SUZANLA YAŞADIKLARIM 2 ŞİLE MACERAMIZ

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

SUZANLA YAŞADIKLARIM 2 ŞİLE MACERAMIZ
GELEN AZDA OLSA GÜZEL YORUMLAR ÜZERİNE DEVAM ETMEYE KARAR VERDİM ŞİMDİLİK. SONRASI GELECEK YORUMLARA GÖRE OLACAK

ARAMIZDAKİ YAKINLARŞMA İYİDEN İYİYE İLERLEMİŞTİ VE ARTIK HER FIRSAT BULDUĞUMUZDA ARABADA İŞYERİNDE NERDE OLURSA ÖPÜŞÜP SEVİŞİYORDUK ODA HER FIRSATTA BANA ORAL YAPIYOR VE TEK DAMLASINI BİLE ZİYAN ETMEDEN YUTUYORDU. HATTA O KADARKİ PEŞPEŞE YALAYIP YUTUYORDU. SICAKLAR İYİCE ARTMIŞ AĞUSTOS UN SONLARINA DOĞRU GELMİŞTİK. 1 GECELİĞİNE ŞİLEDE KALMA FİKRİMİ SUZAN A SÖYLEDİM VE HEMEN HEVESLE TAMAM DEDİ. TABİ İLK OLARAK İLİŞKİYE GİRECEK VE İLK KEZ GERÇEK SEKS YAPACAKTI. AMA BİR SORUN VARDIKİ O EVDEN NASIL ÇIKACAKTI? HADİ NORMAL BİR ZAMAN OLSA BİRŞEKİLDE EVDEN ÇIKAR BİRKAÇ SAAT SONRADA GERİ GİDERDİ AMA GECEYİ DIŞARIDA GEÇİRECEKTİ VE NASIL OLACAKTI? VE ŞANS YÜZÜMÜZE GÜLDÜ ANNESİ RAMAZAN AYINI MEMLEKETLERİNDE GEÇİRMEK İSTEMİŞ VE GİTMEYE KARAR VERMİŞTİ BABASIDA ZATEN ALKOL ALAN GECE BAZEN EVE GELMEYEN BİRİ İDİ. BUNLARIN HEPSİ BİZİM İŞİMİZİ KOLAYLAŞTIRDI. BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI CUMARTESİ OLDU VE ÇOK HEYECANLIYDIK GERÇEKTEN. O EVE GİTTİ BİKİNİSİNİ VE YANINA BİRKAÇ PARÇA EŞYA ALMAK İÇİN. BEN HABER VERİNCE EVLERİNİN ALT MAHALLESİNE GELECEK VE YOLA ÇIKACAKTIK. SAAT AKŞAM 19 A YAKLAŞMIŞTI VE BEN BABASININ GELME VE ARAMA İHTİMALİNİ DÜŞÜNÜYOR KARAMSARLIK YAŞIYORDUM. GİTMEYELİM DEDİM NASILSA OTELDE YER AYIRTTIK AMA ÖDEME YAPMADIK BOŞVER DEDİM. TELEFONU KAPATTIKTAN SONRA KENDİ EVİME DOĞRU YOLA KOYULDUM. BENİM İÇİN FARKEDEN BİRŞEY YOKTU NASILSA EVE HER TÜRLÜ YALAN SÖYLERDİM VE ZATEN ÖYLEDE YAPMIŞTIM. TAM KENDİ EVİME YAKLAŞTIĞIMDA SİTEM DOLU BİR MESAJ ATTI BANA. TABİ NASILSA SEN AĞZIMI SİKİYOR RAHATLIYORSUN DİYEDE SON NOKTAYI KOYMUŞTU MESAJA. BU CİDDEN BANA GAZ OLDU VE HAZIR OL GELİYORUM DİYE ARADIM HEMEN. 10 DAKİKA SONRA ALT MAHALLEDE BULUŞTUK. ARABAMA BİNDİK AMA BEN HALA TEDİRGİNDİM VE GİTMEMEYE İKNA ETMEYE ÇALIŞTIM. BABASINI ARADI BEN BU GECE KUMBURGAZDA DAYIMLARDA KALICAM DEDİ. BİRAZ DAHA RAHATLAMIŞTIM. 1.5 SAATLİK BİR YOLCULUKTAN SONRA SAAT 22 GİBİ OTELE GİRİŞ YAPTIK.
OTEL GERÇEKTEN GÜZEL BİR OTELDİ. ŞİLEDE 7 TEPE ÜNİVERSİTESİNİN İŞLETTİĞİ BİR OTELDİ. DOUBLE ODALARI OALN BİR OTEL GERÇEKTEN GÜZEL BİR ODA İDİ. ODAMIZA YERLEŞTİK VE SEKS AÇLIĞI İKİMİZDEDE TAVAN YAPMIŞTI. HAVALARIN SICAKLIĞINDAN ÖNCE DUŞ ALALIM DEDİM. DUŞA ÖNCE O GİRDİ. ARDINDAN BEN GİRDİM. 5 DKK SONRA DUŞTAN ÇIKTIM VE GÖZLERİME İNANAMADIM. YANINDA TÜLDEN SEKSİ BİR GECELİK GETİRMİŞ VE ONU GİYMİŞTİ. PEMBE GERÇEKTEN ÇOK SEKSİ BİR GECELİKTİ. İÇİNEDE YİNE PEMBE BİR TANGA GİYMİŞTİ. ETLİ AMI İNANILMAZ ŞİŞMİŞTİ TABİİ BU DURUMLARI GÖRÜNCE BENİM ALET ZATEN HAZIRDI VE ANINDA ŞAHLANDI. AYAKTA ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK VE BENİ ZORLA YATAĞA ÇEKTİ YATAKTA DELİLER GİBİ ÖPÜŞMEYE DEVAM ETTİK. BOYNUNU KULAK ARKALARINI YALAYARAK GÖĞÜSLERİNE KADAR İNDİM. EL DEĞMEMİŞ TAŞ GİBİ HENÜZ 75 BEDEN OLAN GÖĞÜSLERİNİ AĞZIMDA EZİYORDUM. ÇILDIRMIŞTI .. BEN DAHA FAZLA DAYANAMADIM TANGASINI YIRTTIM ATTIM VE AMINA GÖMDÜM KAFAMI. O GÜNE ÖZEL ÖYLE BİR AĞDA YAPMIŞTIKİ TERTEMİZDİ. GERDEK GECEME HAZIRLANDIM DEMİŞTİ ZATEN BANA YOLDAYKEN. DİLİMİ AMININ UZANA BİLDİĞİM YERİNE KADAR SOKUYORDUM VE TİTRİYORDU. YETER ARTIK İSTİYORUM SENİ DEDİ. GEL BİRAZ DAHA YALA DEDİM VE SIRT ÜSTÜ YATAĞA UZANDIM. O KADAR İŞTAHLI YALADIKİ TARİF EDECEK KELİME BULAMIYORUM. BİRAZ DAHA YALADIKTAN SONRA GERİ ÇEKİLDİ VE ÜZERİME OTURMAYA BAŞLADI. BEN NE YAPIYORSUN DEDİĞİMDE İÇİMDE İSTİYORUM DEDİ. BUNUN BÖYLE OLMAYACAĞINI VAZELİNLE YUMUŞATMAMIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİM. ZATEN AMINI YALARKEN GÖT DELİĞİNE ORTA PARMAĞIMLA VAZELİNİ YEDİRMİŞTİM VE KENDİ ALETİMEDE VAZELİNİ GÜZELCE SÜRDÜM. İLK OLACAKTI VE ACI ÇEKSİN İSTEMEDİM. ONUN GÖTÜNÜ KENDİ SİKİMİDE GÜZELCE VAZELİNLEDİKTEN SONRA İSTEDİĞİN ZAMAN İÇİNE ALABİLİRSİN DEMEMLE OK GİBİ HAREKETE GEÇTİ VE GELDİ ÜZERİME OTURMAYA BAŞLADI. BEN ELLERİMLE ALTTAN GÖTÜNÜ TUTTUM BİRDEN OTURMASINA ENGEL OLDUM. ANİDEN OTURSA EMİNİM CANI ÇOK YANACAKTI. BEN YAVAŞLATTIKCA O ZORLARI VE MİLİM MİLİM İÇİNE TAMAMEN GİRDİM. BİRAZ İÇİNDE BEKLEDİM ÇÜNKÜ SURATINDA AZDA OLSA ACI HİSSİNİ GÖRMÜŞTÜM. TAMAM ALIŞTI HADİ SİK BENİ DİYE BANA KONUT VERİNCE BEN ALTTAN POMPALAMAYA BAŞLADIM. BEN POMPALADIKÇA O KENDİNİ SAĞA SOLA SAVURMAYA ÇALIŞIYOR BEN ZOR ZAPTEDİYORDUM SUZANI. DERKEN BAKTIM BAĞIRA BAĞIRA BOŞALDI AMA BAĞIRMASI AAYYYYY AAAYYYYYY DİYE OLMASI BENİM ÇOK HOŞUMA GİTMİŞTİ. O KADAR DAR DIKİ DELİK DAHA FAZLA DAYANAMADIM VE VOLKAN GİBİ PATLADIM İÇİNE. O AN BAKTIM SUZAN BİRKEZ DAHA BOŞALDI. BUNA İNANAMADIM 1 DAKİKA GEÇMEDEN ÜSTÜSTE 2 KEZ BOŞALDI HEMDE NE BOŞALMA. O GECE SAAT 02. YE KADAR 2 KEZ DAHA SİKİŞTİK. DAHA DOĞRUSU BEN 2 KEZ DAHA BOŞALDIM YANİ TOPLAMDA 3 KEZ AMA SUZANI SAYMAM MÜMKÜN OLMADI. DAHA ÖNCE HAYATIMDAN ÇOK KADIN GEÇTİ AMA BEN SUZAN GİBİ ÜSTÜSTE BOŞALAN HİÇ BİR KADIN TANIMAMIŞTIM BUNLARIN İÇİNDE
GECE SAAT 2 DEN SONRA UYUDUK TABİ YAZ SICAĞINDA SARILIP KLİMAYI HAFİF AÇARAK. SABAH UYANDIĞIMDA SİKİMİN YİNE YALANMASI İLE UYANDIM SAAT HENÜZ 7 İDİ AMA O UYANMIŞ BENİ CANLANDIRMIŞTI BİLE. BİR POSTA DAHA SİKTİM VE KAHVALTIYA GİTTİK. KAHVALTIMIZI YAPTIK SONRA OTELİ GEZMEYE BAŞLADIK ÇOK BÜYÜK OLMAYAN AMA GÜZEL BİR HAVUZU VARDI OTELİN. HADİ ODAYA GİDELİM ÜZERİMİZİ DEĞİŞİP HAVUZA GELELİM DEDİM VE TAMAM DEDİ. ODAYA GİRDİĞİMİZDE BEN BİR SİGARA YAKTIM O İÇERİYE BİKİNİSİNİ GİYMEYE GİTTİ. AZ SONRA YANIMA GELDİĞİNDE BEN BİKİNİ İLE BEKLERKEN O YİNE DÜN GECE GİYDİĞİNDEN BAŞKA YANINDA GETİRDİĞİ BAŞKA SEKSİ BİR KIYAFETLE YANIMA GELMİŞTİ. CİDDEN GERDEK GECESİNE HAZIRLANAN GELİN GİBİ O GECEYE ÖZEL GÜZEL ŞEYLER ALMIŞ MEĞER. BEN TABİ ONU O ŞEKİLDE GÖRÜNCE DAYANAMADIM VE ODADA BULUNAN KANEPEYE YATRDIM AMINA GÖMDÜM KAFAMI.BEN YALARKEN ÜSTÜSTE BOŞALDI YİNE. AĞZIM YÜZÜM AM SUYU İLE SIRILSIKLAM OLMUŞTU VE EĞİLİĞ SURATIMDA NE KADAR AM SUYU VARSA HEPSİNİ YALADI SONRADA ONU KUCAĞIMA ALDIM YATAĞA GÖTÜRDÜM. 2 SAAT İÇİNDE 3 KEZ DAHA SİKTİM ONU GÖTTEN. SAAT ARTIK ÖĞLENİ GEÇMİŞTİ VE GERÇEKTEN BENDE DERMAN KALMAMIŞTI ARTIK. DÜŞÜNÜN GECEDEN BERİ SİKİYORDUM ÜSTELİK DOYMAK BİLMEYEN BİR BAKİREYİ GÖTTEN SİKİYORDUM. BU ARADA YOLDA OTELE GELİRKENDE 1 POSTA YİNE İÇMİŞTİ BENİ. BİRAZ UZANDIKTAN SONRA SAAT 4 GİBİ OTELDEN ÇIKIŞ YAPTIK. BİLENLER VARDIR MUTLAKA AKŞAM SAATİNE KALSAK ŞİLEDEN İSTANBULA DÖNEN PİKNİKÇİLER YOLU KİLİTLER O TRAFİĞE YAKALANMADAN İSTANBULA GİRİŞ YAPALIM DEDİM. GERÇİ SUZAN DAHA ERKEN DESENE BEN AÇIKCSI TRAFİĞİDE BAHANE ETTİM VE ÇIKTIK OTELDEN. İSTANBULA GELDİK AMA BU DEFA YOLDA İÇMESİNE MÜSADE ETMEDİM. BUNA BİRAZ BOZULSADA BEN İNAT ETTİM VE İÇİRMEDİM YOLDA.
MAHALLELERİNİN ALT CADDESİNE ONU BIRAKTIM VE KENDİ EVİME DOĞRU YOLA ÇIKTIM. EVE GİRDİĞİMDE NE ZAMAN UYUDUM NASIL UYUDUM HATIRLAMIYORUM. SAATLERCE SİKİŞTEN SONRA SANIRIM BUNUN OLMASIDA NORMALDİ. MALUM YAŞ 40 🙂 MEĞER BEN UYURKEN O MESAJ BOMBARDIMANI YAPMIŞ SONUNDA UYUDUĞUMU ANLAMIŞ
MESAJLARINDAN AKLIMDA KALAN SADECE ŞU OLDU. ARTIK SEN BENİM KOCAMSIN VE BENİ HER İSTEDİĞİMDE SİKECEKSİN VE EN KISA ZAMANDADA KIZLIĞIMI ALACAKSIN.. YAZMIŞTI AMA BEN KIZLIĞINI ALMAK İSTEMİYORDUM
BEN NASIL BİR SEKS DELİSİ ORTAYA ÇIKARTTIM BEN BUNUNLA NASIL BİR BAŞIMA BAŞ EDİCEM DİYE DÜŞÜNMEYE BAŞLADIM VE TABİ AKLIMA GRUP FİKRİ O AN YERLEŞTİ..
SİZE BİR SONRAKİ YAZIMDA SUZAN I NASIL İLK KEZ AMDAN SİKTİM VE NASIL GRUP İKNA ÇALIŞMALARIN OLDU ONLARI ANLATICAM.. UMARIM YORUMLARLA BİR SONRAKİ ANI SAYFAMI YAZMAM İÇİN BANA YOL VERİRSİNİZ…..
YİNE SÖYLÜYORUMKİ YAZDIĞIM HER KELİME DOĞRUDUR….. BUNUN İSPATINI YAKINDA SUZAN IN ARŞİVİMDE BULUNAN RESİMLERİNİ YENİ AÇACAĞIM PROFİLE KOYUNCA GÖRECEKSİNİZ… PROFİL İSMİ SİZCE NE OLSUN ?????

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir