istersen daha rahat olur. Benim de istediğim o aslında ama bir anda saldırmak istemedim sikine. Dev başını dilimle geziyorum. Başı ağzımın kenarını gerse de ağzıma sığıyor. Aferin karıcığıma aferin. Nasıl soktun bunu bana kocacığım diyerek boydan boya yalıyorum. Bu sik için ayrı bir seans ayırmalı. Dakikalarca yalanacak güzellikte. Elim çevresini zor sarıyor. Başını emiyorum tekrar. Sok artık amcığına. Parlayan siki girişime ayarlayıp yavaşça kendimi bırakıyorum. Köküyle buluştuğumda bu sefer acıdan ve sancıdan bir çığlık kopuyor ağzımdan. Bürodaki dar alandaki sevişmede bu kadar girmemişti demek içime. Kalçalarıma yapışıp kıpırdamamı engelliyor, tamam geçti yavaşça yavaşça sikeceğim güzel karımı. Off bu şeyi soktuğu karıları sakinleştirme yöntemi bu galiba. Amcığın alev alev eritecek sikimi, sevdin mi kocanın sikini derken üzerinde terlemem artarak salınıyorum. At gibi sikin, at değil tokmak sikliyim ben, ohh evet tokmak sikli kocam. Artık hafif hafif oturup kalkabiliyorum üstünde. Kalkınca kadınlığımın içi geri kazınıyor gibi, beynimin içi uyuşuyor. O ise göğüs uçlarımı eziyor bir yandan. Birazdan ne olacak biliyor musun güzel götlüm diye kalçalarımı tokatlıyor. Ne olacak derken sesim inlememle uzuyor, seni altıma alıp sikeceğim, sik istediğin gibi sik. Evimizde kıçını da tokatlayacağım. Ohh kızart, kızart götümü.

Çevirip altına aldı tek defada gömdü tekrar sikini. Bacaklarım omzunda hızlanarak girmesi korkunç bir doluluk ve sürtünme ile çıldırtıyor içimi. Bacaklarım göğsündeki terden ıslanıyor, kayıyor. Sert sert dibimi bularak vuruyor. Kocan söyledi mi hiç bana ne derlerdi gençken gittiğimiz orospular. Zorla soruyorum ne derlerdi oohhh, geldi bizim osurtan derlerdi. Hızlanarak üzerime abanıyor. Yüz kiloluk gövdesi şiddetle çarpıp ayrılıyor vücudumdan, siki dibimde bir yerleri parçalıyor sanki. Seni de şimdi öyle sikeceğim yılların acısını çıkartacağım osurta osurta. Bu ne demek düşünecek halim yok. Vücudum ter içinde, ellerimle çarşaftan güç almaya üzerimden anlık ayrılmalarımda ise nefes almaya çalışıyorum. Yatağın kenarına kadar çekeliyor beni, bacaklarım katlı onun ayakları yerde sert sert girip çıkıyor. En azından göğsümde ağırlığı yok, nefes alabiliyorum. Kadınlığımdaki kıvılcım, karnımda havai fişek gösterisine dönüyor. Kavatın yatağında mı sikiyorum karımı, offf ne güzel amcığının içi. Boşalmam sürerken beni daha da katlıyor şimdi pençeleri ile alttan kavradığı kalçalarım yataktan kesilmiş o her vurdukça çığlık çığlığa bağırıyorum. Doğururken ancak bu kadar genişlerim her halde. Geri çekilip içimden çıkıp tekrar vurdukça içim hava doluyor, pompa gibi kalın siki. Çarşafı sıkmaktan ellerim, katlanmaktan belim kasılmış durumda. Tekrar üzerime yığılıp o dev cüsseden beklenmeyen bir hızda giriş çıkışa başlıyor, bacaklarım farklı yönlere gerilerek bir boşalma eziyeti daha başlıyor. En yoğun orgazmım ama nefessiz ter içindeyim, üstümdeki dev vurdukça odada çığlıklarım ve arkamdan çıkan sesler yankılanıyor. Ohh dediği gibi gaz çıkarıyorum vurdukça. Utanmam mı lazım, gözlerimden süzülen orgazm yaşları. Gözlerimi açsam bile görüntü bulanık. Ahh bu orgazmdan da öte, nerde olduğumu unutturan bir sarhoşluk. Kenara devrilmesi ile derin nefes alabiliyorum. Baygınlık ve sarhoşluk sınırında geziyorum.

Göğüs uçlarım ile oynayıp dudaklarımı emiyor. Kalkıp tuvalete gidip giyinmesini terden sırılsıklam halimle seyrediyorum. Üzerime eğilip seni seviyorum karıcığım demesine, uzun uzun dilini emerek cevap veriyorum. Bir saat sonra filan duş yapıp çarşafları değiştiriyorum. Yeni işinden memnun sikini bana indirmeye gelen kocama adetim var diye kıçımı dönüp uyuyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir