Türbanlı Annem (Seri 11 – Son)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Türbanlı Annem (Seri 11 – Son)
Teyze oğlu yanımıza geldiğinde hayli bitkin duruyordu. Selamlaştık, her ne kadar bitkin olsa da yüzündeki tebessümden bugünün onun için güzel geçtiği belliydi. Anlaşılan Ayfer abla ile benim gibi onlarda annemle güzel bir sikiş yaşamıştı. Bunu mutlaka öğrenmem lazımdı. Ama annemle Ayfer ablanın yanında anlatacağını zannetmiyordum. Bir fırsat yakalamam lazımdı.

Annem Ayfer ablaya “hadi kızım akşama annenler gelmeden yiyecek birşeyler hazırlayalım” “tamam teyze” “beyler sizin istediğiniz bir şey var mı” dedi annem “var ama tepsiye konmaz” dedim bende “neymiş o” “bize sorsan sizi yeriz de ama sizi ancak altın tepsi paklar, bizim siniler size hafif gelir” dedim. Hepimiz gülüştük bu söze, annem “yediniz ya bugünlük yeter size, bazen tadı damakta kalmalı değil mi” dedi, “doyuluyormu ki tadı damakta kalsın” dedim “he valla” dedi teyze oğlu. Yine bir gülüşme sonrası annem “hadi hadi siz kendi aranızda iki kuzen vakit geçirin biz yemek yapalım” dedi ve Ayfer ablayı da alıp içeri gitti.

Teyze oğlu ile baş başa kaldık. Evin önünde oturduk birer sigara yaktık. “eee teyze oğlu anlat bakalım ne yaptınız” “ne anlatayım teyze oğlu” “ne anlatacaksın evde kaldırdığın indirdiğin ağır yükleri anlat” “sen varya oğlum valla fenasın sizin gününüz nasıl geçti” “nasıl olsun Ayfer abladan anlamadın mı” “anladım gibi” “gibisi neymiş” “valla çok mutlu duruyor” “eeee senin enişte mutlu edemiyormuş ben mutlu ediverdim” “biliyorum az çok anlatmıştı bir ara. Enişte yatakta onunla pek ilgilenmiyormuş” “belli oğlum malmış bizim enişte” “haklısın mal adamın da teki zaten” “eee bırak sen Ayfer abla ile beni anlat hele ne oldu ne bitti” “dur dur az bir sigaram bitsin anlatacam”

Sigarasını bitirdikten sonra geriye doğru yaslandı teyze oğlu “teyzemle eve doğru gidiyorduk valla arkadan ona baktıkça onun şalvardan sallanan koca kalçaları beni deli etti teyze oğlu. Eve kadar dokunmamak için kendimi zor tuttum. Eve girdik kapıyı kilitledik. Kilitler kilitlemez saldırdım teyzeme. Dur soyunalım rahatlayalım dedi dinlemedim. Öyle öpmeye okşamaya başladım ki. Üzerinde sabah giydiği gri gömleğinin düğmelerini çözerken kopardım hatta. Üst tarafını soyar soymaz sütyenin üstünden göğüslerine yumuldum. Öptükçe öpesim geldi. Sonra baktım teyzem de istekli şekilde bana karşılık veriyor hemen elimi altına attım. Amını okşaya okşaya onu hala yerde olan yatağa devirdim. Devirdim ama yerimde duramıyordum. Hemen donunu da çıkardım ve altındaki külotu çekip aldım. Pantolonumu nasıl çözdüm hatırlamıyorum. Üst kısmım giyinik şekilde teyzemin bacak arasına girdim. Hemen vakit kaybetmeden sikimi birkaç kere amına sürttüm kaydı gitti içine. Gidip gelmeye başladım. teyzem sırtımı kalçalarımı okşuyordu. Ama becerisizlikten hemen boşaldım. Daha teyzem zevkini bile alamadı” “eee o kadar mı yani” “yok teyze oğlu dur bir çırpıda anlatılmaz” “anlat anlat hele”
“öyle utandım ki yatağa devrildim yüzümü de yastığa bastırdım. Teyzem o kadar dil döktü ama bir kere kendimi rezil olmuş hissettim. Bir süre öyle kaldım. Ama halimi gerçekten ne desem anlatamam teyze oğlu. Teyzem doğruldu. Başımı okşamaya başladı. Gençsin bir şey olmaz yavaş yavaş kadınlarla yattıkça süren artar diyerek biraz beni sakinleştirdi. Ama senin teyze oğlu en erken yarım saati bulur deyince beynimden vurulmuş gibi oldum. Teyze oğlu valla ne diyeyim annen seni tasvir edince ne diyeceğimi bilemedim. Sonra annen benim başımı kendine çevirdi. Benim üzerimdekileri elleriyle çıkardı ve beni yatağa yatırdı. Sikime doğru eğildi ve ben istememe rağmen sikimi ağzına aldı. Olmaz falan dedim ama teyzem sikimi yalamaya başlayınca gevşedim kendimi öylece bıraktım yatağa. Teyzem ne kadar yaladı bilmiyom ama sikim yine direk gibi oldu. Üzerime çıkıp yavaşça sikimin üzerine oturdu ve içine sikimi alıp kıvrıla kıvrıla üzerimde dans etti. Teyzem gerçekten seksi çok iyi biliyordu. Üzerimde on dakika kadar inip kalktı ve bir an üzerime yığılıp boşalmaya başladı. Bir süre sonra üzerimden indi ve yatağa yatıp bacaklarını toplayarak bacak arasını iyice araladı. Tabi bu daveti kaçıracak değildim ve bacak arasına girip git gel yapmaya başladım. birazda böyle sikişince ikimizde kendimizden geçmeye başlamıştık. Öyle ki iniltilerimiz evin içinde yankılanıyordu. Allahtan ev biraz köyden dışarda yoksa kesin birisi kapıyı çalardı ne oluyor diye. Ne kadar sürdü bilmiyorum ama gelmeye yakındım. Teyzeme bunu söyleyince teyzem altımdan kalktı ve beni öpmeye okşamaya başladı. Elimi de tutup amına götürdü ve okşa dedi. Bir süre okşadım ve hadi şimdi amımı yala dedi. Bana değişik bir fikir geldi ama köy aklı işte onun sikimi emmesi aklıma gelince ben zevk alırsam karılarda alıyordur deyip teyzemin amını yalamaya başladım. o tarif ede ede yok bızırımı em yok deliğimi dille derken baya bir öğretti işi bana. Daha sonra yeter hadi yine içime gir dedi ve tekrar içine girdim. Bacaklarını iyice kendine topladı ve bana seri sik dedi. Seri şekilde teyzemin içine git gel yapmaya başladım. tam iyice geldim diyeceğim beni bacakları ile öyle bir kendine kıstırdı ki ikimizde boşaldık o sıra. Üzerine yığılıp kaldım. Öylece kaldık bir süre” dedi ve duraksadı. Elini cebine atıp bana sigara uzattı ve kendisi de bir tane yaktı. “eee sonra ne oldu teyze oğlu” “dur dur anlatacam. Acele ettirme beni. Zaten derman felan kalmadı dilim damağım da kurumasın” dedi. Bende sırıtarak “tamam tamam” dedim.

Sigarasını yarım edince “annen işte bu sik yalamadır am yalamadır senin öğrettiğini falan anlattı. Maşallah teyze oğlu sende de baya marifet var. Eminim Ayfer ablayı da yalaya yalaya delirtmişsindir. Ablam doğru dürüst boşalma nedir bilmeyen kadındır” “eh işte bizimki de güzel bir gündü ikimizinde pestili çıktı diyelim” dedim. “ama sizin işler o kadarlık değil sanırım anlat hele” “tamam tamam anlatıyorum” dedi teyze oğlu ve sigarasından son bir fırt alıp ileri doğru attı.

Ve yine anlatmaya başladı “işte teyzemle öyle biraz dinlendik. Yatakta öylece yatıyor birbirimizi okşuyorduk. Sonra muhabbet ederken aklıma teyzemi götten sikmek geldi. Sordum olur dedi, demek dedim kendi kendime teyze oğlu teyzemin delmedik yerini bırakmamış yoksa uyuz enişte hayatta dokunmaz teyzemin götüne. Teyzem yine sikimi eline aldı ve oynaya oynaya biraz kaldırdı sonra emerek yine sikimi dikeltti. Sikim hazır olunca onu domaltıp arkasın geçtim ama sikimi yeriştiremedim iyice götüne. Aklıma karnına yastık koyup yere uzandırmak geldi. Öyle yapınca kocaman dev götü karşımda iyice belirdi. Biraz da korktum kendi kendime. Götten sikelim dedik ama galiba sikimiz yerişmeyecek kabalarının büyüklüğünden diye. Sonra götünü iyice aralayıp kara deliğine sikimi denk getirdim ve içine girdim. Deliğin az sikildiği belliydi. Alışıktı ama dardı amına göre teyzemin. Git gellere başladım. yarım saat sürdü sikişmemiz götten. Artık teyzem bir defa daha boşaldı ben öyle onu sikerken. En sonunda bende dayanamadım boşaldım ama bittim teyze oğlu. İliklerime kadar kurudum yani. Teyzem öyle güzel sikişiyordu ki içimden helal olsun lan teyze oğlu ağzının tadını biliyomuşsun dedim. Teyzemle yatakta kendimize gelinceye kadar bol bol muhabbet ettik. Seninle ilişkisi nasıl başladı önce çekinikken şimdi nasıl böyle oldu anlattı durdu. Bende Ayfer ablamı anlattım ona. Şaşırdı ama yine de anlattıklarım hoşuna gitmişti. Zaten damadı pek sevmez sende biliyorsun” “doğru küçük enişteyi dere de tek denk getirse boğar annem o kadar yani” dedim. “işte teyze oğlu böyle geçti bizim günümüz valla annenle deli sikiştik” “zevkliymiş teyze oğlu” “eee sen anlat hele bakalım Ayfer ablamla ne ettiniz” “dur dur anlatırım” dedim. Bende ona anlattım herşeyi. Dört kulak dinledi beni. İkimizin de günü çok güzel geçmişti bunu öğrenmiştik artık.

Biz öylece yine sağdan soldan muhabbet ederken Ayfer abla çıktı dışarı “bizim oğlan hadi bizim eve gidip gelem bi. Biraz yemeklik birşeyler alıp geliriz” dedi, “tamam aba gidem hadi” dedi teyze oğlu. Onlar gidince bende sıkıldım içeri geçtim. Annem mutfakta uğraşıyordu. Annemin arkasına geçip belinden sarıldım. “annem harika annem benim” “canım oğlum” “bugün çok mutlu olmuşsundur umarım” “oldum oldum oğlum, yeğen acemiydi ama yine de işini sağlam yaptı” “anlattı biliyorum” “hadi canım sende” “valla herşeyi tek tek anlattı, ilkinde erken boşalmasından senin yaptıklarına kadar hiçbir şey atlamadı” “ben anlatamaz erkek adam çekinir diye düşündüydüm” “bende annem anlatmaz diye düşündüm” “neden anlatmayacakmışım” “ne bileyim senin çekingenliğin tutar diye” “çekingenlik mi kaldı” “annem benim” dedim ve iyice sarıldım. Sikim göt yarığına yerleşmişti. Zaten don giydiğinden tam ortasına sikimin yerleşmesi çokta zor olmadı. “sen daha doymadın mı pestilini çıkarmışsın kızın” “yok anne ya ne pestili o sikişten ne olacak” “öyle deme oğlum kız bacak arasını gösterdi kızıl pancar gibi olmuş” “hadi ya” “he oğlum ne kadar siktin onu öyle” “ne bilem anne Ayfer ablaya deli oluyodum esk**en beri böyle onu denk getirince öyle oldu işte” “eve krem sürmeye gitti o biliyon mu yemeklik birşeyler bahane” “hadi ya üzüldüm ama şimdi” “yok yok bu gece hafif sızlar onun o da sabaha toparlar” “toparlar mı” “toparlar merak etme sen” “sen öyle diyorsan doğrudur anne ben amı ancak sikmekten anlarım” “bilirim bilirim hem de iyi anlarsın” “annnem benim” diyerek iyice sarıldım. Annemi kendime çevirip öpmeye başladım. öptükçe de sikişme isteğim artıyordu en sonunda dayanamayıp annemi tezgaha doğru domalttım ve şalvar donunu aşağıya indirdim. Külotunu da dizine kadar sıyırıp kalçalarını biraz geriye doğru çıkarttım ve birkaç şaplak attıktan sonra bende eşofmanımı indirip yarağımı anneme geçirdim. Belinden destek alarak git gel yapmaya başladım. keyifle sikişiyorduk kısa kısa iniltilerimiz mutfakta yankılanırken “az çabuk ol yakalanmayalım” dedi annem “kime yakalanacaz” “ne bileyim oğlum yeğenler gelir teyzenler gelir” “salla teyzemler gelmez öbürleri de gelse ne olur sanki sabah sikiştiklerimiz başkası” “olsun yine de utanırım ben yakalanırsak” “hiç bir şey olmaz” “anlaşıldı senden kurtulamayacağım ben” “hah şunu bileydin” diyerek annemin amına yüklenmeye devam ettim. Annem tezgaha tutunmuş belini büküp kendini iyice geriye vermiş yediği yarağın zevkini çıkarıyordu “ohhhh harikasın anne nasıl yeğenin böyle sikebiliyor mu” “oğlum erkeğim senin gibi kimse sikemez, sikici oğlum sen harikasın” “ohhh amına koduğumun karısı yarak yiyom diye böyle diyosun değil mi, kim bilir yeğenine neler dedin” “yeğenim daha toy sikişin si sinde sen ise profösör olmuşsun ımhhhh” “ohhhh seni gidi yarak meraklısı seni, sen iste istediğin kadar sikerim ben seni. Ama artık benim yarak yetmez sana başka başka yaraklar ararsın sen kaşar oldun artık” “ohhhhhh oğlum ne demek öyle o” “ne demek olacak değişik yarakların tadını aldın artık durmazsın demek. Artık canın bol bol yarak çeker demek” “yeğenimden başka olmaz. Sen tek kalacaksın. Hayatımda sen varken ben başka yarağı ne yapayım ohhhhhh” “annem benim seni çok seviyorum ohhhhh” “ımhhhh ımhhhh oğlum bende seni seviyorum”

Annemle on dakika kadar mutfak tezgahında sikiştik ama ne sikişme, o on dakika da zevkten uçtuk ve kan ter içinde kaldık. Annem inleye inleye boşalırken ben hala amını sikmeye devam ediyordum. Bir süre daha amını siktim boşalacağım felan yoktu. Annem “oğlum dur emeyim de öyle boşaltayım bari Ayfer gibi benimde amımın haşadı çıkmasın” “tamam peki” diyerek annemin arkasından çekildim. Annem toparlanıp önüme diz çöktü ve sikimi ağzına aldı. O kadar tatlı yalıyordu ki mest etti beni. Bende başörtüsünden yakalamış başını ileri geri yaparak annemi ağzından sikiyordum. “offff anne sen artık tam bir orospu oldun, fahişem benim. Harika yarak yalıyosun annem” “seni ağzından götünden amından sike sike bayıltmak lazım. Amına koduğumun karısı sen ne biçim şey oldun böyle” “kaltağım daha iyi yala hadi boşalt erkeğini iç döllerimi” gibi şeyler söylüyordum. Annem en sonunda eme eme beni boşalttı. Döllerimi ağzına doldurdum ve annem bir damla bile ziyan etmeden hepsini içti.

Ben eşofmanımı toplarken mutfak kapısı önünde Ayfer abla ve teyze oğlunun birbirlerinin boynuna ellerini atmış bizi izlediklerini fark ettim. Hiç istifimi bozmadım tabi. “siz gerçekten olayı aşmışsınız” dedi teyze oğlu “ne olacak ya yaşam zevk için teyze oğlu zevk almadan yaşasam ne yaşamasam ne amına koyayım” “doğru diyorsun teyze oğlu siz gelip bir şeyler yaşamasak biz ot gibi yaşıyomuşuz onu anladım. Hatta yolda ablamla da onu konuştuk durduk” “artık zevk nasıl alınır biliyosunuz” dedim. Hepimiz birlikte salona geçtik. Annem ve Ayferi ortamıza aldık ve yanlarına biz oturduk. Sağlarını sollarını mıncıklayıp durduk teyzemler gelene kadar.

Teyzemler geldiğinde haberler iyiydi birkaç ay sürecek tedavi sonrası teyzem iyi olabilecekti. Bir hafta boyunca köyde annem, teyze oğlu, Ayfer abla ve ben deliler gibi sikiştik. Çok güzel geçti bir hafta. Ama her güzel şeyin olduğu gibi bu günlerin de sonu vardı. Hafta bitince İstanbula dönmek zorunda kaldık. Teyze oğlu ve Ayfer abla ile ara sıra telde konuşuyoruz hasret gideriyoruz. Annemle de ilişkim devam ediyor. Evlensem de bitecek gibi değil zaten. Anneme olan hayranlığım onu benim gözümde seks ilahesi yapıyor. Daha anıları anlatmak isterdim ama her şey tadında kalmalı ki güzel olsun değil mi hikaye severler. Şimdilik bu hikayede sizlere aktaracaklarım bu kadar. En renkli günlerin sizin olması dileklerimle. Hoşçakalın….

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Genel içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir