C.H-26

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

C.H-26

‘Önceki hikayeler için ; http://xhamster.com/user/amanbea/blog/1.html’

Yeni bir ad bulamadım.Aklıma gelmedi kısalttım ben de ama yeni bir ad bulursam değiştiririm bir sonraki hikayede aklınızda bir şey varsa yazabilirsiniz bana. O çalıp kopyala yapıştır yapan orospu çocuğunun da amına koyim neyse uzatmadan başlıyorum.

Banyoda temizlendikten sonra üstüme sadece boxer giyerek aşağıya indim. Kahvaltı hazırlamak istemiştim ama dolapta hiç bir şey kalmamıştı. Gidip alış veriş yapayım bari diyerek üstümü giyinmek için odaya çıktım. Ezgi ile Aybüke hem giyinip hem de bir şeyler konuşuyorlardı. Odaya girmeden sessizce ne konuştuklarını dinledim. Ezgi biraz önce yaşadığımız seksin inanılmaz olduğunu çok zevk aldığını falan söylüyordu. Cenk içimdeyken sende göğüslerimi yaladın ya off yeni bitirdik ama gene ıslandım dedi gülerek. Aybüke de güldü benim de çok hoşuma gitmişti anlıyorum seni dedi.

Yaşadığım haklı gururla muhabbetlerinin arasına odaya daldım. Hiç bir şey kalmamış alış veriş yapmaya gidiyorum dedim. Biz de gelelim dediler ama gerek yok liste verin ben gidip gelirim dedim. Mutfağa inip listeyi hazırlayıp verdiler Canın arabasına binip alış veriş merkezine doğru gittim. Yolda içimden Pelini aramak geçmişti baya baya uzun bir süre hiç haberleşmemiştik aradım ne yapıyorsun diye. Telefonda baya baya bozuk attı sesi tripli gibiydi kısa cevaplar veriyordu hep azıcık da haberleşmiyoruz diye tartıştık. Tartışırken sinirlenince ağzımdan sanki sevgili miyiz sürekli haberleşelim dedim. Bu lafıma baya bozulduğunu hissettim. Tamam haklısın diyerek kapattı telefonu. Aybüke geldiğinden beri ihmal etmiştim onu ama haklıydım da. Hep yakın arkadaştık sadece birbirimizi tatmin etmek için sevişiyorduk daha büyük anlamlar yüklememiştik o da ben de.Buna güvenerek böyle konuşmuştum. Tamam ben bir ara Peline aşık olduğumu biliyorum ama esk**e kalmıştı benim için. Sadece yeri geldiğinde en büyük dert ortağım yeri geldiğinde de beni tatmin eden en yakın arkadaştı benim için.

Neyse diyerek gidip alış veriş yaptım. Eve döndüğümde Ekin de uyanmış kapıyı açtı. Üstündeki askılı dar pembe tshirtünden sütyensiz göğüs uçları belli oluyordu. Beraber eşyaları alıp mutfağa geçtiğimde Hem aybükenin hem de ezginin üzerlerinde donları ve tshirtleri vardı. Bu 3 ateşli hatunun hangisine bakacağımı şaşırmış halde geçiyordu günüm. Kahvaltıdan sonra denize gittik. Bütün gene eğlenip içip denize girdik. Cinsel yorgunluk vardı üstümde onu bütün gün yatarak attım diyebilirim. O günü öyle boş boş geçirmiştik. Gece aybüke ile yatağa girene kadar yalnız kalamamıştık.

Yatakta birbirimize sarılmış uykuya dalmak üzereyken sabah olanları sordum. Planlı bir iş miydi bu diye. Sonuçta sevgilimi ve en yakın arkadaşını aynı anda sikmiştim. Aldığım cevap beni şaşırttı. Aybükenin aklında grup yapma varmış bayadır. Güvenebileceği tek kişi de Ezgi olunca neden olmasın demiş. Ezgiyi azdırmış ilk önce işte cenk böyle sikiyor böyle mahvediyor beni diyerek inceden inceden işlemiş. Ezgi de farkettim sizi banyoda izlediğimde demiş zaten haftalarca ilişki yaşamadığı için onu ayartmak pek de zor olmamış. İster misin ikimizi birden yapsın diye sorunca Ezgi ilk baş karşı çıkmış ama zaten kızışmış olduğu için çok da naz yapmadan kabul etmiş.Sonra acemice plan yapmışlar sözde ben aybüke ile sevişirken bizi Ezgi basıcakmış sonra Aybüke Ezgiye isterse izleyebilirsin diyip daha sonra aramıza alıcakmış ama hiç de plan tutmamıştı.Sabah ben banyodayken. Ezgi uyanmış benim banyoda olduğu fark edince Aybükenin yanına gitmiş planı değiştirmişler hemen ve sabah yaşananları planlamışlar hemen iki dakikada. Anlattıkları bitince vay be dedim gülerek. Öyle işte peki zevk aldın mı dedi gülerek Aybüke. Çok zevk aldım dedim sen dedim. Efsaneydi. Sahilde yaşadığımız o çiftle olandan kat kat daha güzeldi dedi. Bence de dediğimde bir sonrakini sabırsızla istiyorum dediğinde bunun tek bir olay olmayacağını anlamış ve sevinmiştim.

Aynı şeyi benden bekleme ama dediğimde nasıl anlamadım diye sordu şaşkın şaşkın. Yani grup yapmak istemişsin ama diğer bir erkekle bırak görmeyi düşüncesi bile beni çıldırtıyor asla kabul edemem sevdiğim kadını paylaşamam dedim. Hımm seviyorsun yani beni dedi. Hem de çok diyerek dudaklarından öperek sarıldım. Biraz öpüştükten sonra çekti kendi ben de senin gibi düşünüyordum ama bak paylaşabildim dedi. Yani istiyorsun başka bir erkek dedim kaşlarımı çatarak. Hayır yeni şeyler denemek hayattan zevk almak hoşuma gidiyor sadece aklımda vardı ve yaşandı dediğin gibi bir isteğim yok dedi ve tekrar öptü. Bir şey demedim.

O şekilde uyumuşuz. Sabahın erken saatlerinde uyandım.Hava aşırı sıcaktı. Dolaptan soğuk su içmek için aşağıya indiğimde Ekini gördüm. Erken uyanmış balkonda kahve içiyordu. Normalde bu saatlerde uyanmazdı. Yanına gittiğimde beni görüp gülümsedi.Üstümde sadece boxer vardı ama pek önemsemedim. Hayırdır erkencisin dedim. Hiç uyumadımki dedi. Niye ne oldu diye sordum. Canla ilgili dedi. Anlat ne oldu dedim. Kahve içer misin dedi olur dediğimde otur sen yapıyım diyerek gitti. 5 dakika sonra kahveyle geldi. Biraz oturup can hakkında konuştuk. Bana birden Can bana her şeyi anlattı dedi. Neyi anlattı dedim. Geçen gece gittiğiniz birlikte olduğunuz o çifti dedi. Şok geçirmiş gibi kalmıştım. Sessiz kaldığımı görünce beni aldattığını duyunca ilk baş böyle şok olmuştum bende ama ona hak verdim. Çünkü ben de onu senle aldattım dedi. Ters bir şekilde baktım.Hafif sırıttı.Söylemedim Cana aramızda sır neyse bu yüzden anlayışla karşıladım Canı onu tatmin edemiyordum o da beni. Böyle bir durum kaçınılmaz bir şeydi elbet olacaktı dedi.

Nereye getirecek lafı merak ediyordum. Bundan sonra cinsel anlamda birbirimizin isteklerini yerine getirip daha anlayışlı olup ilişkimize sahip çıkıcaz dedi. Sevindim sonuçta birbirinizi seviyorsunuz dedim. Evet öyle ama senden son bir şey isteyeceğim dedi. İste dedim. Beni de o çifte götürür müsün dedi.Neden istiyorsun bunu dedim.Görmek öğrenmek istiyorum Canın beni kimle nasıl aldattığını dedi.Zor bir şey ama bir arayacağım peki ne zaman olacak dedim bugün dedi. Bugün mü Aybüke ile Ezgiye ne diyeceğiz dedim. Senin burada arkadaşların yok mu dedi var dedim. Sen onlarla buluşacakmışsın gibi erkenden çıkacaksın sonra bende kızlara bir şeyler almaya diye uydurup çıkarım buluşur gideriz dedi. Bütün planı yapmıştı ve istekliydi. Tamam diyerek odaya çıkıp telefonumu alıp indim.

Emreyi aradım ama açan olmadı. Uyuyorlar herhalde diye ikinciye aramadım. Açmadı şansını kaybettin üzgünüm dedim Ekine. Off ya dediğinde telefonum çaldı arayan Emreydi.Açtım hemen. Cenkçim tam açıyordum kapattın şarjdaydı telefonum dedi. Ben de rahatsız ettiğimi düşünerek kapatmıştım dedim. Yok Cenkçim ne rahatsızlığı görüşmek mi istemiştin dedi. Evet ama durum biraz karışık dedim. Müsaitseniz bir arkadaşımla geleceğim bugün dedim. Nur hemen atladı sanırım o da duyuyordu beni. Müsaitiz bekliyoruz dedi. Teşekkür ederek kapattım. Tamamdır bizim iş deyince çok sevindiği gözlerindeki ışıltıdan belli oluyordu.

Kahveleri bitirdikten sonra odasına çıktı. Çok geçmeden de diğer kızlar uyanıp güzel bir kahvaltı yaptık. Kahvaltıda kızlara bugün arkadaşlarımla buluşucam siz kız kıza takılın demiştim. Aybüke istemese de kırmadı beni keyfine bak dedi. Kahvaltıdan sonra hazırlanıp çıktım. Dışarıda oyalanıp Ekini bekleyecektim. Yarım saat kadar bekledikten sonra Ekin aradı. Onla buluşup Emre ile nurun oteline gittik. Odayı bildiğim için direk odaya çıktık ve kapıyı tıklattım.

Emre kapıyı açınca şaşırmış gibi baktı Ekine. Daha sonra içeri gelin diyerek içeri aldı bizi. Nur her zamanki seksiliği ile kırmızı iç çamaşır ve jartiyer takımıyla yatağının üstüne yatmıştı bizi görünce o da şaşırarak baktı. Emre ile nura Ekini tanıştırınca ikisi de arkadaşının erkek olacağını düşünmüştük ondan şaşırdık biraz dedi. Biraz oturduktan sonra yarısını ben yarısını Ekin detaylı bir şekilde anlatık. Nur biz tehlikeli değiliz sadece zevk almasını bilen birbirimize aşık bir çiftiz diyerek Ekinle konuşmaya ona akıl ve teselli vermeye başladı. Ne konuştuklarını dinlemedim sıkıcı gelmişti muhabbet.

Ben de emreye dönüp bu durum için özür diledim gayet anlayışlı karşıladı sıkıntı olmadığını sadece biz bir şeyler yaşarız diye düşünmüştük ama olayın farklı çıktığını söylediğinde abi siz isterseniz eğer yaşayamayız diye bir şey yok dedim. Emre sevindi buna konuşmaları bitince duruma göre bakarız dedi.

Onlara döndüğümde Ekin hafif ağlamaklı Nur ona sarılıyor düzelir diye teselli veriyordu. Nur Ekinin yanaklarını öpmeye başladı . Küçük küçük narin narin öpüyordu. Birden dudaklarına geldi Ekin ne yapacağını bilmez bir şekilde kitlenmişti. Öpüşmeye başladılar. Daha doğrusu Nur öpüyor Ekin şaşırmış bir şekilde duruyordu. Nur elini Ekinin göğüslerine atınca Ekinin gözlerini kapandığını gördüm. Şimdi o da karşılık veriyordu. Nur tshirtünün üstünden Ekinin göğüslerini sıkıyordu. Nurun ateşi artınca Ekini yatağa ittirdi. Üstüne çıkarak kaldığı yerden dudaklarına yapıştı.Ekin de artık karşılık vermeye başlamıştı. Nur doğruldu Ekinin tshirtünü yukarı doğru sıyırdı.Ekin de yardım ederek beraber çıkardılar.

İkisi de aynı hızla sütyenlerinin kopçalarını çözüp attılar üstlerinden. Nur tekrar Ekinin üstüne yatıp dudaklarına yapıştı. Nurun ince tangası amının arasına girmiş arkadan mükemmel bir görüntü oluşturuyordu. Nur dudaklarını bırakıp Ekinin göğüslerine indi. Göğüs uçları yalanan Ekin gözlerini kapatmış derin derin nefes alıp veriyordu. Nur göğüslerinden aşağıya inip Ekinin şortunun düğmesini çözdü. Ekin kalçalarını kaldırdı nurda külotuyla birlikte şortunu aşağıya çekip Ekini çırılçıplak bıraktı.Nur Ekini soyunca kaldığı yerden öpmeye devam etti.

Ekinin amına yalamaya başladığında Ekinin nefesleri daha da belirginleşmişti. Görüntü mükemmeldi. Aletim kalkmıştı. Hemen Tshirtümü ve şortumu çıkararak hızlıca soyunup sevişmelerine dahil olacaktım. Yanlarına gidip yatağın üzerinde dizlerimin üstüne çıktım.Nurun kafasından tutarak çektim. Aletimi görünce hızlıca ağzına almaya başladı. Sol eliyle aletimi sıvazlayarak sakso çekiyor sağ eliyle de Ekinin amını okşamaya devam ediyordu.

Aletimi tükürükleriyle sırılsıklam yaptıktan sonra hızlıca nurun arkasına geçtim. Tangasını çıkarmadan ipinden tutup yana doğru çektim. Aldığı zevkten dolayı ıslanan amına tek hamlede geçirdim. Yavaş yavaş içine girip çıkmaya başladım tempomu da aynı şekilde arttırmaya başladım. Emre de soyunup yanımıza gelip yattı. Hem karısının sikilişini hem de karısının yaladığı amı izliyor aletini okşuyordu. Tempomu arttırdığım için nur doğru düzgün yalayamıyordu Ekini. Ekin bundan dolayı olmalı ki yattığı yerden doğrulup kalktı.Yanımızda yatan Emrenin bacakları arasına girerek. Aletini sıvazlamaya başladı. Aynı amatörlüğüyle Emrenin aletini ağzına alıp emmeye başladığında Emre çıldırmış gibi inliyordu. Nur emreye dönerek aşkım bugün şanslı günündesin diyerek gülmeye çalıştı ama içine girip çıkan alet yüzünden çok net konuşamıyordu.

Emre yatıyor onun hemen yanında Nur,Nur’un arkasında ben benim tam yanımda da domalmış pozisyonda Ekin vardı. Güzel bir dörtlü oluşmuştu birden. Nur içinden çıkarttı aletimi ters dönerek sırt üstü yattı. Bacaklarını araladı tekrar girmem için.Nurun bacaklarından tutup sertçe içine girdim. Nurun inlemeleri artmış ben de sertçe girip çıkıyordum içine. Sallanan memelerini sıkıyordum tek elimlede. Ekin de Emrenin üstüne çıkmış içine almaya çalışıyordu.

Emre resmen acı çekiyormuş gibiydi. Karısına ekini işaret içi çok dar harika diyerek zevk dalgasına kapılmıştı. Nur kafasını kocasına yakınlaştırarak öpüşmeye başladılar. Bir süre bu pozisyonda devam ettik. Üstünde zıplamaktan yorulan Ekin kalkarak karı kocanın arasına girip nuru öpmeye başladı domalmış pozisyonda. Emre hemen kalkarak ekinin arkasına geçti. Nur da ekinin pozisyonuna uyarak içinden çıkartıp aletimi tekrar domaldı önümde. İki domalmış kadının arkasından sikiyorduk şimdi. Kızlarda birbirlerini öpüyor zevk çığlıkları atıyorlardı.

Nurun kalçalarına tokat attıkça dalgalanması çok hoşuma gidiyor daha sert sikiyordum. Bu sırada Ekin aynı pozisyonda sikilmeye devam ediyordu. Karısının amına hemen girip boşalan emrenin performansı gayet iyiydi şaşırmıştım.Aletimi Nurdan çekerek Ekinin önüne geçerek saçlarından kavrayarak ağzına aletimi dayadım. Hoşuna gitti orospunun hemen ağzına almaya çalıştı ama arkadan siken emre yüzünden doğru düzgün yalayamıyordu. Kafasını tutarak Açık olan ağzıma aletimi sokarak ben ileri geri yapmaya başladım. .

Diz üstünde durmaktan yorulmuştum. Sırt üstü yattım. Emre de Ekini biraz ileri ittirerek aletime yakınlaştırdı. Ekin tekrar aletimi kaparak o amatör saksolarından birini çekmeye başladı. Nur da hemen ekinin yanına yatarak taşaklarımı yalamaya başladı. Emre hızlanmaya başladığında geliyorum dedi. Ekin hemen kendini çekti. İçine boşalacağını düşünerek. Emre karısına doğru hamle yaptı karısının içine giriverdi hemen ve amının içine doğru boşalmaya başladı. İkisi birden yorulmuşlar ve yığılmışlardı.

Ekin ortalığı boş bulunca hemen üstüme doğru hamle yaptı. Kucağıma çıkarak aletimin üstüne oturmaya çalıştı. Eliyle deliğini hizalayıp yavaşça içine almaya başlayınca aklıma Aybüke geldi birden. Kaç kere söz vermiştim kendi kendime yanlış bir şey yapmayacağım diye ama gene tutamamıştım. Ekini sikemezdim bu olanları bilse ne kadar üzülürdü bu ona yaptığım bi saygısızlık,haksızlık gibi geldi. Tabi aynı şey Can için de geçerli. Durdurdum ekini aletimin yarısını almıştı ve gerçekten dardı içi emrenin dediği kadar varmış ama bunu bırakıp üstümden attım. Senle yapamam olmaz bu haksızlığı onlara yapamam diyince baya bir bozuldu. Suratı düştü.

Aletimi Nura doğru uzattım. Güzel bir sakso seansından sonra ağzının içine boşaldım. Hemen banyoya giderek vücudumu temizledim. Ben geldiğimde ekin üstünü giyinmişti bile. Gitmek istediğini aşağıda bekliyorum diye söyledi ve kapıdan çıktı. Üstümü giyinirken özür diledim Emre ve Nurdan. Önemli olmadığını çok zevk aldıklarını söylediler. Teşekkür ederek hızlıca indim.

Aşağıda beni bekliyordu. Baya bozuktu suratı. Yol boyunca bir şey konuşmadık. Haklıydın dedi. Nasıl dedim. Haklıydın hem Cana hem Aybükeye haksızlık olurdu dedi. Sevindim böyle düşündüğüne şimdi bundan sonra bu olaylar hiç yaşanmamış gibi devam edicez şimdi gülsün suratın ve hiç bir şey belli etme dedim. Tamam diyerek güldü onu önden gönderdim ben de arkadan gelecektim. Zaman geçirmek için sahil kenarında bir kafeye gidip 2 bira içtim akşam üzeri eve döndüm.

Aybüke kapıyı açar açmaz sıkıca sarıldı bana seni çok özledim 1 gün ayrı kalamıyorum senden diyerek bol bol öptü.Ekin hiç bir şey çaktırmamıştı belliki diye düşündüm.

Bu da buraya kadar olsun devam edicem ama ne zaman yazarım bilmiyorum. Gerçek hayatımda yoğun bir tempodayım fazla zamanım olmuyor. Kendinize iyi bakın bir sonrakinde görüşmek üzere..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir