TATİLDE KARIMLA GRUP SEKS YAPTIK

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

TATİLDE KARIMLA GRUP SEKS YAPTIK

Merhabalar. Daha önce Ceren ile çıplaklar plajında yaşadığımız harika günü anlatmıştım.Şimdi ise hikayenin devamını anlatacağım….
Otele döndüğümüzde güneş batmak üzereydi. Üzerimizi çıkarıp duşumuzu aldık ve biraz uzandık. Malum biraz yorulmuştuk. Odada dünden kalan viskimiz vardı. Karnımız acıktığı için hazırlandık ve dışarı çıktık. Cerenin büyük kalçalarını meydana çıkaran şortunu giymesi beni tekrar azdırmıştı. Üzerine giydiği dekolte tişörtünün sırtından pembe sütyeni gözüküyordu. Bu sütyenine bayıldığımı biliyordu ve bilerek giymişti. Gecenin sürprizlere açık olduğu belliydi.

Dışarıda mükemmel bir hava vardı. Güneş batmıştı ve insanlar her yeri doldurmuşlardı. Oturduk ve yemeğimizi yedik. Etrafta şöyle bir dolaştıktan sonra kendimizi barlar sokağına attık. Ceren şarap içmek istediğini söyledi. Şarap içtiği geceler nasıl kendinden geçtiğini iyi biliyordum. Oturup kendimize kırmızı şarap söyledik. Geceye ısınıyorduk. O an barda sahildeki çiftin olduğunu fark ettik. Ne yapacağımızı bilemedik. Ceren “Yanlarına gitmek ister misin?” diye sordu. “Boşver, saat ilerlesin hala burada olurlarsa laflarız” dedim.
Ama bu kararımız çabuk son buldu. Çünkü masamıza gelmişlerdi. Saatler önce hiçbir şey yapmamışız gibi sohbet etmeye başladık. Kendi hayatlarından bahsettiler. Uzun seneler önce evlendiklerini, arada sırada Türkiyeye geldiklerini, özellikle de yazın uğradıklarını anlattılar. Biz de onlara eşlik ettik. İçkilerimizi tazeledik ve biraz vites yükselttik. Adam sarhoş olmaya doğru gidiyordu. Bir ara ortadan kayboldular. Herhalde sarhoş oldular ve gittiler diye düşündük. Sonra masamıza başka bir çiftle geldiler. Onlar da yabancıydı ve daha gençtiler. Adam uzun boylu ve yapılıydı. Kadın ise kısa boyluydu, fazlaca esmerdi ve göğüsleri muhteşemdi. Çok geçmeden koyu bir sohbete daldık. Kafamız gittikçe güzelleşiyordu. Ortamda herkes dans ediyordu ve biz de yavaştan onlara eşlik etmeye başlamıştık. Masadan ayrılıp Cerenle dans etmeye başladık. Masaya baktığımda kendi aralarında konuştuklarını görüyordum. “Bizim hakkımızda konuşuyorlar” dedim. Ceren arkasını bana dönüp kalçalarını sikime sürmekle meşguldü. Bir yandan da masaya bakıyordu. Adam gözlerini Cerenin kalçalarına dikmiş içkisini yudumluyordu. Pek de hoşuma gitmemişti bu durum. Ama aldırmıyordum. Ceren ise sertleşen sikimi çaktırmadan avuçluyor bırakıyordu. Bizim çift kalkıp dans ederek yanımıza geldi. Kadın kulağıma eğildi ve bu geceki büyük sırlarından bahsetmeye başladı.

Birbirlerini uzun süredir tanıdıklarını anlamıştım. Meğer yıllardan beri bazı çiftler olarak burada toplanıyorlar ve seks partileri yapıyorlarmış. Merkezin biraz dışında bir arkadaşlarının üç katlı lüks bir evi varmış. Gecenin ilerleyen saatlerinde sadece seçkin insanları ağırlıyorlar ve sabaha karşı da dağılıyorlarmış. Ceren de kadını dinlemeye başlamıştı. Kadın az sonra oraya geçeceklerini, bizim de gelmek isteyip istemediğimizi sordu. Kafamız güzel olmuştu artık ve bu noktadan sonra geri dönüş yoktu. Kabul ettik. Onlar önden çıktılar ve yolda bize evin adresini mesaj attılar. Cerenle birer içki daha içtik ve eve doğru yola koyulduk. Saat gece yarısını çoktan geçmişti.

Eve geldiğimizde arkadaşlarımızı tekrar aradık. Kapıyı yeni tanıştığımız çift açtı. Meğer ev sahipleri onlarmış. İşin aslı şimdi anlaşılıyordu. Gündüz yaşadığımız olayı onlara anlattıkları ortadaydı. İçeriye girdik. Hafif bir müzik çalıyordu. İçeride koca bir kalabalık bekliyorduk ama sadece 6 kişiydik. Diğer tanıdığımız kimse yoktu. Oturduk ve bize şarap ikram ettiler. Biraz ürkmüştük çünkü kocaman bir parti olacağını sanıyorduk. Gitmek istedim ama Ceren beni durdurdu. Sonra kapı çaldı ve içeriye 2 kadınla beraber bir adam girdi.Gelenler Türktü. Kadınlar fazla sarhoştu. Adamın adı Berk, kadınlardan sarışın olanı Tuğba esmer olanı ise Yelizdi. Yerlerinde duramıyorlardı. Bizimle neredeyse hiç konuşmadılar. Adam arada Yelizle öpüşüyor, Tuğba ise sürekli gülüyordu. Kendi aralarında eğleniyorlardı.Yeliz mutfağa gitti. Çok geçmeden Berki çağırdı ve onunla beraber Yeliz de gitti. Biz ise oturmaya devam ediyorduk. Muhabbete dalmıştık. Gözümü bardaki kadının göğüslerinden ayıramıyordum. Adı Julianaydı. Bakışlarımı yakaladıkça durmuyor, daha fazla bakıyordum. Ceren ise kucağıma uzanmış, kafasını sikimin üzerine koymuştu. Juliana geçen günkü swinger partisinde 2 erkek tarafından nasıl sikildiğini anlatıyordu. Dinledikçe ikimiz de azıyorduk. Ceren sikimin irileştiğini fark etmişti. Dönüp bana gülümseyip dinlemeye devam ediyordu. Derken Juliana düğmelerini açtı ve göğüslerini sütyeninden çıkarıverdi. Ölçüleri en az 95 vardı. Üstsüz güneşlendiği çok belli oluyordu. Göğüs uçları pespembe ve küçüktü. Sikim artık kazık gibi olmuştu. Ceren de dayanamayıp sikimi şortumun üzerinden avuçlamaya başlamıştı. Kadın iki erkeğin spermlerini göğüslerine nasıl boşalttığını anlatıyordu. Kocası da başka bir kadını sikiyormuş o sırada. Kocasının aletinin ne kadar büyük olduğunu anlattıkça Ceren sikimi daha hızlı sıkmaya başlamıştı. Cereni daha önce kimseyle paylaşmamıştım. Böyle bir düşüncemiz de yoktu. Biraz durakladım o an. Derken kadın adamı yanına çağırdı ve sikini dışarıya çıkardı. Gerçekten de anlattığı kadar vardı. Ceren sikimi yırtarcasına avuçluyordu. Heyecandan nefesi hızlanmıştı. Ağzıyla arada sikimi kavrıyor ve bırakıyordu. O an mutfaktan inleme sesleri gelmeye başladı.Çığlıklar yükseliyordu. Müziğin sesi daha da açılıverdi.Işıkların bazıları kapatıldı. Gece harika başlamıştı.

Juliana ayağa kalktı ve yanımıza oturdu. İki erkek karşıdan bizi izliyordu. Ceren hiç kıpırdamadı.Juliana bacaklarını hafifçe bacaklarıma sürtüyordu. Cerenin bakışları kadının bacaklarındaydı. Mini bir etek giymişti. Bacak bacak üstüne attı ve ayağıyla sürekli bana sürtünmeye başladı.Ceren fermuarımı açtı ve sikimi dışarı çıkardı. Juliananın bakışları sikimin üzerindeydi. Cerene baktığımda kadınla gülümsüyordu. Juliana diğer kadına döndü ve “Dediğin kadar varmış. Kocamınkinden bile büyük!” dedi. Diğer kadına baktığımda, Juliananın kocasının elini tutuyordu. Hem kendi kocasının hem de Juliananınkinin ellerine yapışmıştı. Ceren doğruldu ve yanımda oturarak sikimi iki eliyle avuçladı. Diğer kadın da ona uyum sağladı ve her iki erkeğine de 31 çektirmeye başladı. Tam o sırada Juliananın eteğinin altından amını avuçladım. Tahmin ettiğim gibi içine çamaşır giymemişti. Islaklığı neredeyse bacaklarını ıslatacaktı. Avucum sımsıcakı. Juliana beni kendine çekti ve çılgın gibi öpmeye başladı. Ceren çıldırmışçasına zevke geldi ve eğilip sikimin yarısını ağzına alıverdi. Diğer yarısını da almaya çalışıyordu. Cereni durdurdum ve Juliananın kafasını eğerek sikimi dışarda kalan kısmını yalatmaya başladım. Ağzıyla her yerini kavramaya çalışıyordu. Dudakları sikimde gezdikçe Ceren daha da azıyordu. Kadının ellerinden tuttu ve sikimin hemen önünde dilleriyle öpüşmeye başladılar. İkisi de hem sikimi hem birbirlerini dilliyordu. Diğer kadın da iki erkeğin siklerini aynı anda yalıyordu. Ağzı dolmuştu resmen. Ona rağmen inliyordu.Juliananınki sikini kadının ağzından çıkardı ve kadının göğüslerine boşalmaya başladı. Aynı anda kocası karısının ağzını doldurmaya devam ediyordu. Spermler göğüslerinden akarken kadın kocasının sikini adeta yutuyordu. Juliana ayağa kalktı ve kocasının sikini ağzına aldı. Ceren üzerindekini çıkarıp sadece sütyeni ve şortuyla kaldı. Şortunun arkasından tangasının göründüğünü biliyordum. Kendini sergilemeye bayılıyordu. İki erkek Cerenin kalçalarını seyredip karılarına siklerini yalatıyordu. Ceren ise herkesi çıldırtmaya niyetliydi. Arada arkasına dönüyor, sikimle suratını tokatlıyordu.

Onu ayağa kaldırdım ve şortunu indirdim. Ayaklarını okşayarak şortunu çıkarttım. Kalçalarını sıkıp kendime çevirdim. Pembe tangasıyla kalçalarını suratıma bastırdım. İnleyerek göğüsleriyle oynuyordu. Tangasını sıyırıp arka deliğini dilliyordum. O sırada Juliana kocasının elinden tutup yanımıza geldi. Önüme eğilip sikimi ağzına alıverdi.Adam Cerene yaklaşıp kulağına bir şeyler söylüyordu. Kulağının arkasını hafifçe yalamaya başladı. Ceren güldü ve adamı saçlarından tutup göğüslerini yalatmaya başladı. Elleriyle göğüslerini sıkıp adamın ağzına veriyordu.Adam bir yandan sikini Cerene sürtüyordu. Juliana bir yandan adamın sikini okşuyor,diğer elini de Cerenin bacaklarında dolaştırıyordu. Eliyle Cerenin tangasını aşağıya indirmeye çalışıyordu. Karı koca Cerenin tangasını indirdiler. Kadın ayağa kalkmıştı. Tam Cerenle öpüşmeye başlamıştı ki ayağa kalktım ve onu koltuğa doğru domalttım. O an Ceren adamın sikini kavradı ve Juliananın yanına geçti. Juliananın eteği hala üzerindeydi. Sıyırıp kalçalarını ortaya çıkardım. Sikimi aniden içine sokuverdim. İnleyerek koltuğa kapandı. Canı yanmamıştı ama zevkten bağırıyordu. Adam Cerenin içine girmemişti. Ceren eliyle adama arkadan 31 çektiriyordu. Bizi izleyip çıldırtıyordu sadece. Adam hamle yaparken Ceren durdurdu ve izlemeye devam etti. Juliana kocasıyla konuşuyordu. Ona nasıl orospu gibi sikildiğini haykırıyordu. Ceren aniden adamın sikini aldı ve içine yerleştiriverdi. Juliananın saçlarından çekiyor, kalçalarını koltuğa yapıştırıyordum. Bir yandan da Cereni izliyordum. Gözleri kayıyor kesik kesik inliyordu. Adam Cerenin göğüslerini sıkıyor, sütyeninden tutup onu daha sert sikiyordu. Cerenin içinden çıktı ve onu mutfağa götürdü. Ceren halinden memnun gibiydi. Kim bilir mutfakta hangi fantezilerini gerçekleştirmek için çıldırıyordu. Juliana sikimin tamamını almaya çalışıyor, altımda kuduruyordu. Onu kaldırıp duvara dayadım ve çok sert sikmeye başladım. Diğer kadın yanıma geldi. Kocası koltukta oturmuş bizi izliyordu. Anlaşılan boşalmış ve rahatlamıştı. Kadın omuzlarıma sarılıp “Beni öğlen bu kadar sert sikmedin ama” dedi ve dudaklarıma yapıştı. Julianaın içinden çıktım ve kadını domalttım. Duvara tutunmaya çalışıyordu. Göğüslerini kavrayıp çok sert sikiyordum. Juliana da bir yandan taşaklarımı emiyordu. Kadın ter içinde kalmıştı. Boşaldığını anladım. Bacakları titriyordu. Ama durmak istemiyordum. Onu sert bir şekilde kocasının önüne domalttım. Julianaya krem getirmesini söyledim. Kocasının gözlerine bakarken arkadan becerecektim onu.

Adam büyük bir merakla bizi izliyordu. Julianaya kremlemesini söyledim. Arkadaşının arka deliğini benim için hazırlıyordu. Kremler kremlemez sikimi hafifçe arkasına soktum. Sesi çıkmıyordu. “Daha derine sok” diye inliyordu sadece. Birazını daha soktuğumda kocasının dizlerine kapandı. En dibine girdiğimde bir çığlık attı ve acıdan titrediğini hissettim. Gidip geliyordum arkasında. Kocasının gözlerinin içine bakmasını emrettim. Kalçalarını tokatlıyordum. Julianayı kendime çektim ve deli gibi öpmeye başladım. Bir yandan da arka deliğini parmaklamaya başladım. Az sonra onu da götünden sikeceğimi biliyordu. Sabırsızlanıyor, kendini parmaklıyordu. Kadını daha sert sikmeye başlayınca dayanamadı ve boşalarak kocasının kucağına yumuldu.İçinden çıktım ve Julianayı alıp mutfağa ilerledim.
İçeri girdiğimde Ceren kendini Yeliz ve Tuğbanın kollarına bırakmıştı. Yeliz yerde uzanmış, kucağına Cereni oturtmuştu. Tuğba ise kendini Berke siktiriyor ve Cerenin amını yalıyordu. Adam sandalyede oturmuş 31 çekiyordu. Bizi görünce Ceren daha da heyecanlandı. Julianayı kocasıyla birlikte sandviç yapacağımızı anlamıştı. Yere uzandım ve Juliayı üzerime oturttum. Parmaklayarak genişlettiğim deliğine sikimi bir an önce almak için çıldırıyordu. Eliyle sikimi kavradı ve üzerine oturdu. Onu kendime çektim ve götünden sikmeye başladım. Kocası nefes nefeseydi. Karısını nasıl siktiğimi gördükçe çıldırıyordu. Çok geçmeden yanımıza geldi. Juliayı aramıza aldık. Onu havaya kaldırdık ve iki deliğini de doldurduk. Zevkten bağırıyordu. Boşaldı ve suları akmaya başladı. İkimiz de durmadık ve onu zıplatmaya devam ettik. Cerenin de böyle sikilmek istediğini biliyordum. Yanımıza geldi ve ikimizin de siklerini aşağıdan yalamaya başladı. Kadın tekrar boşaldı. Yeliz ve Tuğba her yerini okşuyorlardı. Cereni ayağa kaldırdım ve arkasını okşamaya başladım. Sikimi almakta zorlanmıyordu. İçine girdiğimde bana döndü ve öpüşmeye başladık. Adam ise sikini Cerenin amına sürtüyordu. Ceren döndü ve adamın sikini içine aldı. Onu kaldırdık ve aynı tempoyla sikmeye başladık. Adamın omuzlarına sarılmış, iki erkek tarafından sikilmenin tadına varıyordu. Daha önce hiç böyle sikilmemişti. Diğer kadınlar bizi izliyor, bir yandan da birbirlerini yalıyorlardı. Ceren titreyerek boşalmaya başladı. Ama durmuyordu. Daha hızlı sikin beni diye bağırıyordu. Öyle sert sikiyorduk ki dayanacak hali kalmamıştı. Bir kez daha boşaldı. Adam dayanamadı ve sikini çıkarıp fışkırtmaya başladı. Tuğba adamın spermlerini kimseye bırakmıyor hepsini yalıyordu. Yeliz eğildi ve daha derine sokmam için Cerenin kalçalarını ayırdı. Bir yandan da ağzını açıp spermlerini bekliyordu. Ceren bir kez daha boşalmıştı. Dayanamıyordum. Sikimi çıkarıp Yelizin ağzına akıtmaya başladım. Ceren bizi izliyordu. “Hepsini akıt, doyur o orospuyu diye inliyordu.” Yeliz tüm spermlerimi yuttu. Herkes yığılmış duruyordu.

İçeriye gittiğimizde diğer çifti göremedik. Çıplak şekilde oturup biraz daha içtik. Sonra da yorgun yorgun otelimize döndük.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir