Sadece Gerçek. Sinop

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Sadece Gerçek. Sinop

Diğerlerini bilmem ama bu hikaye tamamen gerçektir.

Sinop ilinde yaşıyorum. Buraya yeni taşınmış bir hatunun evine tamir nedeniyle gittim. Kısa bir muhabbet yaptık. Kadın 45 yaşlarındaymış. Sinop’a yeni taşınmış. Eşinden boşanmış vs vs. Aramızdaki 20 küsür yaş farkına rağmen kendisinden çok hoşlanmıştım. Tabiki bunu belli etmedim.Çok hoş güzel bir kadındı. Evinden ayrıldım ama onu bir kaç kez hayal etmiştim.
Aradan bir kaç yıl geçmişti. Çakma face adresimle gezinirken nasıl oldu hatırlamıyorum bu ablamıza rastladım. Gerçek adımı kullanmadığım için cesaret alarak kendisine yazdım. Ertesi akşam cevap geldi. Konuşmaya başladık. Yaş farkından dolayı kendisine hiç asılmadım arkaşça konuştuk. Konuşmalarımız bir kaç gün daha sürdü. En sonunda beni tanıma korkusuyla kamera açtık. Beni hiç hatırlamadı ben de çaktırmadım. Spor sever bir hatundu. Karakumda yürüyüş yapmayı teklif ettim zorda olsa kabul etti. Yürüyüşe başladık çok güzel sohbet ettik. Aramızdaki yaş farkına rağmen modern görüşlü akıllı bir bayandı. Anlaşmakta hiç zorluk çekmedik. Bundan cesaret alarak evinde bir kahve içmeyi teklif etmek istedim ama yapamadım. Dışarda bir yerde kahve içelim dedim. O kabul etmedi. Dışarda bir tanıdık görür ne der sonra dedikten sonra. Gel bize gidelim ve o önde ben arkadan takip ederek evine kadar gittik.
Kışın soğuk bir günüydü sıcak evine girdim. Çok huzur verici bir ortamdı. Kahvemizi yudumladık sohbet ettik. İçimden dedim ki ya biz erkekler ne kadar kötüyüz. Kadın bana güvenip evine çağırdı ben ise onunla sevişmek istiyorum diye düşündüm. 1 saat kadar sohbet ettik. Artık gitme vakti gelmişti. O an ablamızın güzelliğine kapıldım ama ona bir saygısızlık yapmak onu üzmek istemiyordum. Oturduğumuz masanın altında ayağımı ayağıma deydirdim. Geri çekmesini bekliyordum. Beklediğim olmadı biraz şaşırmış gibiydi ama çekmedi bu benim için çok cesaret verici oldu. Gitmekten vazgeçtim fakat yinede ilk görüşmede sevişme olmaz diye düşünüyordum.
Cesaretimi topladım spor ve masaj konusuna geçtim. Çaylarımızı yudumlarken omzumun ağırdığını birazcık ovmak isteyeceğini sordum. Kabul etti. güzelce omuzlarımı ovdu. yorulmuştu. yerine oturdu.
Şimdi sıra bendeydi. Bende isterse yapabileceğimi söyledim. Duraksadı tabi yap dedi. Omuzlarına kollarına masaja başladım. Orta yaşlarının sonlarında olmasına rahmen çok diri bir vucudu vardı kilosu da normal sayılırdı. Kendisine de bu güzelliğin ve sıkı vucudun sebebini sordum. Aileden geliyor cnm dedi. Yürüyüş ve yüzme benim en çok yaptığım şeylerdendir dedi.
Artık cesaretim tavan yapmıştı. Derin bir nefes aldım. Yanağından öptüm çok hoşuna gittiğini görünce öpmeye devam ettim. Kendimizden o an geçtik sanırım. Kalktı dolgun dudaklarını öptüm doyasıya. Müthiş öpüşüyordu. Daha önceki hayatının bütün tecrübesiyle öptü beni. Olgun bir kadını öpmek biraz farklı olsa da bekarlığın gençliğin ateşiyle şehvet ve aşkla öptüm onu.
Öpüşmemiz bir an aralandı. Toy biri olduğumu hiç durdu ortam sıcaklığından üstün birazcık hafifletti. Bende yardımcı oldum. Sıra bana gelmişti. Üstümdekini sweat i çıkardım o da bana yardcımcı olmaya başlarken ani bir şey yaptı. Bunu hiç beklemiyordum. Hani derler ya en güzel şeyler beklemediğiniz anda olur. Bir andan alt eşortmanımı boxer imi araladı. Aletim direk gibi olmuştu. Güzelce ağzına aldı. kan beynime çıktı resmen ya da tam tersi =) . daha önce iki üç kez sakso çektirmeme rağmen bu tamamen farklıydı.
Alelade bir dokunuş değildi özene bezene sakso çekti. Boşalmamak için kendimi tuttum.Ben de onu mutlu etmek istiyordum. Saksoya ara vermez ise erkenden gidecektim. Artık dizginleri alma zamanı gelmişti. Ablamızı en yakın koltuğa attım. güzelce soydum. boynunu öptüm emdim. iyice sulanmıştı. içine girdim. Aletimin boyu gerçekten iyi olmalı ki gözleri fal taşı gibi açıldı. bir iki gel gitten sonra iyice kayganlaştı kestanesi. Güzelce pompaladım. Spor yapmanın faydalarını görmeye başlamıştım sanırım. 🙂
İyice zevklendi. acayip sesler çıkarmaya boynumu sıkar gibi yapmaya başladı. Biraz daha artınca hatunun yaşı itibariyle kalp krizi geçirdiğini sandım. 1 saniyenin içinden neler düşünebiliyor insan anlatmam. durdum bir an iyi mi kontrol etmeye çalıştım.
Hatun telaşladığmı anladı. Yaap hadi daha fazla gibi şeylerle ismimi söyledi. Kendinden geçmiş gibiydi. İyice zevke geldim. Pompaladım mümkün olduğunca tuttum kendimi. En sonunda patladım. =). Hayatımda o ana kadar yaşamış olduğum en iyi orgazmdı.
Yanına yattım. birazcık öpüp tşk ettim. Bütün şehvetim neredeyse bitmişti o yandığım hatun bu muydu. Sevgi olmadan sevişmek güzel ama eksik. Yine de güzel davranmaya çalıştım. Yine de burda bitirmeye niyetim yoktu 5 dk sonra canım onu çekecekti farkındaydım. Hızlı şarj moduna geçmek için duşa girdim.Kendisine söyledim. Hemen anlayışla Kocaman güzel ve temiz bir havlu getirdi. Güzel bir duş aldım. suyun altında bu akşam olanları düşündüm hayal gibiydi gerçekten. Evi ve kendisi çok huzur vericiydi. Çok mutlu olmuştum. Güzel bir kadındı suyun altında yine onu istediğimi fark ettim.
Şimdilik bu kadar merak edenler olursa devamını yazarım. Şu an saat 02:36 uyuku vakti geçti bile. Yazdıklarımda en ufacık bir ekleme olmadı. Zaten okuyunca anlamış olmanız gerek. [/b]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir