kocam Biseksüel…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

kocam Biseksüel…
Kocamla seks hayatımız çok hareketlidir. Fırsat buldukça sevişir sevişirken de farklı fanteziler deneriz Şu ana kadar grup seks dışında her şeyi denemişizdir. Kocam biraz kibar ve naziktir ve bayan arkadaşlarım da “kız senin kocan ne kadar yumuşak, kibar” diyerek benimle dalga falan geçerler.

Kocam ilişkiye her zaman hazırdır ve siki hep kalkık olur. Eve gelir gelmez hemen beni yatağa atar ve sevişmeye başlarız. İkimiz de boşaldıktan sonra kocam yoruldum der, ikinciyi denemeden yatar uyuruz ..

İşi başka şehirde olduğundan sürekli ayrıydık kocamla… Evde bir oğlum ve ben kalıyordum. Eşimle sık sık telefonda konuşurduk. O bana gelince yeni fantezileri olduğunu anlatır, ben de ona beni nasıl sikmesini istediğimi söyleyerek birbirimizi azdırır dururduk. Yanyana geldiğimiz zaman da deliler gibi sevişirdik.

Neyse… Olaylar ablam ağır bir hastalık geçirince başladı. O hastanede yattığı dönemde benim çocuk küçük olduğundan sık sık gidemiyor, yanında kalamıyordum. Eniştem mecburen izin almış, gündüzleri karısının yanında refakatçı kalıyor, geceleri de bizim eve yatmaya dinlenmeye geliyordu. Akşam saat 12 civarında eve gelip yatıyor, sabah 8 gibi kalkıp tekrar hastaneye gidiyordu.

Yine bir gün saat 11 gibi eniştem hastaneden gelmiş ve bir iki lokma hazırladığım yemeklerden yiyerek duş almak için banyoya girmişti. Eniştem de sıcak su altında kalmayı seven ve banyoya girdi mi bir saat çıkmayan biridir.

Gece saat 12 gibi ben yatmak için odama çekildim. O arada her gece alıştığımız şekilde kocam aradı ve seks sohbetimiz başladı. Eşim anlattıkca benim amımın suları akıyordu.

Kocamın en son gidişinin üstünden epey zaman geçmiş, İyice azmış, dayanamaz hale gelmiştik ikimiz de… Gecenin o saatinde, o azgınlığımızla, aklımız fikrimiz seks yapmakta, yaramazlıktaydı. Kocam telefonda amcığını emdim, yarrağımı gömdüm, siktim diye beni azdırırken birden nerden geldiyse aklına, eniştemi sordu,

“Bacanak nerde, ne yapıyor şimdi?”

“Nerde olacak, yemeğini yedi, banyoya girdi. Bir saatten önce çıkmaz şimdi… Boş ver onu sen, hadi devam et anlatmaya…” dedim parmağımla amımı kurcalarken…

“Desene zavallı bizim gibi abaza şu anda… Varsan baksan sikini sabunlamış otuzbir çekiyordur garip…”

“Eh… Yirmi gün oldu, ömrü hastanede geçiyor zavallının… Ablam hasta… Ama herkes senin gibi azgın teke mi? Hastası var adamın…” dedim

“Kızım, seks yapmak ihtiyaç, hava gibi, su gibi… Hasta filan dinlemez. Ben senden ayrıldığımın ikinci günü başlıyor sikim kalkmaya, duvara tırmanmaya… Bacanak kendisi başka kadına gidemez, vakti yok. Geceyarısı eve gelip yatıyor.”

“Orası doğru işte… Zavallı eniştem…”

“Dediğim gibi senin zavallı eniştenin otuzbir çekmekten başka çaresi yok. Her iddiaya girerim şu anda sikine asılıyordur enişten… Hem de ikiniz bütün gece evde yalnızsınız… Senin hayalini kura kura… Seni siktiğini düşünerek çekiyordur…”

“Hadi canım sen de… Yapmaz o adam, hastası varken…“ dedim kendim de pek inanmadan…

“İstersen gidip anahtar deliğinden bak… Var mısın iddiaya?” dedi manyak kocam… “Bu kadar banyoda durulur mu suyun altında? Yüzde yüz otuzbir çekiyor…”

“Manyaksın sen, sapık herif… Karını elin çıplak adamını röntgenlemeye gönderiyorsun. Zaten yarak diye başıma vurmuş, azmışım…”

“Elin adamı değil bi kere, ablanın kocası, enişten… Hem daha iyi ya işte azgın fahişe… Anahtar deliğinden baka baka sen de otuzbir çek, kendini parmakla, rahatlat… Sonra da bana anlatacaksın ha…”

“Sapık… Sapık…” dedim gülerek…

Ama eşeğin aklına da karpuz kabuğunu düşürmüştü benim sapık… İnanmıyorum numarasıyla olayı köpürttüm. Olurdu, olmazdı yemeğine iddiaya girdik. Banyoda olan eniştemi röntgenleyerek kendimi tatmin edecektim.

Telefon kulağımda, öylece, çırılçıplak yataktan kalktım, parmaklarımın uçlarında banyoya gittim. İçeriden su sesleri geliyordu hala… Banyonun kapı deliğinden içeriyi görmeye çalıştım. Kocam haklı çıkmıştı. Kapının tam karşısında bulunan duşakabin açıktı ve ben suyun altında otuzbir çekmekte olan eniştemi seyretmeye başladım.

Eniştem duvara yaslanmış hafif açtığı ılık suyun altında öylece duruyor, köpüklere buladığı taş gibi olmuş sikini sıvazlayıp duruyordu. Kalkmış vaziyetteki siki kocamın sikinden beş altı santim daha uzun ve kalındı.

Elimde telefon, kulaklıklığı takmış vaziyette, ben de eniştemin harika sikini sıvazlayarak kendini tatmin etmesini izliyordum. Kocamın telefondaki tahrik dolu sözleri kulağımda çınlarken kendimi okşamaya, zaten sulanmış kadınlığımı parmaklamaya başladım.

Sürekli amımı, parmaklarımın arasında kıstırdığım klitorisimi okşuyor ve boşalabilmek için uğraşıyordum. İyice kendimden geçmiştim. Kapıyı ardına kadar açıp beni sik diye bağırmak istiyordum ama bir türlü cesaret edemiyordum.

Son aşamaya gelmiş, zevkten gözlerim kapanmaya başlamıştı. Telefonda benimle beraber otuzbir çeken kocamın mırıl mırıl inlemeleri, içeride çırılçıplak sikini sıvazlayan eniştemin üstüne yağan suyun sesi, parmaklarımın arı gibi çalıştığı ıslak amımın şapırtısı…

Birden banyonun kapısı sertçe, ardına kadar açıldı. Ben hemen kapının önünde dizlerimin üstünde ve eniştem ayakta, ıslak, ikimiz de çırılçıplak vaziyette birbirimize bakıyorduk. İkimizden de çıt ses çıkmıyordu.

Eşim hala bana seks dolu sözler söylüyordu. Alı al, moru mor, zorlukla ayağa kalktım ve hemen yatak odama gittim. Kapıyı da kilitlemiştim. Kocam boşalmış olmalıydı, hiç sesi gelmiyordu. Telefonu kapattım.

Eniştem oturma odasına geçmiş, televizyon seyrediyordu. Yaptığım şeyden, onun beni çırılçıplak görmesinden utanıyor, yanına gidemiyordum. Sonunda cesaretimi topladım. Gidip ondan özür dileyecektim. Asacak hali yok ya…

Üzerime askılı bir bluz ve kısa beyaz bir şort giydim. Konuşup hemen geri gelecektim, o yüzden içime sütyen giymeye gerek görmedim. Bluzun kumaşından sertleşmiş göğüs uçlarım belli oluyordu. Aldırmadım, çıkıp yanına gittim.

Eniştem telefonla konuşuyordu ve ben girince telefonu kapatıp tekrar televizyon seyretmeye başladı. Aldırmaz tavrı yüzünden tedirgin oldum. Susup bir koltuğa da ben oturdum. Eniştem televizyon izlerken, bir yandan da kaçamak gözlerle beni süzüyordu.

Onun da üzerinde bir şort vardı ve olaydan etkilendiği belliydi. Kalkmış olan siki şortun önünde bir çadır oluşturmuş ve gayet rahat bir şekilde bana seyrettiriyordu.

Görüntüye aldırmadan lafı açtım. Az önce olanlar yüzünden özür dilediğimi, bunların aramızda kalması gerektiğini falan geveliyordum yarım ağızla… Bir yandan da, onun kalkmış sikinin görüntüsünden etkilendiğimi ona belli etmemeye çalışıyordum.

Göğüslerim iyice sertleşip dikilmiş, amımın suları akmaya başlamıştı bile… Eniştem şortunun önündeki portatif çadırıyla beraber oturduğu yerden kalktı, yanıma geldi. Önüme dikildi.

“Kocan seni doyuramıyor mu baldız?” dedi.

Hava iyice elektriklenmişti. Burnumun dibinde eniştemin kalkmış siki… Benim istekle sulanmış amcığım… Vakit gecenin bir yarısı… Her an patlamaya hazır, bir kıvılcım bekleyen bir kadın bir erkek, yalnız başımıza… Gözlerimi eniştemin çadırından zorlukla ayırıp gözlerinin içine baktım doğrudan…

“Yoo, çok iyi doyuruyor. Ama sen de biliyorsun enişte… Kaç gündür yalnızım. Telefonda seks yapıyoruz karşılıklı, öyle tatmin olmaya çalışıyoruz.” Yanıma oturdu gözlerini benden ayırmadan, vücudu bana dönük,

“Beni neden seyrediyordun peki? Madem telefon seksi seni doyurabiliyormuş…”

Duş jelinin parfümü, onun erkeksi kokusu birbirine karışmıştı. Burun deliklerim sızlıyordu adeta… Suyu akan amımı avuçlamamak için kendimi zor tuttum.

“Ya, şeytan işte enişte… Telefonda bacanağını dinlerken, bir yandan seni röntgenleyeyim demiştim… Nolur, bunlar aramızda kalsın… Rezil olurum yoksa… Ablam… Babamlar…”

“Merak etme baldız… Emin ol aramızda kalacak.” diyerek elini sulanmış olan amının üzerinde gezdirmeye başladı.

Amımdan akan sular incecik şortun önünü ıslatmıştı, işemişim gibi duruyordu önüm… Parmaklarını amımın üzerinde hissedince kıvranıp elini tuttum. Beynim ona engel olmak istiyor, fakat kadınlık hormonlarım boş ver diyordu.

“Bana numara yapma baldız… Bacanak seni sikmeye doyursa bu amcık bu kadar sulanır mı? Sen de istiyorsun. Hem de deli gibi… Yoksa gece yarısı banyo kapısında ronta yatar mıydın? Kendini parmaklar mıydın?” diyerek önümde diz çöktü ve şortumu çekiştirdi.

Sonuna kadar haklıydı adam… Ciğerimi biliyordu benim… Numarayı bıraktım ben de… Kalçamı kaldırıp yardımcı oldum enişteme, şortumu sıyırıp çıkardı. Yeni temizlediğim pırıl pırıl amcığım eniştemin elleri altındaydı. Yine de ben amımı avuçlamasına engel olayım derken o bluzumu tutup başımdan sıyırıverdi.

Bir anda çırılçıplak kalmıştım karşısında… Elleri vücudumda dolanıyor dikelmiş olan göğüslerimi emiyordu. Dayanamadım artık. Eniştemin her yerimde dolaşıp duran dudakları ve elleri arasında olmaktan zevkim tavan yapmıştı artık… Olayın akışına kendimi bırakarak 69 yapıp eğildim, ben de onun sikini ağzıma almaya çalışıyordum.

Eniştem amımı hoyratça yalıyor ve emiyordu. Beş dakika geçmeden eniştem dili ile beni boşaltmıştı ve ben de onu ağzıma boşalttım. Spermlerinin hepsini yutmuştum ve ilk defa yaptım bu şeyden büyük bir zevk almıştım.

“Nasıl rahatladın mı?“ diye sordu eniştem ama ben cevap veremedim. Evet orgazm olmuştum, zevk almıştım. Fakat… Yanlış bir şey yapmıştık. İçten içe suçluluk duygusuyla kıvranıyordum zevkin yanı sıra… Her şeyi bırakıp içeri gitmeye karar vermiştim.

Tam kalkıp harekete geçmiş, yerdeki şortumu, bluzumu alıyordum ki, eniştem beni tekrar yakalamış ve bana

“Hey, gece uzun nereye gidiyorsun bebeğim?” diyerek çekti, koltuğa boylu boyunca yatırdı.

Çırpınıp kurtulmaya çalıştım, aldırmadı bile… Üzerime abanmış, her yerimi okşuyor, çıplak bedenimin her yerini tavaf ediyordu. Baktım olmayacak, kurtulmam mümkün değil, yavaş yavaş saldım kendimi… Az önceki şehvet dalgası yine yükselmeye başlamıştı.

Dudaklarımı koparırcasına öperken mırıldandı,

“Seni senden iyi tanıyorum bebeğim… Sen ateşli, azgın, doyumsuz orospunun tekisin… Bu gece seni sikmeden bırakmam. Zaten sen de benim sikimi yemeden beni bırakmazsın. Hiç numara yapma bana… Ohhh… Bırak kendini sevgilim… Tadını çıkara çıkara sikeyim seni… Ohhh… O güzel amcığının tadına bakayım.”

Zaten bırakmıştım kendimi… Bacaklarımın arasına giren eniştem amımı deli gibi yalıyor ve emiyordu. Ben de kendimi ona teslim ettim. Kocam falan da bu saatten sonra umurumda değildi. İçimden “Beni bu hale düşüren, eniştemin sikine muhtaç eden, beni banyo kapısına gönderen kendisi değil mi zaten?” diyerek enişteme karşılık vermeye başladım… Gerçi o eniştemle sikişmemi değil, sadece röntgen yapmamı istemişti ama…

Eniştem beni kaldırıp koltuğa domaltı ve emilmekten kabaran amıma taş gibi olmuş yarağını sürtmeye başladı. Amımın zevk sularıyla ıslanan yarağını deliğime dayamış ve sokmaya çalışıyordu. Dudakların arasını koç başı gibi zorlayan eniştemin yarağı çok kalındı.

O içime doğru ittikçe ben acı içinde kıvranıyor ve bağırmamak için kendimi zor tutuyordu. Birden omuzlarımdan yakaladı ve hızla kendine çekti. O an amımın duvarlarının yırtıldığını hissettim ve bağırmamak için koltuğun kumaşını ısırdım.

Artık kadınlığım eniştemin kalın yarağına alışmış ve eniştem bir motor gibi hızlanmıştı. Gidip gelirken sularımı akıtan erkekliği daha kolay girip çıkıyordu amıma ve o ilk acı yerini zevke bırakmıştı. Beş dakika sonra zirvelere çıktım, titreyerek boşaldım.

Benim boşaldığımı anlayan eniştem içime daha da sert girip çıkmaya başladı ve ben de tekrar zevke gelmeye başladım. İnlemelerimi duyan eniştem beni çevirip koltuğun üstüne sırt üstü yatırdı.

Puf gibi yumuşak koltuk minderlerinin üzerinde, bacaklarımın arasında sert bir şekilde içime giriyor, bir yandan da göğüslerimi emiyordu. Giriş çıkışları iyice hızlanmıştı ve ben de yavaş yavaş kıvama geliyordum.

Aldığım zevk inanılmazdı. Soluk soluğa içinde gidip gelen enişteme tahrik dolu sözler söylemeye başlamıştım. Kan hücumuyla kabarıp şişen amım artık alev alev yanıyordu, kendimi kaybediyordum,

“Ohhh… Sik enişte… Geçir… Çok güzel sikiyorsun… Aahhh… Harikaa…”

“Bacanak sikmiyor mu seni aşkım? Ohhh… Bu güzel amcığı sikmiyor mu aptal? Hakkını veremiyor mu?” İnleyerek boynuna sarılıp kalçalarımı yukarıya ittim, sikini dibime kadar almaya çalışırken,

“Hayır enişte… Hep uzaklarda bacanağın… Anca telefonda sikiyor beni… Aç bırakıyor beni… Sikmiyor adam gibi enişte… Ooohhh… Sen harikasın… Çok güzel sikiyorsun eniştem… Çok güzel geçiriyorsun… Ohhh… Sikine kurban olduğum… Geçir sikini amcığıma enişte… Aaaahhh…”

Sonunda birbirimizi tahrik ede ede, savaşır gibi sikişe sikişe ben ve eniştem aynı anda titreyerek boşaldık. Eniştemin spermleri sikilmekten alev gibi olmuş amıma ılık ılık akıyordu. İkimiz de koltukta yığıldık kaldık. İlk defa üst üste iki kez boşalmıştım ve çok mutluydum…

Neden sonra ben kalkıp banyoya gittim. Amıma dolan spermleri temizlemem gerekiyordu. Banyomu yapıp üzerimde havluyla içeri doğru giderken telefonumun çaldığını duydum.

Gecenin üçüydü saat ve arayan kocamdı. Sanki bizi sikişirken basmış gibi İçime bir korku düştü. Hemen yatak odasına geçip uykulu numarası ile

“Efendim aşkım?” dedim.

“İki saat sonra evdeyim karıcım. Sana nasıl hasretim bir bilsen… Senin için yeni fantezilerim var. Onun için hazırlanman gerek sevgilim…” dedi ateşli ateşli…

Telefonu kapattım hemen eniştemin yanına koştum. Kocamın iki saate kadar kudurmuş şekilde geleceğini ve bu olanları anlamasından korktuğumu söyledim. Çünkü amım emilmekten kocaman olmuş ve dudakları sarkmıştı. Yatıştırmak istercesine kollarının arasına aldı,

“Korkma tatlım. Adet olduğunu, kirlendiğini söyle, kendine yaklaştırma kocanı…” diyerek teskin ediyor, bir yandan da boş durmuyor, her yerimi elleyip öpüyor, göğüslerimi emiyordu.

“Deli misin enişte? Offf… Bırak lütfen… Şimdi kocam gelecek, sen sevişme peşindesin…” diyerek engel olmaya çalıştım.

Yine aldırmadı. Üstümdeki havlu sıyrılıp yere düşmüştü bile. Önümde diz çökmüş, dudakları kasıklarımda dolaşıyordu. Hem delice korkuyor, hem de korkunç zevk alıyordum. Yine aynı şey oldu. Hormonlarım galip geldi. Kendimi eniştemin dudaklarına teslim ettim.

“Doymadın mı sen daha?” diye inledim amcığımı parmaklayıp klitorisimi emen enişteme…

“Nasıl doyarım ben sana aşkım? Ablan bir aydır hastanede… Amsızlık başıma vurdu artık… Ohhh… Yerim senin kurabiye amcığını ben… Şeftalinin sularını içerim ben… Zaten oldum olası hastaydım sana… Ablanın hastalığı bahane oldu seni sikmem için…” diye diye hoyratça amcığımı yalıyor, beni zevkten inletiyordu.

Ayağa kalkıp bacaklarımı beline doladı, duvara dayayıp kalkmış sikini amıma gömdü yavaş yavaş… Kasıklarımız birleşmişti az sonra ve o kalın sikini amımın derinliklerine göndermişti bile… Kalçalarımdan tutup indirip kaldırıyor, bir yandan da memelerimi ısıra ısıra emiyor, yalıyor, beni bağırtıyordu.

Acı, zevk, birbirine karışmıştı. Dakikalarca sürdü bu sikiş… Çok geç boşalıyordu ve beni mahvediyordu. İki defa da kucağında, o pozisyonda orgazm oldum. Beni kendimden geçirmişti eniştem. Memelerim, uçları ısırılmaktan, emilmekten mosmor olmuştu artık…

Yere indirdi, yerde sikti. Domalttı arkamdan girdi… Her pozisyonda, evire çevire sikiyordu beni… Çok geçmedi, ben tekrar titreye titreye, kasıla kasıla boşaldım. Çok mutluydum. Tekrar boşaldığımı anlayan eniştem hırslanmış ve daha da hızlanmıştı. Artık amım sikilmekten alev gibi olmuş ve her girip çıkışında zevk acıya dönüşmüştü.

“Dur artık enişte… Lütfen… Amım yanıyor artık… İnsafsız eniştem… Sikme artık beni… ”

Dinleyen kim? Kucağına almış, sikinin üstünde hoplata hoplata alttan pompalıyordu. Yavaş yavaş tekrar zevk almaya başladım. Sonunda ikimiz de zirveye çıktık, çırpına çırpına kollarının arasında boşalırken o da aynı anda boşaldı.

On dakika öylece kala kaldık. Sonra saate gözüm ilişince ben hemen kalkıp temizlenmek için banyoya yöneldim. Yürürken sarkan amımın dudakları bacaklarıma sürtüyor ve acı veriyordu. Bir yandan da kocam bu durumu anlayacak diye çok korkuyordum. Temizlendim ve odama geçtim, kendimi yatağa çuval gibi attım. Arka arkaya neredeyse altı kez boşalmıştım ve çok mutluydum.

Saat sabah beş civarlarında kocam eve geldi. Eniştemin dediği gibi benim bahanem hazırdı, adet olduğumu söyleyip başımdan savacaktım. Zaten bir ilişkiyi daha yaşayacak durum kalmamıştı. Amımın içi yanıyor ve dudakları da sikilmekten sarkmıştı.

Anahtarıyla eve giren kocam bütün açlığıyla bir anda soyunup yatağa girmiş yanıma sokulmuştu. Karanlıkta göğüslerimle oynuyordu.

“Kocacım, dur, yapma. Sana söyledim, adetim olmaz… falan diyerek engel olmaya çalıştım.

“Olsun karıcım. Ben de sana yeni fantezim var demiştim. Seni arkandan yapacağım” dedi.

“Hayır, olmaz, istemiyorum..” felan dedim ama dinlemiyordu.

“Sen orasını bana bırak…” diyerek külodumu indirdi. Boynumu yalıyor göğüslerimi emiyordu..

Çırpınırken bir ara kafamı kaldırıp kapıya doğru baktığımda kapının aralık olduğunu ve kapı aralığından da eniştemin bizi seyrettiğini gördüm. Çırılçıplak bir şekilde durmuş, kocamla beni seyrediyordu. İçimde büyük bir korku vardı. Artık kocam iyice iştahlanmıştı ve beni götümden sikmeye kararlıydı.

Yataktan kalkıp kapıya doğru yöneldi ama benim içim içime sığmıyordu çıplak eniştemi, benim morluklarla dolu çıplaklığımı öyle görecek diye… Lambayı yaktı, eline kremi aldı. Diğer elindeyse kocaman bir vibratör vardı. Kocam sürpriz olarak vibratör getirmişti. Bense ışık yanar yanmaz saten örtüyü üstüme çekmiştim vaziyetimi görmemesi için…

Kocamla seks yaparken ona hep iki erkeğin arasında kalmak istediğimi söyler, onu delirtirdim. Elindeki vibratörle tekrar yatağa gelen kocam bir hamlede üzerimdeki örtüyü çekiverdi. Kırmızı ışığın altında amımı ve gögüslerimi görünce

“Ne yaptı sana böyle?” diye bir şeyler söyledi.

Önce dumura uğradım. Ne diyordu bu adam? Sonra da o anda anladım ki kocam her şeyi biliyordu. Beni özellikle, bilerek tahrik edip enişteme siktirmişti kocam… Kalkıp kapıya yöneldi kapıyı açtı ve hala kapıda çırılçıplak duran enişteme,

“Bacanak, sen ne yaptın böyle yahu?” dedi “Her tarafını morartmışsın karımın… Hadi gel yanımıza, kapının önünde dikilip durma…” diyerek onu da yatağımıza davet etti.

Ben iyice aptallaştım. Hayretler içerisinde kocamı seyrediyordum. Eniştemse yatağın ucuna oturmuş, kocamla beni seyrediyordu. Kocam yattığım yerde bacaklarımı havaya kaldırıp açtırdı. Elinde bolca kremleyip iyice kaygan hale getirdiği vibratörle götüme girdi. Minik deliğime hoyratça girip çıkıyor, götümün deliğini genişletiyordu. Bir yandan da amımı yalıyordu.

Kocamın bacak arasına elimi uzattığımda her zaman ilişkiye hazır erkekliğinin sönük olduğunu gördüm. Normalde kapıdan içeri girer, beni hemen yatağa atar ve sikerdi. Ama şimdi hazır değildi. Bu arada eniştem de yanımıza gelmiş gayet rahat tavırlarla benim göt deliğimi yalamaya başlamıştı.

Kocam enişteme hiç tepki vermiyor, adeta beni sikmesi için ona sunuyordu. Eniştem yatağa uzandı ve beni üstüne çekti. Sikini kocamın genişlettiği göt deliğime dayamıştı ve içime girmeye çalışıyordu. Girmeyince kocam beni biraz eğip rahat girmesi için eniştemin sikini kremlemeye başladı. İyice kremlenince eniştem kocama,

“Yeter artık bacanak… O kremli ellerinle biraz daha sikimi ovalarsan suratına fışkırıcam.” diyerek bıraktırdı. Hızla omuzlarımdan tutup sikine bastırdı. Eniştemin o kocaman sik artık götümdeydi ve öylece bekliyordu. Başımı çevirdiğimde gözlerim faltaşı gibi açıldı. Yanımızda duran kocam kremli vibratörü dudaklarını ısıra ısıra kendi götüne sokuyordu. Hayretle,

“Ne yapıyorsun sen?” diyebildim.

“Bekle karıcığım, ben de geliyorum…” dedi zevkle uğraştığı vibratörü sonuna kadar kendine diplerken…

“Sen… Sen gey misin yoksa? İnanamıyorum..” diyebildim.

“Pek sayılmaz baldız.” dedi eniştem onun yerine… “Kocan biseksüel senin… Hem kadın sikmekten, hem de bir erkeğin sikmesinden hoşlanıyor, zevk alıyor. İlk defa mı görüyorsun? Söylemedi mi sana hiç?”

Başımı iki yana salladım. Arkadaşlarımın söylediği bir anlamda doğruydu. Benim kocam geydi. Sikini kaldırmak için önce başkasına siktiriyor, sonra da gelip beni sikiyordu.

Sonunda götüne soktuğu vibratörün etkisi ile kendininkini kaldırdı ve am deliğime yanaştı. Kocamın siki de artık içimdeydi. Eniştem ile kocam beni am göt karışık bir şekilde değişe değişe siktiler. Artık sikilmekten ne amımın nede götümün üstüne oturabiliyordum. Artık bitmiştim Bir ara kocamın,

“Bacanak, beni sik bir posta daha da, gidip yatayım…” dediğini duydum.

Eniştem doymak bilmiyordu. Yatakta domalıp kalçalarını ikiye ayıran kocamın arkasına geçmiş, vibratörün genişlettiği göt deliğine girmeye çalışıyordu. Eniştem arkasına girdikçe kocam zevkten dört köşe oluyordu. Yandan elimi uzatıp kocamın altta sallanıp duran sertleşmiş sikini, torbalarını okşadım.

“Hadi sen de benim önüme domal karıcım. Ben de seni sikeyim aynı anda…” deyince hevesle kalkıp dediğini yaptım.

Eniştem kocamın götüne giriyor, kocam da benim götümü sikiyordu. Benim ve iki erkeğin zevk inlemeleri yatak odamızın duvarlarında yankılanıyor, gardrobun kapağındaki büyük boy aynasında yansıyan görüntümüz değme porno filmlerine taş çıkartıyordu.

O gece eniştem kocamı ve beni, kocam beni sike sike mahvettiler. Kocamda göt, bende am bırakmadı azgın deyus… Üç gün boyunca yataktan kalkamadım.

Kocam ertesi gün telefon açıp işinden yıllık izinini aldı. O hastane dönemi boyunca bir ay her gece üç kişi beraber yattık yatakta. Canımız her çektiğinde ikili, üçlü grup seks yaptık.

Eniştemle bir ara konuştuğumuzda sırf benimle sevişebilmek için kocamı siktiğini, yoksa pek heveslisi olmadığını söyledi. Benim de huzurum kaçmıştı bir yerden sonra… Kocam dediğim adamın, erkeğimin kendini başka bir erkeğe siktirmesini kaldıramadım. O da yönünü iyice pasifliğe döndürmüş, salt sikilmekten zevk alır olmuştu.

Anlaşarak boşanmaya karar verdik. Altı ay içinde boşandık. Şimdi eniştemlere yerleştim. Eniştem hem ablama, hem bana yetip de artıyor bile… İkimizin de damızlık aygırımız eniştem… Onu çok seviyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir