Hayatımı Değiştiren Tatil 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Hayatımı Değiştiren Tatil 1
Öncelikle kendimden bahsetmek isterim adım Cenk 25 yaşındayım, yaklaşık 1.80 civarında boyum, kilom ise yaklaşık olarak 75 fit sayılabilecek bir vücudum var. Annemin adı Sevtap 47 yaşında yaşıtlarına göre çok daha genç göstermektedir. Sporunu ve bakımını asla ihmal etmez. Kendisi bir moda dergisinde editor olarak çalışmaktadır. Babamın adı Murat 50 yaşında hayatına kariyerine ve kendisine adamış biridir açıkcası ne annemle ne de benimle çok fazla ilgilenmez. Maddi durumumuz oldukça iyi babam finans sektöründe ve kendine ait bir faktoring şirkti bulunmakta. Annem de bahsetmiş olduğum gibi bir dergiyi yönetmekte bu nedenle oldukça gelir düzeyimiz yüksek. Çekirdek bir aile gibi görünsekte teyzemlerle oldukça yakın sayılırız. Hatta annem kadar yakındırlar bana. Benim iki tane teyzem Seda 43 ve Serpil 55 yaşlarındadır. Büyük teyzem Serpil çok otoriter ve sert bir kadındır eniştem 2 sene önce kalp krizi sonucu vefat etti ve teyzeme oldukça yüklü bir servet kaldı ve o da bunun da verdiği güç ile birlikte insanlara resmen kök söktürmektedir. Serpil teyzemin 2 çocuğu var Aslan ve Aslı. Aslan 30 yaşında kendine güvensiz aklı havada korkak bir tiptir gösterişi sever ama yapmayı bile beceremez. Aslı tam bir mankendir güzellik konusunda resmen teyzeme çekmiş ancak burnu yere düşse almaz. Seda teyzemin ise yarım akıllı, sünem, kılıbık bir eşi var enişte diyemiyor insan, Seda teyzem aşırı akıllı ve iş hayatında önemli bir kariyere sahip olduğu için eniştem evin kadını olmuş resmen. Seda teyzemin Buse adında bir kızı var. Buse 19 yaşında. Seda teyzem dediğim gibi kendisine kalsa ne evlenir ne çocuk yapardı Anneannem bastırmış birazdan kendisinden de bahsedeciğim. Buse çok utangaç, oldukça toy genç bir kız resmen ailenin meleği gibi her durumda pozitif kalabilen biridir. Gelelim Anneanneme resmen ana kraliçe bütün kızlarını yönetir, annem her gün en az 1 saat rapor verir diğer teyzelerim de aynı şekilde. Asla kendisinden bişey kaçmaz, kaçamaz. Babamla eniştem bile çekinirler, bizlere karşıda tutunu soğuk ama bir o kadar ilgilidir. Dedem 20 sene önce vefat ettiğinden beri tek basına yaşamaktadır. Ben pek hatırlamam ama annemin dediği dedem bile tırsarmış.

Gelelim herşeyin başladığı o yaza..

Seda teyzemlerin bodrum göltürkbükünde oldukça büyük bir evleri var. Bizde bütün aile her yaz hep birlikte yazlığa tatile gideriz aslında burada amaç birlikte zaman geçirmektir. Ancak bu yaz babam iş yoğunlu nedeni ve yurt dışında bulunan müşterileri ile olan görüşmeleri nedeni ile katılamayacağını söylediği için Seda teyzemde eniştemi evden postaladı resmen biz bize çocuklarla oluruz diye düşündü. Annemin işleri nedeni ile ancak akşam uçağı ile gidebilmiştik. Eve vardığımızda herkes çoktam yemeğe oturmuştu. Annemle boş olan yere oturduk benim bir yanımda annem diğer yanımda ise Aslı oturuyordu. Aslı siyah askılı önden dekolteli bir bluz altına ise dar bir kot sort giymişti ona her baktığımda resmen çatalını görüyordum ki inanılmaz güzel göğüsleri vardı dolgun bir o kadar diri. Annem benim bu bakmalarımı fark etmiş olucak ki yer değiştirmek istedi.

Annem: Cenk sen geç benim yerime

Ben:Neden ?

Annem:Anneannele konuşamıyorum uzak kaldım.

Ben:Çok mu önemli ki bende aslıyla konuşuyorum farkındaysan burda

Annem:İkiletme benim lafımı

Ben:İyi peki madem

yer değiştirmemizin ardından Teyzem Seda ile konuşmaya başlamıştım her zaman olduğu gibi okul bitiyor ne yapıcaksın gibi sorulara boğmuştu beni. Herkesin yol yorgunu ve içilen alkol yüzünden uykusu gelmişti.

Annem:Baban yok istersen gel benim yanımda uyu boşuna sıkışma Aslanla. Bırak o da rahat uyusun.
Ben:Valla iyi olur. Aslan kafa açar biliyosun
Annem: Ayıp oğlum kuzenin. Teyzen üzülüyor sonra
Ben:İyi bişey demedik

Annemle daha öncede uyumuştum bu benim için normal bir durumdu. Sonuçta anne oğul arasında normal karşılanır. Valizimi açtım üstümü değiştirdim her zaman olduğu gibi sadece sortumla yatıcaktım annem ben yanında yatıcağım için yanında geceliğini değil sort ve askılı bir bluz giymişti üzerine. İkimizde yorgunluktan hemen uykuya dalmıştık. Gece çok susayarak kalktım ve alt kata su içmeye mutfağa doğru giderken Aslanın yattığı odadan Seda teyzemin çıktığını gördüm karanlık olan merdivenlerde beni farketmemişti. Üzerinde uzun bol tshirt vardı sadece anlam veremedim hemen kendi odasına geçip kapıyı kapattı. Biraz duraksadıktan sonra mutfağa inmiştim tam su içerken salonda olan aslanı farkettim burada ne işi vardı. Aslan neden kanepede uyuyordu sonuçta bende yoktum odada rahat rahat yatabilirdi. Odaya çıkarken Aslanın odasının kapısını araladım ve karsımda Aslı duruyordu. İnanamıyordum Seda Teyzem ve Aslı. Çok heyecanlanmıştı. Düşündükçe aklımı kaybediyor gibi oluyordum resmen. Odaya döndüm ve unutup uyumaya karar verdim. Ancak aklıma girmişti sanki beynim değil sikim hüküm sürüyordu bana resmen. O damızda banyo yoktu ve benim rahatlamaya ihtiyacım vardı. Bu şekilde uyuyamazdım. Elimi sortumdan içeri soktum ve yavaş yavaş okşamaya başladım Teyzem ve Aslıyı birbirlerini yalarken öperken hayal ediyordum. Sevişmeleri resmen gözümün önündeydi. Kendimi kaptırmışım Annemin sesine birden irkildim.

Annem:İyimisin

Ben:Yok bişeyim iyiyim

Annem:titriyo gibi geldi yatak

Ben:Sana öyle gelmiştir. Neden titresin yatak ?

Annem:Hiç iyi durmuyosun nefes nefese bir halin var.

Ben:Mutfaktan geldim ondandır.

Annem:Çok içtik bende susadım şimdi bak neyse gidiyim içiyim

Annem çıktığı gibi asılmya başladım rahat rahat ve çok geçmeden boşalmıştım cıkarıp kirli sepetine koydum. Altımı değiştirdim ve uyumuştum.Sabah kahvaltıya indiğimizde Teyzem Seda ve Aslıya çok daha farklı bakıyordum resmen belli etmiyor çok dikkatli davranıyorlardı ama birbirlerine bazı dokunuşlarını çok net yakalayabiliyordum. Masada direk karşılarına oturmuştum yanımda annem vardı. Bir ara çatalım düşmüş gibi yapıp masanın altından baktığımda ellerinin bacaklarında gezindiklerini gördüm resmen okşuyorlardı. Aslı elini teyzemin baldırında öyle bir gezdiriyordu ki teyzem birazdan bırakıcaktı kendini çok geçmeden eliyle müdahale ederek durdurdu. Tam masanın altından çıkarken kafamı çarptım.

Annem: İyi misin ?

Ben:offf

Annemin gözleri resmen kalkmış olan sikime takılmıştı. Ben toparlanmaya çalışırken kafamında acıması sonucu ne yapacağımı bilemeden önüme döndüm.Annem bozuntuya vermeden ama yanakları kızararak önüne döndü ve toparlanmaya çalıştı. Kahvaltıdan sonra herkes mayo ve bikinileri giyerek denize ve havuza olarak dağıldık. Serpil teyzem havuz pek sevmez bende onu yalnız bırakmamak adına onunla birlikte denize indim. İndik dediysekte sadece bir kaç merdiven evin özel iskelesi mevcut. Serpil teyzem iskelenin ucuna kadar yürüdü sırt üstü uzandı ben merdivenlerden inmeye çalışıyordum.

Serpil Teyzem: Gel biraz güneşlenelim beraber gireriz birazdan

Ben:Olur gerçi soğukmuş baya direk atlamamız lazım

Serpi Teyzem:Alışırız girdikten sonra. Şu sırtıma krem sürer misin ? Soyulmasını istemiyorum. Onunla uğraşamam birde şimdi.

Ben:Olur sürerim. Nerede krem?

Serpil Teyzem:Çantamda unuttum içeride

Ben:Gidip alıyım o zaman

İçeri girdim yukarı odaya doğru çıktım koridorda serpil teyzemin odasına ilerledikçe inilti şeklinde sesler geldiğini duydum.

hmmm

offff

ayyyy

hmmmmm evet

DEVAMI GELİCEK..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir