Türbanlı Fenaa

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Türbanlı Fenaa
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere imam hatipli hatunu nasıl altıma anladığımı anlatacağım. Öncelikle kendimden ve ortamdan biraz bahsedeyim size. Ben 23 yaşında, halihazırda yüksek lisans yapan bir öğrenciyim. Tez konusu olarak okul kalitesi ile okul tipleri arasındaki ilişkiyi seçtiğimden dolayı anket yapmak için sık sık liselere gitmekteyim. Anket için okul çıkışında öğrencilerle konuşup izin alıyorum ve anket dolduruyorum. Geçen ay sıra imam hatip okullarına gelince il merkezindeki imam hatip okulunun çıkışına geçip bekledim. 2 erkeğe ve 3 kıza form verdikten sonra birkaç kişi daha bulmak için etrafa bakınırken bir kız öğrencinin bana doğru geldiğini gördüm. Kızı görünce şaşırdım çünkü sımsıkı bir türban + kırmızı ruj + hatları ortaya çıkaran dar pantolonuyla salına salına geliyordu. Kızı gözüme kestirip yanına yaklaştım, anketi doldurup dolduramayacağını sordum. Kızla aramızda diyalog şöyle geçti:
Kız: Doldururum doldurmasına da karşılığında ne vereceksin?
Ben: Karşılıksız yapmanı istiyorum ama isteğini söylersen bakarız.
Kız: Karşılığını formu doldururken düşüneceğim.
Kız formu alıp kaldırıma oturdu, 10 dakikada doldurdu ve bana verdi.
Ben: Karşılığında ne istiyorsun?
Kız: Formu dikkatlice okumanı istiyorum.
Kız bu cümleden sonra uzaklaştı, ben de form kağıdına baktım. Üzerine telefon numarasını ve ismini yazmış, yanıda da ‘’Buluşma istiyorum.’’ diye not iliştirmiş. ‘’Madem kaşınıyorsun, o halde kaşırız.’’ diyerek kızın numarasınını ve ismini telefona kaydettim. Kızın adı Beyza idi. İsmini andırır beyazlıkta güzel bir yüzü ve sağlam bir vücudu vardı. Slim fit denecek zayıflıkta olmasına rağmen kalçaları dolgun görünüyordu. Hatuna ısınmıştım. Diğer öğrenciler formları verdikten sonra kıza mesaj attım, buluşma yeri olarak nereyi istediğini sordum. Bilmem ne barda akşam buluşup kafa dağıtabileceklerini söyledi. İçimden ‘’Dağıtılacak yerin başka ya neyse…’’ desem de kıza mesaj atıp onayladım. Akşam güzelce hazırlanıp bara gittim, kızı beklemeye başladım. Kız 20 dakika geç geldi ama öyle bir geldi ki dibim düştü. Dapdar pantolonun üzerine giydiği sıfır kol bluz üzerine kırmızı türbanı takıp gelmiş, bir de topuklu giymişti. Kızın dinle alakası yoktu yani. Muhtemelen aile baskısından kapanıyor ama fırsatını buldukça açılıyordu. Neyse, kızla samimi bir biçimde sarılıp konuşmaya başladık.
Ben: İstediğini elde ettin sanırım.
Kız: Neyi elde etmişim?
Ben: Beni!
Kız: Henüz erken.
Ben: Öyle olsun. Sabahki sen ile akşamki sen arasında büyük fark var.
Kız: Aradaki fark olumlu mu olumsuz mu?
Ben: Kesinlikle olumlu. Çekici görünüyorsun.
Kız: Ayna karşısında bir saat harcadım, bir zahmet. (Gülmeye başladı.)
Ben: Emeğine değmiş, gerçekten çok güzel görünüyorsun.
Kız: Teşekkür ederim.
Ben: Ne içelim, alkollü mü alkolsüz mü?
Kız: Tabii ki alkollü, burada ne yaptığım umurumda değil.
Ben: Hayırdır, sinirlisin?
Kız: Sana değil sinirim, oda arkadaşlarıma. Hazırlanıp çıkınca tip tip baktılar, bok var sanki.
Ben: Ailenle kalmıyorsun o zaman?
Kız: Yok, bizimkiler burada değil. Neredeler sorma. Kızlarla apartta kalıyorum. Sen?
Ben: Ufak, şirin bir dairede kalıyorum. Buraya yakın.
Kız: Yaa. Yalnız mı yaşıyorsun?
Ben: Evet, ev arkadaşı kasıyor bir süre sonra.
Kız: Aynen öyle.
Ben: İçki o halde?
Kız: Sağlam bir şey ısmarlarsan içerim.
Ben: Birazdan içkilerle geliyorum o halde.
Kız: Bekliyorum.
Barmene gidip iki bol alkollü kokteyl istedim, %60lık iki büyük bardak uzattı, dikkatli iç çarpar dedi. ‘’Daha iyi.’’ deyip kızın yanına geçtim. İlk kokteyli içerken birbirimize ısınmaya başladık, arada dans falan ettik. Kız masaya döndüğümüzde bana dokunmaya başladı, ben de yavaştan kıza yakınlaşmaya başladım. İkinci kokteyli de ısmarladıktan sonra kız kıvama gelmeye başladı. Hava almak için dışarı çıkalım dedi, çıktık. Hatunu kapı önünde duvara yaslayıp ellemeye başladım, baktım sesi çıkmıyor kızı öpmeye ve ellerimi aşağıya götürmeye başladım. Kız ‘’Burada fazla ileri gitmeyelim.’’ dedi. ‘’O halde benim eve geçelim’’ diyerek ilk oltayı attım. ‘’Bir bira içip geçsek olur mu?’’ dedi, tamam dedim. Biraları ayakta içtik ve o sırada kızı okşamaya devam ettim. Arada kaçıyor gibi yapıyordu ama nazlandığı belliydi. Ben bırakır bırakmaz kendi gelip sarılıyor, göğsümü okşayıp duruyordu. Kıza evde yeterince bira olduğunu, istersek bardan çıkabileceğimizi söyledim, kabul etti. On dakikalık yürüyüşün ardından eve geldik, hatunu oturma odasında koltuğa oturttum, iki üç birayı da masaya koydum. O biraları açarken ben koltuğa geçtim ve bacaklarımı iyice açtım. Önüne döndüğünde kucağına oturmak için kendisini bekleyen beni görünce güldü ve üzerime oturdu, biranın birini beraber içerken öpüşmeye başladık. Hatun içk**en bomba olunca konuyu cinselliğe getirmeye başladı.
Kız: Ben niye buradayım biliyor musun?
Ben: Bilmem.
Kız: Çünkü canım istiyor.
Ben: Canın ne istiyor?
Kız: Biliyorsun işte yaaa.
Ben: Hayır bilmiyorum.
Kız: (Kulağıma fısıldayarak) seninkini istiyorum.
Ben: Benim biramı mı istiyorsun yoksa?
Kız: Hayır ya, anlasana…
Ben: Anlatsana?
Kız: Ben ne istediğimi göstereceğim sana.
Üstündeki bluzu sıyırıp elimi göbeğine değdirdi, ben de yukarılara çıkıp sağ memesini avuçlamaya başladım. Hatunun vücudu baya zayıf da olsa memeleri ve kalçası inanılmaz iriydi. Maksimum 50 kiloluk kızın 30 kilosu meme ve göt desem yalan olmaz. Hatun beni fena azdırınca artık işe girişmeye başladım. Hatunu kucaklayıp yatak odasına geçirdim ve soymaya başladım. Önce topuklu ayakkabılarını çıkartıp pantolonundan kurtuldum, sonra bluzundan. Kız da iç çamaşırlarını kendi çıkarınca ortaya tuhaf orantılı ama acayip çekici bir vücut çıktı. O zayıf vücuttan taşan memeleri ve götü avuçlarken kıza benim aleti gösteriyor ve onu yönetiyordum. Kemerimi ve pantolonun düğmesini açtırdıktan sonra ayağa kalktım ve kızı diz üstü çöktürdüm. Hatun boxerı indirince bir ‘’oooo’’ çekti.
Ben: Beğendin mi?
Kız: Çok büyük.
Ben: Soru bu değildi.
Kız: Ben bunu nasıl alacağım yaaa
Ben: (Kızın türbanını sertçe kavrayıp) Yaası falan yok, bu siki sonuna kadar alacaksın! Al ağzına!
Kız: Tamam tamam alacağım.
Hatunun ağzına benimkini verdiğim gibi öğürte öğürte sokup çıkartmaya başladım, eliyle beni durdurmaya çalıştı. O koca memelerini tokatlayıp ellerini arkaya aldım ve ellerini kullanmadan sakso çekmesini istedim. Saksoda gerçekten iyiydi ama kendini işine daha iyi versin diye ara ara ‘’Daha iyi yala’’ deyip kızı zorlamaya başladım. Laflar etkili olmuş olsa gerek, bir süre sonra derine gitmeye başladı, benimkinin neredeyse yarısını ağzına aldı. Biraz daha zorlayınca ellerini çözdü ve eliyle benimkini okşamaya başladı. ‘’Ellerini kullanmak yasak.’’ demiştim diyerek kızı yerden kaldırdım ve göbek üstü yatağa fırlattım, kemerimi yerden alıp ikiye katladım ve sertçe kalçalarını kemerledim. Bağıra bağıra özür dileyene kadar da durmadım. Yatakta kimin patron olduğunu öğrendiği umarak kızı başı yatak sonuna gelecek şekilde sırt üstü yatırdım ve ağzına girip çıkmaya başladım. Saksoyu önceden çok yapmış olsa gerek, ikiletmeden ağzına aldı. Kusacak gibi sesler çıkarsa da iyi iş çıkardı. Bu kadar sakso yeter deyip kızı domalttım, ‘’Bu gece pestilini çıkaracağım.’’ dedim ve pompalamaya başladım. Kızı bağırta bağırta sikerken saçını türbanıyla beraber kavradım ve o şekilde pompalamaya devam ettim. Biraların da etkisiyle durmak nedir bilmiyordum. Anlaşılan bu hatunun pilini bitirecektim. Kız altımda inlerken kemerle kalçalarına vurmaya, yavaştan bağırtmaya devam ettim. Hatun önümde at gibi kişniyor, memeleri uçuşuyordu. Kemeri boğazından geçirip en dibine kadar getirdim ve köpek pozisyonunda kendime iyice çekerek sikmeye başlayınca hatun fena bağırmaya başladı, hemen ağzını yastığa bastırdım ve gömmeye devam ettim. Kız zevkten ne dediğini bilmiyor, ‘’mahvet beni, hak ediyorum, daha sert’’ gibi şeyler diyerek beni daha da azdırıyordu. Amını mahvettikten sonra götü gözüme çarpınca kendimi tutamadım ve götünü sikmeye karar verdim. Benimkine prezervatif taktıktan sonra kızı bir güzel kremledim ve arkasına dayadım. Kız ‘’Ne olur yavaş gir, götümü sik ama yavaş gir.’’ diye yalvarıyordu. Kalçalarını sertçe tokatlayıp benimkini bastırmaya başladım. Kız kendini yastığa gömüp çığlık atarken ben derinlere doğru girmiştim bile. Bu kadar dar bir göte girince acayip bir şekilde boşalasım geldi, hayvan gibi döşemeye başladım. Hatun o ara kendinden geçmişti ama ben son sürat döşemeye devam ettim, iki üç dakika durmadan girdikten sonra götünden çıkıp hatunun yüzüne ve türbanına boşaldım. Sikişin sonunda ben sikimi kızın ağzında gezdirirken o sırt üstü uzanmış ve inleyerek benimkini yalıyordu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir