Naif Sevgilim ile Kız Kardeşim Baloda…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bbw

Naif Sevgilim ile Kız Kardeşim Baloda…

Her şey ablamın evleneceği yaz başladı. Bende 2 yıl önce tanıştığım nişanlım David ile evliliğe doğru yaklaşıyordum ama ilk düğün ablamın düğünü olacaktı. David oldukça yakışıklı, karizmatik ve işi gereği oldukça diri vücutlu bir erkekti. O 31, ben 32 yaşındaydım ve aramızda mükemmel bir ilişki vardı. Kendisi bu mükemmel özelliklere sahip olsa da en sevdiğim özelliği oldukça naif olmasıydı. Bu kadar seksiliğine rağmen kadınlarla ilişkisinde utangaç, içe kapanık bir hale bürünür, kendisinin en seksi özelliklerini unuttururdu. Kendisiyle üniversitede tanıştığımızda da öyleydi ve bir çok hamle benden gelmişti. Ne yapacağını bilemez, eli ayağına takılır, komik bir hale gelirdi. Her zaman sertleşen, durmadan dik hale gelebilecek penisini ilk ağzıma alıp onu dilimin üstünde boşalttığımda dakikalarca teşekkür etmişti. 2 jenerasyondur Almanya’da yaşıyor olmamız da bizi kültürel olarak avrupalı yapmış ve bunu tüm hareketlerimize işlemişti. Bizde bu özelliklere rağmen David bir Türk genci gibi utangaç, kapalı ve şaşırtıcı derecede özgüvensizdi.

Hayatımız böyle devam ederken de kardeşim Alina’da erkek arkadaşı Jeremy’den ayrılmış bir şekilde o yazı geçiriyordu. Ailece o alkolik manyaktan ayrılmasına sevindiğimiz zamanlarda o durmadan ağlıyor, kendisini harap ediyordu. O günlerde üniversitenin son balosu ve ablamın evliliğinin aynı günlere denk geliyor ve kendisini ikisine de hazırlamak için ayrı bir uğraş veriyorduk. Baloya katılmayacağını söylese de buna izin veremezdik. Balo giderse evliliğimiz de giderdi. Düğünümüzde durmadan ağlayan bir kız kardeşe sahip olmak istemiyordum. Erkek arkadaşını çaldığına kesin gözle baktığı Sara’da mezuniyete geliyordu. Bu da süreci 2 kat zorlaştırıyordu. Bu yüzden balo kurtarılmalıydı. Bu yüzden başta güzel olduğuna emin olduğum ama sonrasında tahmin etmeyeceğim kadar kompleksleşen bir teklif yaptım kız kardeşime. Baloya güvenebileceği biri ile gitmesini. Tabii aklına hiç kimse gelmeyince, üstüne teklifimi yaptım. Kız kardeşimin öyle olmasına izin veremezdim. Ona nişanlım ile gitmesini söyledim. Başta kabul etmese de bir süre sarılarak kabul etti teklifimi. Böylece plan hazırlanmıştı. Alina ile David beraber baloya gidecek ondan sonraki günde düğüne gidecek ve akşamında yanıma geleceklerdi. Bu fikri David’e söylediğimde başta ne kadar şaşırsa da sonradan o da kabul etti. Üstüne de ekledi. diye sordu. O ana kadar hiç düşünmemiştim bunu. Aklımda tek olan Alina ile David’in beraber mezuniyete katılması, Alina’nın da mutlu ve güvende olmasıydı. Bir kaç saniyelik duraksamadan sonra David’e dönüp dikkatli olacağına güvendiğimi ve sınırları aşmayacağına inandığımı söyledim. O da teşekkür ederek, her an bilgilendireceğini söylerek dudaklarıma bir öpücük bıraktı.

Böylece balo gecesi geldi. Alina yukarıda hazırlanırken bende David’i hazırlıyordum. Çok stresliyim Selin dedi gömleğini giyerken. O gençlerin arasında ne yapacağım, nasıl yapacağım diye durmadan sorular soruyor, aklını anksiyete ve kararsızlık ile dolduruyordu. Sevgilim bu stresi kaldırmakta şimdiden zorlanıyordu. Ben sakin olmasını söyledikçe o daha da geriyor kendini, dördüncü kere bozduğu kravatını düzeltmeye çalışıyordu. Artık susması gerektiğini ve sakinleşmesi gerektiğini belirterek parmağımı dudaklarına götürdüm. Yatağımıza oturtarak altındaki iç çamaşırını indirdim. Her zaman hazır ve nazır aleti gene karşımda bütün zarafetiyle duruyordu. Sakin olmalısın diyerek dilimin ucunu sikinin ucuna değdirdim.

Offf sesi çıkmıştı tatlı sevgilimden. Sapından kavramış sadece ucunu yalıyordum. Bazen aletinin ucunu tamamen ağzıma alıyor onu bu pesimist düşüncelerden uzaklaştırıyordum.. O da tepki veriyor ”klasse” diyerek başımı aletine doğru bastırıyordu. Dimdik aletini sırılsıklam ediyor ve kocaman gözlerimle sik ağzımı diyordum. Alina kapıyı çalıp ”Hadi, gitmeliyiz” dediğinde sırılsıklam aletinin üzerine amımı hizalamış yavaş yavaş içime alıyordum. Geliyoruz dediğimde yalan söylemiyordum. Titrek sesimi Alina bile almıştı bence.

David sırılsıklam aletiyle içimde gidip geliyordu ve beni delirtiyordu. Immmh, sik beni, o gençlerden daha orospuyum ben diyordum. Evet, benim fahişemsin derken bile utanıyor, ilgisi dağılıyordu. En dibime kadar aldığımda gözlerinin içine zevk içinde yüzmek isteyen bir fahişe gibi baktığımda bile tam rahatlayamıyordu ama olsun, bu yüzden aşıktım ona ben. Sik, sik diye inliyor, tüm vücudumu dimdik Alman aletine saplıyordum. İçime gel lütfen dediğimde çok dayanamadı o da. İki eliyle götümün yanaklarını eze eze, ayıra ayıra içime serpti tohumlarını. Gözlerim kayıyor vaziyette üstüne attım kendimi. Kendime geldiğimde gülerek biraz rahatladın mı diye sordum: Gülerek dedi.

Aşağıda onları uğurladığımda çok ilginç 2 gün yaşayacaklarını tahmin edemezdim. Alina gülerek koluna girdiğinde David’in seksi kalçalarını sağa sola sallıyordu. Çok özgür ve rahat büyümüştü. Her zaman çok cüretkar giyinir, benden daha büyük göğüslerini en seksi şekilde sunar, tangasını eksik etmediği götünü de çok iyi kullanırdı. Spora hep meraklıydı. Ona borçluydu belki fitliğini. Fitliğine olan kıskançlığımı ben de spor yaparak iazalttıysam da dimdik göğüslerini ve kalçalarını hep kıskanmıştım kız kardeşimin. Doğru bir karar vermediğimi öğrenecektim yakında.

David ile ilk haberleşmem 2 saat sonra oldu. Bundan sonraki 48 saatte sadece telefonda ulaşabildim ona. Her şeyde böyle başladı.

-David, ne yapıyorsunuz? Neden haber vermedin bana?

-.

Bundan sonraki ilk temasımızda ise David biraz daha sessizdi. Ne olduğunu sorduğumda ise David beni gerecek ilk cümleleri kurmaya başlamıştı.

-Hayatım gençlerle danstaydım, özür dilerim dediğinde bir sıkıntı yok umarım diye soru sordum. Bir süre sessiz kaldıktan sonra David! diye seslenmemle nişanlım konuşmaya başladı. . Bir anlık şaşkınlığımı gösterecekken nişanlım devam etti.

Herkes yeni yeni sarhoş olmaya başlamıştı ve yapmak zorundaydım. Kızmadın değil mi? dedi. Bir sessizlikten sonra yapacak bir şey yok dedim ve dikkatli olun diyerek kapattım. Kapattıktan sonra sigarayı yakmam bir saniye içinde oldu. Sigarayı ne kadar hızlı içime çektim bilmiyorum. Ama işe yaramıştı. Bir sonraki konuşmamıza kadar yarım paket sigara içmiştim. Bir sonraki konuşmam ise beni biraz daha germişti.

Kanım çekilmişti. Ama söz konusu olan Alina’ydı. Ayrıca bu izni onlara ben vermiştim.Hiç bir şey demedim. David de demedi. dedi. Ben neye izin vermiştim acaba. 1 saat sonra David’e gene ulaştım. dedi. Hale mi diye sorduğumda evet Hale dedi. Hale, Alina’nın eski ev arkadaşıydı. Görüp görebileceğim en orospu kadındı. Her yerde, her şekilde biriyle yatabilir, sıfır tabulu biriydi. Tokyo karakterine çok benziyordu. Sınıfında ağzına almadığı erkek kalmamıştı ve bu hiç umurunda değildi. Hayatı yaşıyor, durmadan kendini metalaştırıyordu ve bundan hiç rahatsız değildi. Ne yapıyor o orospu? diye sorduğumda dedi ve anlatmaya başladı.

Ne olmuş olabilirdi ki. Ne oldu diye sordum kızgınca. Salak nişanlımın durmadan bunları naif naif söylemesi beni ne kadar rahatsız ediyorsa da artık çok yorulmuştum. Hiç bir şey olmamış gibi anlatıyor ve bunu çok normal karşılıyordu. deyince bir an cevap veremedim.

Anlat. Her şeyiyle dedim. Ama kızmayacaksın tamam mı diye ekledi. Her şeyiyle anlatmamı mı istersin diye sordu. Her şeyiyle anlatacaksın dedi. Tamam diyerek başladı.

Her ne kadar sinirden patlamış olsam da David’e kızamıyordum. Şaka gibiydi ama gerçekten bu kadar naifti o. Aleti hakkında söyledikleri de doğruydu. Her zaman serttir ve sekse doyumsuzdur. Hem ben izin vermiştim onlara, bu kadar olacağını bilmiyordum ama Hannover’de yaşıyorduk ve gençler çok seksi yaşıyorlardı hayatı. Kızgınlığım da bir yana ıslanmaya başlamıştım bile. Elim bacak arama gitmiş kendime dokunuyordum. Çok ayıptı, çok yanlıştı ama çok azmıştım. David ise devam etti.

Tahmin ettiğim şeyi söyleyecekti. Kızgındım ama sırılsıklamdım da. Nişanlım, kız kardeşimi sikmişti ve bunu bana anlatıyordu. Bu planı da istemsiz olarak ben kurmuştum. Bacaklarımın olabildiğince açılmış, kısık sesle devam et lütfen dedim. David de gülmüş, hikayesine devam etmişti.

dedi.

Devam derken ben de parmak hareketlerimi hızlandırmış, klitorisimi bayağı tahriş etmiştim bile. David devam etti.
. O esnada benim şırıl şırıl boşaldığımı bilmiyordu tabii.

Kendime geldikten sonra boğazımı düzelterek ona sorumu sordum. Geldiğinde beni de böyle sikecek misin? Çok azdırdın beni dedim. İkinizi de sikeceğim dediğinde tahmin etmediğim ama çok seksi bir cevap almıştım. İkisi bir gün daha beraberdi ve artık benle heyecanla açacaktım telefonlarını.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir